MBA in International Business

Stężenie International Business umożliwia studentowi zbudować trwały fundament rdzenia z zajęć w programie MBA i zapewnia studentom wiedzy i zdolności niezbędnych do efektywnego funkcjonowania jako menedżerów w dzisiejszych konkurencyjnych gospodarek i globalnych. Kursy w koncentracji daje studentom możliwość zapoznania się z funkcjonowaniem gospodarki światowej i jak wielonarodowa organizacjom różnej wielkości, zarówno rządowych i-nie-governmental- pracy w różnych środowiskach kulturowych i politycznych i prawnych. Kursy będą studenci mogli dowiedzieć się o teorii handlu międzynarodowego i porozumień międzynarodowych rynkach finansowych i umiejętności finansowych niezbędnych do skutecznego zarządzania firm zajmujących się międzynarodowym biznesie.

Stężenie International Business

International Business Program ma na celu zwiększenie umiejętności zarządzania niezbędne do skutecznego funkcjonowania w międzynarodowym środowisku biznesowym. Studenci w koncentracji Business International nauczyć się myśleć globalnie o świecie biznesu. Studenci będą poszerzać swoją świadomość i zrozumienie wyzwań biznesowych w gospodarce globalnej. Kursy mają na celu zwiększenie wiedzy i umiejętności opracowanych w innych kursów biznesowych, jak również zapewnić biegłość w międzynarodowych obszarów działalności międzynarodowego handlu, inwestycji, zarządzania, marketingu i finansów. Stężenie International Business przeznaczony jest dla studentów, którzy chcą przygotować się do mange w przedsiębiorstwach, które przekraczają granice państw i do funkcjonowania w globalnym środowisku biznesowym. Umiejętności nabyte w głównym mogą być stosowane w dostarczaniu profesjonalnego zarządzania i wiedzy do biznesu, rządu i nie-for-profit.

Tiffin University 's Akredytacje:

Tiffin University jest upoważniony przez Zarząd Regents stanu Ohio do nadawania stopnia MBA. Program jest akredytowany przez regionalne Stowarzyszenie Środkowo północnym kolegiów i szkół. Program otrzymał również krajowe i międzynarodowe pieczęć aprobaty ze akredytacji przez Radę Akredytacyjną dla szkół biznesu i programy.

Ohio Departament Sztabu Rozwoju i Certyfikacji zatwierdził jedenaście kursy MBA dla Administracyjnego TU Zarządu / Rady Nadzorczej / certyfikacji MR / DD.

Twoje życie Doświadczenie Równa dynamiczną szkolna Experience

Nasze zaangażowanie w jakość rozpoczyna się proces aplikacji mających na celu zapewnienie, że uczniowie rozpoczynający naszego programu mają możliwość i tła, by odnieść sukces. Średni studentów MBA wchodzi do programu Tiffin University z prawie 10 lat podyplomowego doświadczenia zawodowego. Ciało studenta ma stopni w dziedzinach, począwszy od biznesu do medycyny, od nauk społecznych inżynierii, od prawa do humanistycznych, nauk humanistycznych i więcej. Doświadczenie życiowe tej zróżnicowanej studentów przyczynia się do dynamicznego i interaktywny charakter atmosfery wychowawczej w Tiffin University.

Tradycja Tiffin University akademicki

Tiffin University w dwunastym dekadzie kształcenie studentów na sukces, tworząc solidny fundament, na którym można budować swój osobisty sukces. Jednak w tym samym czasie, metody nauczania i edukacyjne w Tiffin University przechodzą ciągły proces doskonalenia. Nasz program nauczania wyróżnia się naciskiem na rozwój kompetencji w przywództwa i pracy zespołowej, umiejętności komunikacyjne i kierownicze podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów.

Oferujemy Państwu osobiste wsparcie

Zdajemy sobie sprawę, że sukces zależy od naszej zdolności do szybkiego i poprawnie odpowiedzieć na Twoje pytania. Praktycznie każdy badania lub badania mające na celu zidentyfikowanie kluczowych czynników sukcesu w edukacji online potwierdzają, że utrzymanie studentów związane jest priorytetem. Nasi studenci oceniają osobiste wsparcie otrzymali w Tiffin University jako główny powód ich sukcesu i poleciłoby programów online, Tiffin University do przyjaciela lub współpracownika powodu.

Twój TU MBA mogą prowadzić do sukcesu w świecie rzeczywistym: Kariera!

Past TU absolwentów MBA znaleźli pozycji zorientowanych na karierę zaraz po ukończeniu studiów w tego typu zawodach i / lub z tego rodzaju firm i organizacji (a to są tylko przykłady!):

 • Kierownik Zakładu
 • Księgowi
 • Instytucje finansowe
 • Firmy ubezpieczeniowe
 • Administracja Health Care
 • Administracja Uniwersytet / College
 • bankowy
 • Non-profit
 • Agencje rządowe
 • Korporacje prywatne i publiczne
 • Hotele i restauracje
 • Siły Zbrojne
 • Publiczne Transit
 • Obiekty rekreacyjne
 • Szacowanie Firmy
 • Pośredników w Obrocie Nieruchomościami
 • Deweloperzy
 • Samozatrudnienie
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 7 więcej kursów w Tiffin University »

Ten kurs jest Online, Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
5 semestry
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
25,200 USD
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa