MBA - studia niestacjonarne

Informacje ogólne

Opis programu

Baltimore MBA - Mocny, elastyczny i stworzony przez Ciebie.

University of Baltimore MBA został zaprojektowany z wami (i pracodawcy) w umyśle. Masz możliwość wziąć lekcje w tradycyjnej klasie, zarówno w trybie online lub-to twój wybór. Cokolwiek zdecydujesz, będziesz uczyć się razem z innymi studentami, którzy chcą rozwijać się zawodowo, tak jak ty.

akredytacja AACSB International gwarantuje, że oferujemy Państwu program jakości, które mogą Ci pomóc dzisiaj, ale ostatecznie dostarczy Ci wiedzy i umiejętności na jutro.

Jesteśmy elastyczny jeśli chodzi o uruchomienie programu MBA.

UCZESTNICZYĆ CLASS na uczelni lub w internecie Masz sześć możliwości aby przejść do programu-na początku każdej sesji, jak wskazano powyżej.

Elastyczne MBA, który pozwala tworzyć swoją przyszłość.

Twój czas - twój czas.

Pracować w pełnym wymiarze godzin. Podróżować kilka razy w miesiącu. Ci trenować małą ligę. Co jeśli miał swobodę prowadzenia MBA i wciąż może zrobić te wszystkie rzeczy?

The University of Baltimore ma długą historię posiadania programów biznesowych, które pozwalają zapracowani również realizować swoje cele edukacyjne żyjąc na ich codzienne życie.

Rejestrując się w programie UB MBA pozwala wybrać:

  • jak szybko chcesz, aby zakończyć swój stopień;
  • jak chcesz zabrać swoje zajęcia (tradycyjny klas, w trybie online lub oba);
  • Ile lekcji sesji lub semestru chcesz wziąć;
  • specjalizacji lub można zbudować jeden niestandardowy, który pasuje do swoich celów zawodowych.

Jaki jest Elastyczne MBA?

Elastyczne MBA świadczenia pracy zawodowej. Program UB MBA jest tak skonstruowane, że można przecinać zarówno swojego życia prywatnego z życiem akademickim.

Wiele programów MBA są w pełnym wymiarze czasu i na podstawie kohorty, co nie zawsze jest łatwe do pracy zawodowej. Program UB MBA jest elastyczny. Studenci mogą zdecydować się poświęcić cały swój czas, aby zarabiać dyplom, przechodząc w pełnym wymiarze godzin - lub mogą one wybrać do pracy i na zajęcia, w niepełnym wymiarze godzin.

Co sprawia, że ​​UB MBA-'flexible '?

Wszystkie klasy UB MBA prowadzone są w godzinach wieczornych (począwszy od 6 wieczorem), więc to sprawia, że ​​łatwo można dostać się do klasy na terenie kampusu, jeśli wolisz kurs twarzą w twarz.

UB MBA oferuje 50 procent naszych kursów on-line (wszystkie wymagane podstawowe wymagania programowe są w trybie online). Nasze kursy online prowadzone są w formacie asynchronicznym, więc nawet jeśli jesteś w innej strefie czasowej można wykonać swoje zadania lub wziąć egzaminy.

Możesz zdecydować, czy chcesz brać udział w kursach w niepełnym wymiarze czasu lub w pełnym wymiarze godzin - to wszystko zależy od ciebie. Nie trzeba zawiadomić kogokolwiek. Wybierz specjalizację lub dostosować swoje fakultatywnymi zwiększyć swoją karierę i pomóc spełnić swoje cele.

Mamy coś lubimy nazywać "Elastyczny rdzeń" wymagania dla tych studentów, którzy mają tendencję do chudego do firmowej-side lub mają ducha przedsiębiorczości. Te elastyczne kursy podstawowe mogą być dostosowane do własnych celów zawodowych.

Kilka kursów są oferowane w 7-tygodniowych "wielkości kęsa" formatach. Tego typu kursy faktycznie poprawić kształcenie uczniów, zwłaszcza w Internecie i pozwala uzyskać wiedzę potrzebną, aby przejść do następnego poziomu w programie.

Jakie są korzyści?

Jesteś w kontroli swojego dnia i mają swobodę decydowania, w jakim środowisku uczenia działa dla Ciebie.

Musisz wydziału w pełnym wymiarze godzin, które wiedzą, jak uczyć profesjonalistów pracujących i zapewnić praktyczne doświadczenie w scenariuszach biznesowych. Ponadto możemy zatrudnić specjalistów biznesowych do prowadzenia kursów i przynieść swoją wiedzę na kursach specjalistycznych.

Oto wszystko, co chcesz wiedzieć o University of Baltimore MBA:

Jest inspirowana rzeczywistych problemów biznesowych.

Dopóki MBA została wystawiona na Uniwersytecie w Baltimore, mamy przechowywane na potrzeby działalności w umyśle. Nasz program został zbudowany z porad i wiedzy społeczności Baltimore biznesowej naszych cenionych absolwentów oraz obecnych i przyszłych studentów i wykładowców.

Celem było proste i jednoznaczne: Zrób to realne. Sprawiają, że istotne. Zrób to użyteczne dla naszych studentów, w nadchodzących latach.

W szkolnictwie wyższym, czasami Oczywiście program jest tworzony za zamkniętymi drzwiami-teoria nie zawsze idzie w parze z praktyką. Nasze podejście jest inne. Konsultujemy się z liderów biznesu z niektórych z najlepszych firm w regionie. Badamy studentów i absolwentów. Posiadamy grup fokusowych. Prowadzimy badania wtórnego. Istotne jest, że UB MBA potrzeb uczniów, którym służymy i środowisk biznesowych, które ich zatrudnia.

Zdajemy sobie sprawę, że istnieje duże zapotrzebowanie na MBA. Wszelkie 21 wieku stopnia absolwent biznesu, musi jednak mieć zastosowanie do szybkim tempie, skalowane globalnie środowisku biznesowym. Musi dotrzeć do populacji studentów, który jest połączony za pomocą technologii jak żadne inne pokolenie w historii. Zachęcamy naszych uczniów do wytyczać szlak w biznesie i społeczności w ogóle-a to wymaga MBA, który jest tak elastyczny, jak jest to stosowane.

Jest prowadzony przez najbardziej istotnych kwestii w dzisiejszym biznesie.

Nasze MBA jest zbudowany wokół sześciu głównych tematów:

  • Zarządzania innowacją i strategii
  • Wiodących i osobami zarządzającymi
  • Relacje z zewnętrznymi interesariuszami
  • Zarządzanie łańcucha wartości
  • Zarządzanie wydajnością i ryzykiem
  • Wykorzystując Technology and Business Intelligence.

Każdy kurs w programie MBA UB pasuje do co najmniej jednego lub większej liczby tych tematów.

Na przykład, nasza kreatywność i Przedsiębiorca Mindset Kurs przygotowuje studentów do innowatorów, podczas gdy Business Analytics dostarcza wiedzy o coraz ważniejszych zastosowań Big Data.

Pozwala on na zbudowanie własnej MBA.

To Twój wybór. Wiemy, że szukasz rozwijać zawodowo, a nasz „elastyczny rdzeń” pozwala ukształtować przedsiębiorczości lub korporacyjnej ścieżki lub trochę obu.

Chociaż nie jest to zestaw wymaganych kursów podstawowych, że wszyscy uczniowie muszą podjąć "elastyczny rdzeń" MBA pozwala studentom wybierać między przedsiębiorczej lub firmowej ostrości.

Na przykład sekwencja rdzeń finansów ma uczniowie zarządzania finansowego dla 1,5-kredytów to mają możliwość wyboru albo Przedsiębiorczości Finansów lub Corporate Finance, każda na 1,5 punktów. Takie podejście daje studentom wspólną podstawę uczenia się, co pracodawcy oczekują, zachęcając je, aby wybrać ostrość, który pasuje do ich potrzeb i aspiracji zawodowych.

Można również wybierać spośród różnych zajęć fakultatywnych, aby spełnić jedno z 10 specjalności.

Oferuje on formatów "bite-sized" klasy.

Większość kursów MBA są klasy 1,5-kredytowe, nauczane w sesjach siedem tygodni. Nasze badania wykazały, że nie tylko studenci chcą szybciej, bardziej "strawne" kursy dostarczane w różnych formatach, ale że te rodzaje kursów faktycznie poprawić kształcenie uczniów, zwłaszcza w Internecie.

Klasy, które pasuje do napięty harmonogram.

MBA jest dostarczany w sześciu sesjach w ciągu roku. Połączenie klas 1,5-kredytowych oraz krótszych sesji siedem tygodni zachowuje jakość programu i sprawia, że ​​łatwiej dopasować zajęcia w swoim napiętym harmonogramie. Posiada również potencjał, aby przyspieszyć swój czas, aby zakończyć program.

Tradycyjne semestry 15-tygodniowe kursy z 3-kredytowe są również dostępne. Jeśli nie zauważyłeś już you're kontrolę i wybór należy do Ciebie.

To AACSB International akredytowanych.

Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business jest złotym standardem w szkole biznesu akredytacja-przerabiany mniej niż 5 procent wszystkich szkół biznesu na świecie zostały nadane to znamiona doskonałości. W dalszym ciągu utrzymuje standardy tej akredytacji i są dumni z tego, że zmiany w naszym MBA zachować, a nawet wzmocnić naszą akredytację AACSB-Międzynarodowe.

Czy wiedziałeś? Tylko jedna trzecia szkół biznesu w Stanach Zjednoczonych mogą ubiegać AACSB International Accreditation rozróżnienia.

Jest ona dostępna na terenie kampusu i online.

MBA daje studentom okazję do zajęcia na kampusie online w ujmującym środowisku internetowym. I wiemy, jak uczyć i realizacji programu MBA Online-mimo wszystko byliśmy pierwszą szkołą w świecie on-line oferują AACSB akredytowany program MBA.

1999 roku uruchomiliśmy Internetowy MBA.

To niesamowita okazja.

MBA pozostaje nowoczesny, wysoko cenione stopnia. W rzeczywistości, to prawdopodobnie bardziej potrzebne niż kiedykolwiek przedtem. Ale jak każdy produkt lub usługę, to musi być dostosowana tak żądań zmiany na rynku. Mamy MBA, który przygotowuje do intensywnego, połączony globalnie świecie. To MBA jasnych i satysfakcjonującej przyszłości.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

The University of Baltimore provides innovative education in business, public affairs, the applied liberal arts and sciences, and law to serve the needs of a diverse population in an urban setting.

The University of Baltimore provides innovative education in business, public affairs, the applied liberal arts and sciences, and law to serve the needs of a diverse population in an urban setting. Pokaż mniej

Akredytacje

AACSB Accredited