Read the Official Description

Przegląd programu

Przejście z gospodarki światowej do uchwalenia mechanizmów rynkowych i globalizacji oznacza eskalację stworzenie nowych szans młody, ambitny i wiedzę absolwentów szkół wyższych. Dlatego też znaczenie zarządzania jako dyscypliny akademickiej i kariery zawodowej należy podkreślić.

International Management (IM) Program oferuje elastyczny i obszerny kierowniczych stopnia. Uczniowie rozwijają szeroki zakres umiejętności w zakresie przedsiębiorczości i nauczyć się pojęć potrzebnych do efektywnego zarządzania w różnych obszarach funkcjonalnych przedsiębiorstwa. Program sprzyja zrozumieniu dla współzależności decyzji firmy i jak wartość mogą być tworzone przez tych decyzji.

Program IM (IM) również ma silne podstawy w zakresie zarządzania technologią. Stuttgart jest znany jako jeden z najważniejszych regionów high-tech w Europie z takimi firmami jak DaimlerChrysler, Bosch, Trumpf i Hewlett-Packard z siedzibą tutaj.

IM Program przeznaczony jest dla przyszłych liderów na rynkach światowych przedsiębiorstw. Absolwenci będą mogli podejmować świadome decyzje w skomplikowanych środowiskach międzynarodowych i przekazuje najbardziej skutecznych technik zarządzania i ich zastosowań. Ponadto, będą mieli możliwość przenoszenia wysiłku różnych obszarach funkcjonalnych przedsiębiorstwa.

Struktura programu

Ogólna struktura stopnia wymaga ukończenia 20 kursach w czterech terminach. Stężenie w International Management składa się z dwunastu kursy zaawansowane zarządzanie z ogólnego programu MBA, sześciu międzynarodowych moduły zarządzania i dwa kursy fakultatywne. Wyboru modułów można wybrać z wielu opcji.

W trakcie programu, uczniowie prowadzą także projekty w przedsiębiorstwach przemysłu pod okiem trenera i kierownika wydziału firmy. W spółce projektowej (praca magisterska) to element zwieńczeniem programu MBA SIMT, kwestionując studentów w celu zintegrowania aspektów teorii i praktyki zarządzania, analizy kluczowych problemów stwarzanych przez organizację przyjmującą i opracowania dźwięku i oryginalnych zalecenia do działania. Uczniowie, w grupach do pięciu, miesza się, aby krajowe pochodzenie i doświadczenia w celu zapewnienia, cross-cultural ekspozycji i szkolenia w ich pracy nad projektem.

Przez całe swoje badania naukowe, studenci mogą także wziąć lekcje niemieckiego i europejskich kierunków studiów.

Po pomyślnym zakończeniu czwartego semestru, opcjonalnie staże zapewni studentom praktyczne doświadczenie w pracy w firmie przez okres do czterech miesięcy.

International stężenie Zarządzanie kursy dostępne

  • Projektowanie International Corporation
  • Międzynarodowe zarządzanie zasobami ludzkimi, Etyka w biznesie
  • Change Management
  • Strategia wielonarodowych
  • International Business
  • Global Sourcing

Program taught in:
Język angielski

See 4 more programs offered by SIMT - Stuttgart Institute of Management and Technology »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
4 semestry
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019