Master of Business Administration w rachunkowości


Oprócz kształcenia przygotowującego się do kariery prowadzącej do najwyższej kadry kierowniczej, magister rachunkowości zarządczej i rachunkowości spełnia wymagania edukacyjne, które pozwalają studentom zasiąść na egzaminie w New York State Certified Public Accountancy. Program podkreśla również umiejętności niezbędne do projektowania, obsługi i kontroli systemów informatycznych rachunkowości.


Warunki przyjęć


Wypełnione wnioski o dopuszczenie powinny być w aktach w Urzędzie Absolwent Enrollment Services co najmniej cztery tygodnie przed rejestracją w następnym kwartale akademicki dla studentów ze Stanów Zjednoczonych, a do 10 tygodni przed międzynarodowych dla studentów ubiegających się o wizy studenckie.

Aby zostać uznanym za wstęp do programu MBA-Accounting, kandydat musi:

  • posiada tytuł licencjata z akredytowanych instytucji i praktyczną wiedzę z zakresu algebry i statystyki
  • przedstawić stenogramy ze wszystkich poprzednich studiów licencjackich i magisterskich pracy oczywiście,
  • przedstawić wyniki testu Graduate Management Admission (GMAT) lub Graduate Record Exam (GRE) (GMAT korzystne dla wnioskodawców międzynarodowych i osób ubiegających się o stypendia),
  • złożyć prywatnego i CV, a
  • wypełnić wniosek o absolwentów studiów.

Skarżący International musi przedstawić wyniki testu z języka angielskiego jako języka obcego z minimalnym wynikiem 580 (na papierze), 237 (komputerowo) lub 92 (Internet-based). The International English Language Testing System (IELTS) wyniki testów będą akceptowane przez RIT w miejsce egzaminu TOEFL. Minimalna dopuszczalna wynik 7,0. Wymóg TOEFL lub IELTS jest odstąpienie od native speakerów języka angielskiego i dla tych składania transkryptów i dyplomów od instytucji amerykańskich. Aby uzyskać dodatkowe informacje na temat egzaminu IELTS, odwiedź www.ielts.org.

Akceptowane studenci mogą odroczyć rejestracji przez okres do jednego roku. Po roku, nowy wniosek musi być złożony i zostaną poddane ponownej ocenie na podstawie najbardziej aktualnych standardów przyjmowania.

Program prowadzony przez:
Język angielski
Rochester Institute of Technology (RIT)

Zobacz 1 więcej kursów w Rochester Institute of Technology (RIT) »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
2 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa