Zaoczne dla Master of Business Administration

Program w niepełnym wymiarze czasu w General Management prowadzi do stopnia Master of Business Administration (MBA). Jest akredytowany przez FIBAA (Foundation for International Business Administration Akredytacji). MBA to międzynarodowy w swej treści, i stanowi ponad 30 procent całego materiału w języku angielskim.

Treści są prowadzone przez wykładowców z perspektywy dyrektora generalnego. To musi rozpoznawać strategiczne wyzwania, które wystawią ich do celów i wizji i inspirować swoich pracowników do tego celu. MBA nadaje IT niezbędną wiedzę (umiejętności biznesowych) w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem, zarządzania zasobami ludzkimi i administracji biznesu i prawa, ale zawiera wszystkie uznania i opanowanie wiedzy kontekstowej dla kierownictwa firmy gotowe (Management Development, Business Management).

Stopień FHDW MBA MBA elementy powiązane z siedzibą ważne tematy takie jak rozwój osobisty, przywództwa i globalizacji i intensywnej razie. Za pośrednictwem nowoczesnych metod uczenia się, takich jak uczenie się działań i symulacji biznesowej będzie nowe standardy. W każdym przypadku, tygodniowy wyjazd do Szanghaju w Chinach, jak również do Hyderabad w Indiach pozwalają doświadczyć z pierwszej ręki i globalizacji na miejscu.

CZAS TRWANIA

18 miesięcy

Grupa docelowa

MBA w General Management przygotowuje studentów z doświadczeniem pracy na przyszłe wyzwania w zarządzaniu przed górnym na poziomie międzynarodowym. Głównym celem jest osiągnięcie kompetencji, które mogą być realizowane bezpośrednio w środowisku biznesowym.

Program MBA jest skierowany przede wszystkim do pracowników firm, które mają już doświadczenie w zarządzaniu lub wkrótce mieć, a których celem jest przygotowanie się do kolejnych wyzwań w obszarze zarządzania ogólnego.

Opłaty za studia

Dla Państwa MBA inwestować miesięcznie 850 € na cały okres 18 miesięcy. Pod koniec opłaty egzaminacyjnej 1800 € będą pobierane. Opłata miesięczna jest już wliczone w wycieczkę (albo do Chin czy do Indii). Przyjazdu i odjazdu koszty poniesione oddzielnie.

Na drugiej wycieczce € 1200 będą pobierane. Obejmuje to również zakwaterowanie, wyżywienie, jak również korzyści organizacyjne, nie zawiera i koszty przyjazdu wyjazdu.

W celu inwestowania, w tym obowiązkowego sumie wycieczka z € 17,100 w MBA. Weź udział w dwóch wycieczkach, są w sumie € 18,300.

Program prowadzony przez:
  • Niemiecki
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
18 miesięcy
Zaoczne
Cena
18,300 EUR