MBA: mistrzem w administracji biznesu

Yasar University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

MBA: mistrzem w administracji biznesu

Yasar University

Czesne: angielski / turecki

Departament of Business Administration zaprojektował swoją Master of Business Administration (MBA) programu, aby odpowiedzieć na potrzeby przyszłych liderów biznesu. Programy nauczania służyć szeroki zakres celów technicznych poprzez kursy i okolicy szeroki wachlarz zajęć, które dają naszym studentom możliwość doskonalenia swojej wiedzy i umiejętności z zakresu finansów, marketingu, zarządzania zasobami ludzkimi, International Business, Produkcja, Zarządzanie strategiczne i Turecki środowisko biznesowe. Uczestnicy programu MBA, w ten sposób, będzie opanować zarówno szczegóły i cały obraz w kontekście lokalnym i globalnym. Oprócz teoretycznych podstaw zagadnień biznesowych, moduły obejmują najnowsze osiągnięcia w aplikacjach rzeczywistych i domeny. Studenci mają szansę na przedłużenie ich doświadczenie uczenia się kompleksowe zadania na czas określony. Program MBA oferuje kursy w dwóch językach nauczania na podstawie wyboru studenta; w językach angielskim i tureckim. Nasi uczniowie są w fundamentach obszarów funkcjonalnych na trzy semestry, a tymczasem oni specjalizują się w zakresie ich wyboru za pośrednictwem obieralnych po czym zakończyć pracę dyplomową lub projekt na ich wybór.

Program dla teza zawiera 5 modułów obowiązkowych, 5 modułów fakultatywnych i projektu termin. Program z pracy obejmuje 5 modułów obowiązkowych, 2 moduły do ​​wyboru i tezy.

Program MBA oferuje siedem modułów specjalizacji:

  • Rynki kapitałowe i finansowe - International Business - Dział kadr - Retail Management - Marketing Communications; - Zarządzanie ryzykiem - Small Business Management
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Yasar University
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
3 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
11,000 USD
dla całego programu
Locations
Turcja - Izmir, İzmir
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Turcja - Izmir, İzmir
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą