MBA międzynarodowy wykonawczej

Informacje ogólne

Opis programu

Utworzony w 1992 roku, tworząc liderów biznesu, to pionierski kurs ma silne uznanie w poziomie krajowym i międzynarodowym. Jest to ostateczny kurs dla tych, którzy zrobili inne MBA lub zwiększyć swoją wiedzę i umiejętności do międzynarodowej kariery i ma na intensywną wymianę wiedzy od bardziej doświadczonych studentów z Brazylii.

FIA Executive MBA

International Executive MBA uzyskał wyniki porównywalne do tych z najbardziej znanych instytucji na świecie w satysfakcji studentów, według ocen Executive MBA Rady USA. W 2004 roku stał się pierwszym i jedynym "Executive MBA" 100% brazylijskiej się wśród 100 najlepszych MBA Kierownictwo świata według Financial Times of London. Od tego czasu, Executive MBA jest regularne MBA Business lub "Executive Education" Od 2003 roku, Międzynarodowy Executive MBA został pierwszym MBA Brazylijska uzyskać akredytację AMBA - Association of MBA z siedzibą w Wielkiej Brytanii, po najbardziej rygorystyczne międzynarodowe standardy edukacji zarządzania. AMBA jest akredytacji szkół podmiot wiodący w 80 krajach, w tym London Business School, INSEAD IMD między innymi. W Brazylii, FIA ma zapis w MEC - Ministerstwo Edukacji, jako uczelnia, i jest akredytowany przez ANAMBA - National Association of MBA, podmiotu, który zrzesza 10 najlepszych programów MBA w Brazylii z międzynarodową normą.

Od momentu powstania w 1992 roku, FIA jest związany z Radą Executive MBA USA, pierwszy brazylijski instytucji przestrzegać międzynarodowych standardów MBA Executive. FIA jest również sygnatariuszem PRME - Zasady Odpowiedzialnego Edukacji Menedżerskiej, organizacji zorganizowanego przez Organizację Narodów Zjednoczonych do rozpowszechniania koncepcji społecznej odpowiedzialności biznesu, obszar, w którym mamy znaczny nacisk, rozpowszechnianie najlepszych praktyk do ponad 17 krajów w Europie, Azji i obu Ameryk.

Kliknij tutaj Aby uzyskać więcej informacji i / lub udziału w procesie selekcji zrobić wywiad i otrzymywać informację od jednego z naszych koordynatorów

Kliknij tutaj aby zobaczyć nasze treści programu

CELE

International Executive MBA ma na celu aktualizację i umożliwić wykonawczej rozwijanie krytycznego myślenia, globalnej wizji strategicznej i zdolność do prowadzenia procesów zmian w przedsiębiorstwach w międzynarodowym środowisku konkurencyjnym.

metodologia

Kurs oferowany jest w dynamicznym środowisku sprzyjającym nauce, łącząc teorię i praktyczne przypadki. Służą one spraw krajowych i międzynarodowych, na podstawie umowy z Harvardu, rozwiązywaniu rzeczywistych problemów napotykanych przez przedsiębiorstwa na rynkach coraz bardziej konkurencyjnych.

Wyniki tego programu są porównywalne z najbardziej prestiżowych instytucji edukacyjnych na świecie, według ocen Executive MBA Rady USA.

Oprócz wiedzy swojego wydziału, jego wyników wysokiej jakości z wykorzystaniem metodyki nauczania, który obejmuje instrumenty i cenionych technik dydaktycznych i pedagogicznych, takich jak:

 • Metody uczestniczącej, symulacje i wymiana doświadczeń odpowiadają około 50% zajęć
 • Umowa z Harvardu za korzystanie z materiałów dydaktycznych, artykuły, symulacje oraz przypadki.
 • Praca w grupie klasie i odległości.
 • Zakończenie projektu Rozwój zastosowane do rzeczywistości gospodarczej.

PROGRAM

Kurs trwa 20 miesięcy, z całkowitym obciążeniu 500 godzin zajęć i 100 godzin od zakończenia pracy. Zajęcia w klasie są dystrybuowane w następujący sposób:

 • W ciągu 20 miesięcy, zajęcia w piątki po południu i w pełnym wymiarze czasu w soboty, co dwa tygodnie.
 • Do dwóch tygodni intensywnych zajęć za granicą, w wybranych regionach.
 • Rygorystyczny program, który pozwala połączyć międzynarodowych badaniach standardowych z ich pracą.
 • wykłady międzynarodowe oraz międzynarodowe seminaria konkurencyjności.
 • Innowacyjny Kolejność: Kierunek firma, organizacja i realizacja międzynarodowa norma.
 • Ostateczna MBA, który tworzy i przekształca zawodowej, obywatela i firmy, uzyskanie całościowego i międzynarodowej wizji
 • Zakończenie projektu: biznes plan stosowane.
 • skorzystać z możliwości zaliczenia do 4 obieralnych dla studentów, którzy później dołączają Professional Master in Business Management.

Szacuje się średnią zaangażowanie 10 godzin w tygodniu indywidualnych badań.

Nowe spojrzenie w innowacyjny program!

EMBA_Diagrama
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Launched in 1980, the Future Studies Program supports both public and private organizations in improving their planning processes to better forecast and deal with changes in their business environment ... Czytaj więcej

Launched in 1980, the Future Studies Program supports both public and private organizations in improving their planning processes to better forecast and deal with changes in their business environment and implement opportunities for the construction of their desired future. PROFUTURO is responsible for the premium international MBA programs in Brazil. Our team works with the highest international standard in providing MBAs and short duration programs, as well as in-company courses, designed to meet each individual company’s needs. The extensive background in research, contributes significantly to companies with consulting knowledge backed by advanced prospective methodologies adequate to the specific characteristics and conditions they face. Pokaż mniej
San Paulo , San Paulo + 1 Więcej Mniej

Akredytacje