MBA + Master (podwójne studia)

FUNDESEM Business School

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

MBA + Master (podwójne studia)

FUNDESEM Business School

(Program jest w języku hiszpańskim)

Wprowadzenie

Nasza obietnica dla studentów wymaga od nas dostosowania się do kontekstów biznesowych w najbardziej efektywny i profesjonalny sposób, zarówno dla aktywnych zawodowo i nowo wykwalifikowanych absolwentów roku na rok. Nowy Fundesem MBA zapewnia, przede wszystkim podstawową globalną wizję dla każdego menedżera, podczas gdy w tym samym czasie, co pozwala studentowi się wykwalifikowanym specjalistą w jego / jej specjalny obszar zainteresowania.

Koncepcja Fundesem MBA prowadzi, po pierwsze, zintegrowanej wizji firmy menedżerskiej i światowym, która jest niezbędna dla wszystkich profesjonalistów, którzy chcą doskonalić i rozwijać jego / jej kariery zarządzania. Po drugie, ta perspektywa globalna spółki zostaną uzupełnione specjalizacją w jego / jej szczególnym obszarze zainteresowania.

Ta kombinacja (perspektywa globalna + specjalizacja) umożliwia menedżerom do wzięcia na siebie roli z większą gwarancję sukcesu i zwiększa możliwości rozwoju zawodowego.

Struktura programu

Fundesem MBA jest wart 80 punktów ECTS, które są rozmieszczone w następujący sposób:

1. SMC *

SMC jest podzielony na 3 modułów:

  1. Senior Management Area
  2. Obszary operacyjne Spółki
  3. Zdolności i doskonalenia umiejętności menedżerskich

BIZNES PLAN 2.

3. SPECJALIZACJA

4. STAŻ

* Starszy zarządzania kursami

Daty rozpoczęcia kursu

Istnieją dwa początek oczywiście pochodzi co roku w celu badania na temat programu: w październiku i marcu, każdy posiada szeroki zakres specjalizacji, tak aby każdy uczeń może dostosować Fundesem MBA na jego / jej obszarze szczególnego zainteresowania.

Październik

Generalna Dyrekcja

Zarządzanie handlowe i marketingowe

Zarządzanie zasobami ludzkimi

Zarządzanie gospodarcze i finansowe

Handel międzynarodowy

Hotel administracja i zarządzanie

Marzec

Generalna Dyrekcja

Marketing cyfrowy

Business Intelligence i Kontrolingu

Przywództwo

Retail Management

Biznes Plan

Po zakończeniu student z SMC część kursu, opracowanie Projektu firmy Creation zaczyna, w których możliwe jest zastosowanie wszystkich wiedzy zdobytej podczas kursu. Aby pomóc w jego realizacji, uczeń będzie miał wsparcie i pomoc osobistego opiekuna.

Nagroda stopniu jest uzależniona od zatwierdzenia projektu przez odpowiedniego egzaminacyjnej.

Staże

Jeśli jesteś studentem studiów podyplomowych można ukończyć szkolenia poprzez przeprowadzenie 3-miesięczny okres płatnego stażu. Okres staż może trwać do sześciu miesięcy zależnych od umowy z firmą zamawiającą dostarczonych przez Fundesem.

Na Fundesem, jesteśmy świadomi, jak trudno jest wejść do wymagającego świata biznesu, a ze względu na to, że pomoc i wsparcie podyplomowe studentów do podjęcia pierwszych kroków do sukcesu w swojej karierze.

Business English Course

W obecnej sytuacji, angielski zmieniła się od bycia wyróżnikiem z "musu". W związku z tym, zaleca się, że należy mieć dobry poziom języka angielskiego i Fundesem pomoże Ci osiągnąć ten cel.

Fundesem zobowiązała się do podniesienia poziomu uczniów języka angielskiego w czasie pobytu na kursie Fundesem MBA. W tym celu oferujemy bezpłatny kurs języka angielskiego, który studenci zobowiązani są do podjęcia w celu wykazania ich poprawę ich poziomu języka angielskiego.

Metodologia

Oczywiście jest niezwykle praktyczny i koncentruje się na "nie wie, jak to zrobić". Nasza metodologia zależy od studia przypadków, metody, przez które student musi przygotować i wyłożyć na jego / jej rozwiązań do przypuszczeń podanych wcześniej, więc wykonywania jego / jej zdolności do analizy i diagnozy. Włączenie i praca zespołowa, aby rozwiązać rzeczywiste przypadki zachęca do wymiany poglądów i doświadczeń pomiędzy uczestnikami.

KWALIFIKACJE

Fundesem MBA oferuje wiele w zamian za wysiłek ucznia, a tym samym stopień uzyskany na pomyślnym zakończeniu programu będą, z jednej strony, MBA, urzędnik stopnia wydany przez Uniwersytet CEU-modułu zespolonego w kabinie, a na drugiej strony, Fundesem's właścicielem magisterskie w specjalizacji powodzeniem studiował.

Chcesz wiedzieć więcej?

Nie wahaj się, poprosić o broszury!

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język hiszpański
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Paźdz. 2018
Duration
Czas trwania
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Hiszpania - Alicante, Valencian Community
Data rozpoczęcia : Paźdz. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Data rozpoczęcia : Paźdz. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Paźdz. 2018
Hiszpania - Alicante, Valencian Community
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą