MBA Leadership

Informacje ogólne

Opis programu

MBA Leadership

Nauczany w centralnej części Londynu, MBA Leadership kładzie duży nacisk na rozwój kariery i jest prowadzony przez doświadczonych profesorów z wiodących szkół biznesu na całym świecie. Nasz kurs ma unikalny model coachingu rówieśniczego, w którym uczniowie są wspierani poza klasą i mają dostęp do nauczyciela w przypadku każdego wyzwania, jakie może napotkać w pracy lub nauce.

Program ma być realizowany wraz z zapracowaną rolą zawodową i jest dostarczany w formacie wykonawczym przez okres 18 miesięcy. Co miesiąc interaktywne nauczanie w stylu warsztatów odbywa się w ciągu 3-dniowego weekendu w naszym kampusie London Moorgate w londyńskim centrum handlowym. Oprócz uwzględnienia podstawowych zasad biznesowych, program kładzie duży nacisk na rozwój kompetencji behawioralnych delegatów. Osiąga się to poprzez behawioralny model oparty na kompetencjach wykonawczych, który okazał się wysoce skuteczny w świecie korporacyjnym. Obejmuje to coaching rówieśniczy, który odbywa się podczas weekendowych warsztatów, a także delegatów mających stały dostęp do nauczycieli akademickich poza warsztatami weekendowymi.

W normalnym tygodniu roboczym zachęca się delegatów do regularnych bezpośrednich i wirtualnych spotkań z profesorami dydaktycznymi w celu omówienia rzeczywistych problemów wynikających z ich roli zawodowej, które dotyczą teorii na kursie. Ten MBA jest przeznaczony dla kadry kierowniczej średniego i wyższego szczebla, zainteresowanych rozwojem umiejętności przywódczych w celu przejścia na coraz wyższe stanowiska. Typowe ścieżki kariery obejmują przejście od ról funkcyjnych do funkcyjnego przywództwa, ogólnego zarządzania lub ról na poziomie partnera. Program jest idealny dla kadry kierowniczej pracującej w sektorze usług profesjonalnych, takich jak prawnicy, konsultanci i każdy profesjonalny dyrektor wykonawczy zaangażowany w zarządzanie zmianami lub transformacjami w ich organizacji.

Profesor Elizabeth Moore, dyrektor / szef MBA w dziedzinie przywództwa na University of Law Business School, wywodzi się z międzynarodowego środowiska akademickiego, wykładała na uniwersytetach w Stanach Zjednoczonych, Finlandii, Rosji i Wielkiej Brytanii. , jej doktorat z University of Texas w Austin oraz dyplom Coaching z Cambridge University, Doctor Moore był profesorem Leadership and Leadership Coach w Hult International Business School w latach 2013-2019. Od 2006 roku profesor Moore wykładał na Cambridge University , gdzie obecnie jest wykładowcą i dyrektorem międzynarodowych programów letnich w swojej uczelni, Hughes Hall. Przez 20 lat swojej kariery pełniła także inne role w środowisku akademickim, w tym odbyła stypendium dla odwiedzających na Uniwersytecie Harvarda i założyła Program Studiów Kulturalnych na Uniwersytecie Państwowym w Petersburgu w Rosji, którym kierowała przez pięć lat. W dziedzinie przywództwa jej zainteresowania badawcze koncentrują się w szczególności na autentyczności w przywództwie oraz inteligencji emocjonalnej i kulturowej.

Wymagania dotyczące kursu

  • Licencjat z Wielkiej Brytanii lub równoważne kwalifikacje.
  • Studenci muszą również posiadać co najmniej pięcioletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym z pewnym nadzorem budżetowym.
  • Wnioski o zwolnienie lub RPL są niedozwolone w przypadku programu MBA.
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

The University of Law Business School is a pioneering new Business School launched in 2015 by The University of Law. A qualification from The University of Law Business School gives you that all impor ... Czytaj więcej

The University of Law Business School is a pioneering new Business School launched in 2015 by The University of Law. A qualification from The University of Law Business School gives you that all important edge when applying for your first job and throughout your future career. We have an unparalleled track record of success, with an enviable 97% employability record. Pokaż mniej
Londyn , Leeds , Manchester , Birmingham , Londyn , Londyn , Nottingham + 6 Więcej Mniej