Read the Official Description

Tworzymy idealne połączenie biznesu i prawa dla tych, którzy chcą zrobić wszystko.

Juris Doctor / Master of Business Administration wspólnych studiów przewiduje możliwość nauki intensywnie, jak prawo reguluje takie sprawy jak finansowania przedsięwzięć gospodarczych, odpowiedzialność firmy menedżerów do ich właścicieli i zarządzania ryzykiem finansowym i biznesowym. Uczniowie w tym programie kierunków studiów pełne absolwentem College of Law i College of Business na Florida State University. Absolwenci programu stać się liderami działalności gospodarczej lub Corporate Counsel w miastach całej Florydzie i narodu. JD / MBA został włączony do szkoły prawniczej nowego skupić się na prawa, ekonomii i biznesu, a stypendia są dostępne w szkole prawniczej, aby wybrać studentów zainteresowanych w dążeniu do tego wspólnego dyplomu.

Wnioskodawcy muszą ubiegać się o przyjęcie obu uczelni. Zarówno GMAT i LAST muszą być podejmowane w celu brane pod uwagę. Kandydaci na program MBA musi mieć dyplom licencjata, górną podział (junior i senior) Średnia ocen 3.0 i minimalny wynik 550 na GMAT. Gdy uczeń jest przyjęty do szkoły, zarówno, on lub ona musi złożyć wniosek o wspólne studia. Formularze zgłoszeniowe dostępne są w College of Law Office of Przyjęć i Records. Zwykle odbywa się podczas pierwszego roku studiów prawniczych. Pierwszy rok studiów przeprowadza się zazwyczaj w College of Law.

JD / strukturę programu MBA

Wszystkie nasze programy MBA oferowane są w struktury lock-step co oznacza, że ​​kursy odbywają się tylko w określonych warunkach. Zwykle studenci rozpoczynają JD / MBA, lato po pierwszym roku studiów prawniczych.

Fakultety

Od wspólnego stopnia studenci potrzebują tylko jednego wyboru w typowy program stężenia nie są częścią tego programu. Studenci, którzy chcą podjąć dodatkowe kursy, aby zarobić na stężenie może wybrać obieralnych na następujących obszarach:

  • Finanse
  • Marketing i Zarządzanie Łańcuchem Dostaw
  • General MBA

See 3 more programs offered by Florida State University, The College of Business »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Maj 2019
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Maj 2019
Application deadline

Maj 2019