MBA z zarządzanie biznesem międzynarodowym

HFU Program MBA łączy w sobie wiodące uczy się w całości w języku angielskim przez dynamicznym i międzynarodowym doświadczonych wykładowców. HFU Business School jest wydział Hochschule Furtwangen University, uczelni państwowej uruchomić znajduje się w malowniczej południowych Niemczech.

Nasz program MBA koncentruje się na zarządzaniu działalność na rynkach globalnych. To wyzwanie dla studentów myśleć i żyć na całym świecie przez swoje położenie na skrzyżowaniu Europy. Przywództwo organizacyjne, zarządzanie strategiczne i zarządzanie różnorodność kulturowa są mocne punkty programu i przygotowanie studentów do sukcesu jako przyszłych specjalistów w przedsięwzięciach gospodarczych działających w skali międzynarodowej.

Międzynarodowy Lokalizacja

Położony w samym sercu Europy, program konsekwentnie przyciąga studentów z całego świata. Zajęcia są zazwyczaj składa się z 80% studentów międzynarodowych, tworząc unikalne doświadczenie wielokulturowości na skraju Czarnego Lasu oraz w odległości godziny jazdy do Francji, Szwajcarii, Austrii, a trzy godziny do Włoch.

Global Partners

W regionie znajduje się wiele największych światowych korporacji, w tym Porsche, Daimler, SAP, Bosch, Aesculap i Hugo Boss. Nasi studenci mogą oczekiwać, aby być narażeni na tego typu firm poprzez wycieczki, współpracy pracy magisterskiej firma i staży po studiach. Wielu naszych absolwentów zagranicznych przeszli do pracy w tych i innych takich firm jak Hewlett-Packard Europe, Adidas, Puma i Marquardt jako część rozszerzonego międzynarodowego doświadczenia biznesowego tutaj.

Zaawansowane Metody nauczania

HFU jest najlepszy w rankingu uniwersytet nauk stosowanych czym świadczą niedawne badania szkół. Nasz program MBA oferuje wiele korzyści.

Najlepsze z nich jest nasza mała wielkość klasy ograniczona do 15 uczniów, zapewniając intensywne środowiska nauki, blisko interakcji z rówieśnikami i profesorów i indywidualne podejście z pracowników wydziału i wsparcia.

Nasze podejście wykorzystuje innowacyjne metody nauczania, takie jak hands-on symulacji biznesowych i projektów współpracy z uczelniami partnerskimi na całym świecie. To wyzwanie naszych studentów do efektywnego zarządzania różnice kulturowe, a nawet geograficzne dyslokacji konkurencyjnych interesów w realnych sytuacjach podczas pracy na całym świecie w osiąganiu celów biznesowych.

Program obejmuje badanie dzień w pełnym wymiarze czasu, dzięki czemu student, aby cieszyć się normalnym życiem kampusu i weekendy zwiedzania wielu rekreacyjnych i kulturalnych oferty regionu.

Globalny Przygotowanie

W końcu, MBA Szkoły Biznesu z HFU zapewni Państwu wyjątkowy "Made in Germany" fundamentem kariery w międzynarodowej działalności gospodarczej na globalnych firm na całym świecie. Nasz program MBA jest w pełni akredytowany przez ACQUIN, akredytacji, certyfikacji i Zapewnienia Jakości Instytutu, oficjalnego organu, który zapewnia stopni biznesowych wydane na niemieckich uniwersytetach spełniać wysokie międzynarodowe standardy akademickie. Nasza MBA zostały niezależnie potwierdzone przez równoważności sytuacji w takich krajach jak Stany Zjednoczone i Kanada, i jest w pełni uznawane we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Kryteria przyjęcia na studia

Kryteria przyjęć mają na celu zapewnienie, że studenci mają odpowiednie kwalifikacje, wykształcenie akademickie i doświadczenie w pracy w pełni korzystać z i aktywnie przyczyniają się do programu. Wymagania są:

Studia I stopnia z ponadprzeciętną średnią ocen (GPA)

Doświadczenie zawodowe obejmujące co najmniej 24 miesięcy odpowiednie doświadczenie zawodowe w środowisku biznesowym następujące ukończeniu studiów (praktyki studenckie lub pracy wakacyjnej nie kwalifikują się do rozpatrzenia).

Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie formie jak wskazuje

- TOEFL (nasz numer kodu ETS 8221)

- IELTS

Badanie nie jest wymagane w przypadku osób ubiegających się po ukończeniu w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Ameryce Północnej, Australii i Nowej Zelandii.

Graduate Management Admission Test (GMAT)

Kandydaci nie muszą zdawać egzaminu GMAT. Jednak są one do tego zachęcać. Wnioskodawcy, którzy osiągnęli wysoki wynik w GMAT mogą mieć pierwszeństwo w momencie wyboru. Obecny średni wynik dla GMAT jest około 600. Dobrymi kandydatami MBA zazwyczaj przekroczyć ten wynik.

Nasz kod GMAT jest 7032

Program prowadzony przez:
Język angielski
Furtwangen University/HFU Business School
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
3 semestry
W pełnym wymiarze godzin