MBA Międzynarodowy przemysł spożywczy i agrobiznes

Rosnąca globalizacja przemysłu spożywczego uwidocznił potrzebę menedżerów z doświadczeniem w warunkach społecznych, kulturalnych, produkcji i konsumpcji na głównych rynkach świata. Zaopatrzenia i dostaw w sektorze spożywczym jest coraz bardziej konkurencyjny i skomplikowane.

To MBA daje okazję do zdobycia wiedzy i doświadczenia producentów, przetwórców, konsumentów i decydentów w ciągu co najmniej dwóch głównych bloków handlowych i rynków na całym świecie.

Istniejące i aspirujące międzynarodowych firm szukają menedżerów z ponadnarodowymi wiedzy i umiejętności językowych, które są w stanie funkcjonować pewnie i kompetentnie w różnych regionach świata.

To MBA został opracowany w celu stworzenia kaliber kierownika wymagane do wypełnienia istotną rolę w tej złożonej i dynamicznej branży globalnej. Kurs koncentruje się na przemyśle spożywczym i agrobiznesu i stanowi wyjątkową okazję do studiów transatlantyckich, aby umieścić przedmioty zarządzających w kontekście Europejskiej lub USA. Cel ten realizowany jest poprzez badanie nauczył część kursu w Utah State University, Logan, Utah oraz w Wyższej Szkole Biznesu i Przedsiębiorczości w Królewskiej Akademii Rolniczej, Cirencester, Wielka Brytania.

MBA jest zatwierdzony i wydany przez Uniwersytet Królewski rolnej.

Dla kogo jest ten kurs?

Rekrutacja na całym świecie i jest idealnym kandydatem będzie bardzo zmotywowany, ze stopniem zazwyczaj na poziomie 2.1 (lub równoważne) i / lub znacznego doświadczenia w zarządzaniu. Uczestnicy powinni oczekiwać, aby osiągnąć wysokie stanowiska kierownicze w firmach, agencji lub instytucji, w której International Business jest ważną działalnością. Będzie także odpowiadał pracowników akademickich, doradców, planistów i konsultantów w biznesie lub rząd.

MBA zapewnia możliwość badania w Wielkiej Brytanii i USA, tworząc handlowych powiązań handlowych i możliwości otwarcia kariery. Celem jest stworzenie absolwentom MBA, którzy posiadają cechy i umiejętności, które wymaga przemysł spożywczy i agrobiznes: zdolność badanych działalności podstawowej i doświadczenia warunkach po obu stronach Atlantyku, plus umiejętności prezentacyjnych i zdolność do przyczyniania się do firmy bardzo szybko.

O Kursie

Uczył elementem kursu jest przeprowadzana w Utah State University (USU), Logan, USA od sierpnia do grudnia i Królewskiego Uniwersytetu Rolniczego (RAU) od stycznia do kwietnia. Po pomyślnym zakończeniu określonych modułów w USA, RAU będzie akredytować tę jako wcześniejszej nauki i nagrodzi Cię kredytów akademickich, aby umożliwić Ci rozpocząć studiowanie podstawowych modułów z RAU. To jest po projekcie zespołu i pracy doktorskiej.

Wymagania kwalifikacyjne

  • Normalna minimalny wymóg wejścia będzie dyplom z wyróżnieniem na górnym poziomie drugim lub równoważne kwalifikacje akademickie porównywalnej instytucji międzynarodowej.
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy z obowiązków kierowniczych.
  • Starsza kandydatów ze znacznym doświadczeniem zawodowym i niższych kwalifikacji akademickich mogą być również uznane za wejściem, po indywidualnej rozmowy z kierownikiem kursu.
  • Jeśli pierwszym językiem nie jest angielski, będziemy akceptować International English Language test (IELTS) z minimalnym wynikiem 6,5 średniej bez elementu poniżej 5,5.
  • Jeśli masz inne kwalifikacje, w tym nagród zagranicznych i alternatywnych kwalifikacji języka angielskiego, radzimy skontaktować się z wstępu do omówienia przydatności swojej nagrody za wejście na kurs.
Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 1 więcej kursów w Royal Agricultural University »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
12 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Cena
15,000 GBP
Wg lokalizacji
Wg daty