Struktura programu

Dyplom MBA ISEG jest przyznawane po pomyślnym uzyskaniu 90 kredytów naliczone przez badaniu przez okres 18 miesięcy. Program wymaga ukończenia 16 kursów podstawowych i 13-osobowych kursów rozwojowych.

Rozwój osobisty

Oprócz powyższego, MBA ISEG oferuje zajęcia z zakresu rozwoju osobistego jednostki i grupy:

 • Działania przywódcze i integracyjnych, z ponad 7 różnych zajęć na wolnym powietrzu we współpracy z renomowanymi partnerami, takich jak Air Force portugalskiej i portugalskiej marynarki, między innymi;
 • Seminaria Management - Vital tematów, które zachęcają do dyskusji ze znanymi postaciami ze świata biznesu i gospodarki;
 • Strategia Simulator (MARKSTRAT);
 • Zarządzanie Simulator (Global Management Challenge).

ISEG przyznał ponad 700 Masters in Business Administration w ciągu ostatnich 30 lat. Dziś te absolwenci zajmują eksponowane stanowiska w krajowych i międzynarodowych sektorach gospodarki, pracy w przedsiębiorstwach, administracji państwowej i uniwersytetów. Wydział nauczania udział w MBA składa się z profesorów i absolwentów magisterskich, których kompetencje naukowe i techniczne zapewnia niezbędną połączenie wiedzy akademickiej i praktycznych narzędzi zarządzania.

Dlaczego MBA ISEG

 • Struktura Program obejmuje podstawowe kursy obejmujące bazę wiedzy niezbędną dla menedżera w 21 wieku, jak również osobistych jednostki rozwojowe, seminaria i zajęcia na świeżym powietrzu.
 • Metody dydaktyczne zintegrowanie modeli koncepcyjnych z praktycznego podejścia, w tym symulatorów zarządzania oraz analizy i rozwiązywania spraw zarządzania.
 • Został on zaprojektowany, aby sprostać wyzwaniom, przed którymi stoi kierownictwo i pogodzenie życia zawodowego i prywatnego z wymogami nauki doskonałości w harmonogramie po godzinach.


MBA ISEG jest akredytowana międzynarodowo przez AMBA (Association of MBA) i oferuje najwyższy poziom standardów naukowych i pedagogicznych.
CEO Tier One
Dla 2 rok z rzędu, ISEG MBA został rozpoznany przez CEO Magazine jako jeden z najlepszych na świecie (Tier One) w MBA ocenami jesieni 2016 r.

Struktura programu

Dyplom MBA ISEG jest przyznawane po pomyślnym uzyskaniu 90 kredytów naliczone przez badaniu przez okres 18 miesięcy. Program wymaga ukończenia 16 kursów podstawowych i 13-osobowych kursów rozwojowych.

Rozwój osobisty

Oprócz powyższego, MBA ISEG oferuje zajęcia z zakresu rozwoju osobistego jednostki i grupy:

Działania przywódcze i integracyjnych, z ponad 7 różnych zajęć na wolnym powietrzu we współpracy z renomowanymi partnerami, takich jak Air Force portugalskiej i portugalskiej marynarki, między innymi;
Seminaria Management - Vital tematów, które zachęcają do dyskusji ze znanymi postaciami ze świata biznesu i gospodarki;
Strategia Simulator (MARKSTRAT);
Zarządzanie Simulator (Global Management Challenge).

Aplikacje

Aby móc zarejestrować się w MBA ISEG trzeba mieć wykształcenie, jak również ponad 4-letnie doświadczenie zawodowe. Kandydaci są wybrane przez jury na podstawie następujących kryteriów:
 • CV akademicki;
 • Odpowiednie doświadczenie zawodowe;
 • List motywacyjny;
 • Wywiad;
 • Znajomość języka angielskiego wykazać lub świadectwo kompetencji z uznaną English School.

Jeżeli po ukończeniu dyplom, student chce kontynuować naukę na studiach magisterskich, on / ona powinna zapisać się na Masters w programie zarządzania. Szczególne warunki dotyczące pomocy finansowej dostępne dla MBA ISEG są za pośrednictwem protokołów między ISEG i kilku instytucji kredytowych. .

Program prowadzony przez:
Język angielski
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
18 miesięcy
Zaoczne
Cena
18,500 EUR
Cena obejmuje program zanurzenie w sillicon Doliny (San Francisco, USA)
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń