Test Globalna Bankowość i Finanse MBA jest przeznaczony dla profesjonalistów, którzy dążą do kariery w globalnej bankowości i finansów. Poprowadzi Cię przez umiejętności zarządzania i technicznych, i rozwijać cię w szeroko wiedzę profesjonalne, przystosowane do wykonywania na szczycie międzynarodowego sektora bankowego i finansowego.

Birmingham Business School jest akredytowany przez AACSB (Association to Advance Collegiate Schools of Business), AMBA (Association of MBA) i EQUIS (European Quality Improvement System).

Distinguished Liderzy Seria prezentuje wysoki profil liderów biznesu studenci MBA w Birmingham mogą mieć dostęp.

Ten program MBA został specjalnie zaprojektowany dla absolwentów, którzy dążą do rozwijania kariery w globalnej bankowości i finansów. Program ma na celu poprawę zarządzania i umiejętności technicznych, poprzez skupienie się na kluczowych obszarach, takich jak międzynarodowy bankowego, bankowości i finansów regulacji i nadzoru, ryzyka i zarządzania aktywami i odpowiedzialnością, zarządzania strategicznego instytucji finansowych, rynków finansowych i private equity oraz finansowania kapitału podwyższonego ryzyka.

Wielu naszych absolwentów pracuje na wysokich stanowiskach w bankach i instytucjach finansowych, a także w branży inwestycji na całym świecie. Program dostarczany jest przez University wykładowców i praktyków z branży w celu zaspokojenia obecnych i przyszłych potrzeb globalnej branży usług finansowych. MBA (GBF) przyciąga wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych uczniów z różnych kultur i narodowości i jest wysoko oceniany przez studentów chcących specjalizować się w dziedzinie bankowości i finansów.

Treść programu

Program zawiera moduły podstawowe i opcjonalne moduły. Oprócz nauczył elementem programu studenci mają możliwość uczestniczenia wygłaszane przez praktykujących menedżerów i kadry kierowniczej z niektórych wiodących banków i domów finansowych. Uczniowie będą mieli możliwość interakcji, omówienia zagadnień związanych z kariery i zdobyć cenne spostrzeżenia na temat funkcjonowania tych prestiżowych instytucji.

Dlaczego warto studiować ten kurs

Umiejętności do dalszej kariery w bankowości i finansach - Opracowanie kompleksowego zrozumienia umiejętności technicznych i zarządzania, aby stać się dobrze zaokrąglone manager w międzynarodowej bankowości i finansów.

Uzyskaj dostęp do najnowszych badań - Jako researchled szkoły biznesu, dajemy naszym studentom dostęp do najnowszych trendów, danych i wiedzy w ramach globalnej branży bankowości i finansów.

Życie w czasie coachingu kariery - Od momentu przyłączenia się do nas będziesz mieć mentora i trenera kariery dostępne, aby poprowadzić Cię przez swoją karierę w międzynarodowej bankowości i finansów.

Akredytowane szkoły biznesu - Uważamy prestiżową "potrójnej korony" akredytację AACSB (Association to Advance Collegiate Schools of Business), AMBA (Association of MBA) i EQUIS (poprawa europejskiego systemu jakości).

Wymagania wstępne

Dobry dyplom z wyróżnieniem oraz co najmniej trzyletnie doświadczenie zawodowe w postgraduation bankowości i finansów na poziomie nadzoru. zostaną również uznane za równoważne kwalifikacje zawodowe.

Kandydaci, którzy nie spełniają wymagań do bezpośredniego wejścia do programu MBA jednorocznej (GBF) mają możliwość ubiegania się o trasie 24 miesięcy. Dla osób z odpowiednimi kwalifikacjami ilościowych, jest możliwe, aby wprowadzić pierwszy rok trasie 21 miesięcy w styczniu (patrz MBA (full-time) dla pełnych szczegółów).

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 2 więcej kursów w Birmingham Business School, University of Birmingham »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
12 - 24 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Cena
25,000 GBP
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa