MBA Global Masters of Business Administration z dodatkowymi Pathways zdrowia publicznego lub ubezpieczeń

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 2

Opis programu

Ten globalny program MBA, realizowany w londyńskim kampusie Glasgow Caledonian University, został opracowany w oparciu o nasze zaangażowanie na rzecz dobra wspólnego i zasad ONZ dotyczących odpowiedzialnego zarządzania edukacją (PRME). Ten wyróżniający się program Global MBA jest przeznaczony dla przedsiębiorczych i nastawionych społecznie osób, które pragną zostać profesjonalnym menedżerem i instynktem tworzenia zrównoważonego biznesu w społecznie odpowiedzialny sposób.

Dowiesz się, jak prowadzić od wewnątrz poprzez innowacje i kreatywne myślenie, kształtując cię w lidera gotowego na jutrzejszy świat. Po zakończeniu będziesz w stanie określić własne potrzeby rozwoju kompetencji, aby stać się odpowiedzialnym liderem przyszłości.

Elastyczny MBA, ten unikalny program daje studentom możliwość specjalizacji w preferowanym obszarze poprzez wybór dziewięciu unikalnych modułów do wyboru. Studenci mogą również ukończyć studia MBA (zdrowie publiczne) lub MBA (ubezpieczenia), jeśli wybiorą moduły właściwe dla tej Pathway .

Ten praktyczny i stosowany program zapewnia wgląd w codzienne wyzwania, przed którymi stoją menedżerowie z szeregu organizacji biznesowych i organizacji trzeciego sektora na całym świecie. Podkreślamy rolę, wkład i integrację kluczowych funkcji biznesowych, aby zwiększyć Twoją zdolność do projektowania i dostarczania skutecznych strategii dla całej organizacji.

Ten dynamiczny i wymagający program wymaga energicznego uczestnictwa. Podobnie jak ty, twoi rówieśnicy będą ambitni, zmotywowani i zdeterminowani, by odnieść sukces. Czekamy na przyjęcie do programu i do naszej globalnej sieci absolwentów odpowiedzialnych społecznie liderów.

GCU London przyciąga wybitnych absolwentów z całego świata i oferuje niezrównane doświadczenie studenckie oraz międzynarodową zdolność do zatrudnienia.

GCU jest dumny z posiadania najnowocześniejszych kampusów w sercu Glasgow i Nowego Jorku.

W ramach tego programu będziesz mieć możliwość podjęcia dwóch tygodniowych okresów zanurzenia w kulturze w obu tych ekscytujących lokalizacjach (z zastrzeżeniem ograniczeń wizowych).

Nasz unikalny program MBA został zaprojektowany z myślą o potrzebach międzynarodowego biznesu i społeczeństwa, pomagając w budowaniu umiejętności, wiedzy i doświadczeń potrzebnych do osiągnięcia sukcesu i odpowiedzialnego lidera na stanowiskach kierowniczych we wszystkich sektorach.

Co będziesz studiować

Globalny program MBA zapewni studentom podstawową wiedzę na temat teorii i praktyk zarządzania.

Global MBA koncentruje się na doświadczeniu zawodowym. Zewnętrzne zaangażowanie w biznes jest podstawową częścią programu MBA.

Uczniowie mogą następnie wybrać przedmioty do wyboru, aby specjalizować się w wybranym przez siebie temacie.

Moduły

MBA Skills and Toolbox (Core):

 • Odpowiedzialne przywództwo
 • Metody dla projektów opartych na dowodach
 • Projekt MBA
 • Zarządzanie operacyjne i analityka w podejmowaniu decyzji zarządczych
 • Tworzenie wartości organizacyjnej
 • Obywatelstwo korporacyjne w epoce globalnej
 • Zarządzanie strategiczne

Electives (wybierz jeden):

 • Innowacje w zakresie produktów i usług oraz globalna logistyka
 • Zarządzanie zmianami
 • Zasady i teoria praktyki zdrowia publicznego *
 • Automatyzacja ubezpieczeń, analityka, digitalizacja i bezpieczeństwo cybernetyczne **

Electives (wybierz jeden):

 • Innowacje i przedsiębiorczość
 • Społeczne podejście do zdrowia publicznego *
 • Ciągłość działania i zarządzanie kryzysowe
 • Globalna strategia marketingowa
 • Rozwiązania ubezpieczeniowe dla ryzyka na rynkach wschodzących **

* Aby ukończyć Global MBA (zdrowie publiczne), musisz wybrać oba te moduły.

** Aby ukończyć Global MBA (ubezpieczenie), musisz wybrać oba te moduły.

Wycieczki kulturowe do Glasgow i Nowego Jorku

GCU z dumą ma kampusy w samym sercu Glasgow i Nowego Jorku. Wraz z utworzeniem Glasgow Caledonian New York College, jesteśmy pierwszą zagraniczną instytucją szkolnictwa wyższego, która przyznała stopnie naukowe w Nowym Jorku.

W ramach tego programu będziesz miał okazję odbyć opcjonalne wycieczki kulturalne do Glasgow i Nowego Jorku. *

*Akceptacja regulaminu i warunków

Wymagania wstępne

Wszystkie wymienione tutaj wymagania dotyczące wpisu powinny być traktowane jako wskazówka i stanowią minimum wymagane do wzięcia pod uwagę przy zgłaszaniu. Wnioskodawcy, którzy złożą warunkową ofertę danego miejsca, mogą zostać poproszeni o osiągnięcie więcej niż podano.

Typowe wymagania wstępne

Brytyjski dyplom z wyróżnieniem pierwszej lub drugiej klasy (lub równoważny).

Jednak każdy wniosek jest rozpatrywany indywidualnie. Jeśli kandydaci nie mają typowych kwalifikacji akademickich, ale mogą wykazać się odpowiednim doświadczeniem zawodowym i / lub uznaniami uznanych organizacji zawodowych, mogą kwalifikować się do przystąpienia do tego programu poprzez uznanie wcześniejszego kształcenia przez uniwersytet

W przypadku kandydatów z konkretnym stopniem związanym z biznesem lub z odpowiednim doświadczeniem menedżerskim możesz być także zainteresowany naszym zarządzaniem luksusową marką MBA.

język angielski

Akademicki wynik IELTS 6,0 (lub równoważny) bez elementu poniżej 5,5.

Uwaga: jeśli jesteś z większoœci kraju anglojęzycznego, możesz nie być zobowiązany do dostarczenia dodatkowego dowodu znajomości języka angielskiego.

Udogodnienia

Nasz londyński kampus zapewnia naszym globalnym studentom MBA najnowocześniejsze środowisko uczenia się i oferuje nowoczesną przestrzeń dydaktyczną do prowadzenia wykładów, nauki w małych grupach i nauki społecznej.

Usytuowany w ultranowoczesnym otoczeniu w sercu Spitalfields, w stolicy mody i finansów w Londynie, ten profesjonalny uniwersytecki kampus podyplomowy korzysta z wysokiej jakości partnerstw dydaktycznych i branżowych na całym świecie.

Doświadczenie studenckie

GCU London ma siedzibę w jednym z najbardziej tętniących życiem i kosmopolitycznych miast na świecie.

Ma to, co najlepsze w każdej kulturze, w każdym zainteresowaniu i hobby oraz w każdej formie sztuki na wyciągnięcie ręki. Co najlepsze, GCU London ma siedzibę w jednym z najbardziej ekscytujących i rozwijających się obszarów Londynu; Spitalfields, dom legendarnego Brick Lane, Old Spitalfields, Petticoat Lane Markets i wiele innych.

Kampus oferuje unikalną ofertę kursów MBA i MSc, wysokiej jakości nauczanie i powiązania z międzynarodowymi firmami.

GCU London zapewnia studentom wzbogacające i różnorodne doświadczenia edukacyjne oparte na tętniącym życiem międzynarodowym, intelektualnym i kulturalnym życiu. Przyciągamy studentów z ponad 56 krajów z różnych środowisk ze wszystkich zakątków świata.

Opłaty i finansowanie

Opłacane czesne zależą w głównej mierze od statusu opłaty.

Czesne obejmuje koszty zakwaterowania podczas opcjonalnej wizyty kulturalnej. Przeczytaj pełny regulamin.

Czesne 2020/21

 • Dom (w tym Szkocja i Europa): 12 500 £
 • Międzynarodowe (poza Europą): 14 500 £

Stypendia

Zapewniamy wysokiej jakości edukację za uczciwą cenę; jako uniwersytet ds. dobra wspólnego zobowiązujemy się do oferowania dostępnego szkolnictwa wyższego dla utalentowanych studentów, utrzymując niskie czesne za naukę i zapewniając hojny pakiet stypendialny w wysokości ponad 2,5 miliona funtów rocznie.

Regulamin

Niniejsze warunki określają obowiązki GCU i zarejestrowanych studentów studiujących na Global Master of Business Administration (MBA) jako dodatek do standardowych warunków i zasad obowiązujących na uniwersytecie oraz, w stosownych przypadkach, międzynarodowych warunków uniwersytetu, które określają prawa i obowiązki, a także zobowiązania uniwersytetu wobec ciebie.

Ostatnia aktualizacja Listopad 2019

Informacje o uczelni

Corporate responsibility and sustainability are fundamental concerns for every organisation. The Glasgow School for Business and Society seeks to address the complex challenges of the global economy, ... Czytaj więcej

Corporate responsibility and sustainability are fundamental concerns for every organisation. The Glasgow School for Business and Society seeks to address the complex challenges of the global economy, while delivering social benefit to local and global communities. Pokaż mniej
Glasgow , Londyn + 1 Więcej Mniej