Jednoroczny MBA to intensywny kurs międzynarodowy, który przygotowuje Cię do wielu wyzwań, przed którymi staniesz w firmach na całym świecie. Jeśli jesteś żądnym przygód, ciekawym człowiekiem, który chce awansować i zaskoczyć siebie, to jest to twój MBA.

Dlaczego warto wybrać MBA na IAE ?

Globalna wizja, skupienie się na Ameryce Łacińskiej

Świat biznesu staje się coraz bardziej międzynarodowy. Dlatego przygotowujemy naszych studentów z globalnym nastawieniem, potrzebnym do interakcji z ludźmi z różnych kultur i rozwijania działalności w dowolnym miejscu na świecie.

Globalizacja nie oznacza, że ​​wszystko przebiega w ten sam sposób. W IAE Business School wierzymy, że w kontekście działalności latynoamerykańskiej istnieją szczególne wyzwania, takie jak niestabilność makroekonomiczna, znaczne różnice między konsumentami, względy związane z ryzykiem w finansach oraz znaczenie osobistych kontaktów. Liczymy na naszą wiedzę, doświadczenie i kontakty, aby przygotować naszych studentów do podjęcia tych wyzwań w Ameryce Łacińskiej i poza nią.

Studenci na kursie MBA pochodzą niemal z każdego kraju w Ameryce Łacińskiej, USA i Unii Europejskiej. Zapraszamy profesorów wizytujących, zarówno z innych szkół w regionie, jak i wiodących szkół z całego świata. Prowadzimy wizytę w Brazylii, międzynarodowe projekty doradcze, a studenci mogą brać udział w programach wymiany z uznanymi szkołami biznesu na całym świecie.

Rozwijanie spersonalizowanego przywództwa

W IAE staramy się stworzyć menedżerów, którzy są zarówno dobrze wyszkoleni w zakresie umiejętności zarządzania, jak i cech ludzkich wymaganych do pełnienia tej wiodącej roli. Mając to na uwadze, mamy szeroki zakres działań skupionych na samoświadomości i rozwoju osobistym, które pozwalają osobie rozwinąć się w pełni. Zrozumienie siebie jest niezbędne przy kształtowaniu pozytywnych relacji z innymi i szanowaniu różnic, które mogą istnieć.

Wybór studentów opiera się nie tylko na indywidualnym potencjale, ale także na tym, co oferuje grupie. Tworzymy zespoły robocze starające się zmaksymalizować różnorodność i przeprowadzając coaching skoncentrowany na rozwiązywaniu konfliktów.

Istnieją tematy dotyczące samoświadomości i przywództwa, w których uczniowie zastanawiają się nad swoją osobowością i starają się określić swój styl przywództwa. Studenci otrzymują indywidualny coaching od zespołu "Career Management". Każdy student ma własnego Mentora Akademicznego i Mentora Wykonawczego. Te relacje jeden do jednego pozwalają zadawać pytania związane z programem i karierą, a także z życiem w ogóle.

Warsztaty skupiały się na rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych, prezentacji lub zarządzaniu osobistą marką. Działania prowadzone zarówno w obszarze zarządzania karierą, jak i wyspecjalizowanych konsultantów. Przedmioty obieralne koncentrują się na negocjacjach, improwizacji lub zarządzaniu zmianą organizacyjną. Ogólnie rzecz biorąc, są to umiejętności, które wymagają różnorodnej wiedzy i umiejętności kierowniczych.

Informacja zwrotna 360 °, koncentrująca się na umiejętnościach menedżerskich. Zajęcia na świeżym powietrzu, podczas których dajemy uczniom wyzwania w rozwijaniu i wzmacnianiu ich umiejętności zarządzania.

Dwujęzyczne doświadczenie

Angielski jest lingua franca w biznesie międzynarodowym. Właśnie dlatego dostarczamy rdzeń programu w tym języku. Studenci, którzy potrzebują odświeżenia w tym języku, mogą zapoznać się z naszymi opcjami intensywnej praktyki.

Dla osób, które nie mówią po hiszpańsku, przed rozpoczęciem studiów MBA oferujemy intensywny kurs hiszpańskiego. Więc nie tylko pomożemy Ci skorzystać z doświadczenia MBA w Argentynie, ale także opuścisz z możliwością płynnego posługiwania się dwoma najczęściej używanymi językami na świecie.

Zorientowany na działanie

Przygotowujemy MBA do testu "plug-and-play" (aby zobaczyć wyniki z pierwszego dnia), poprzez nasz projekt programu. Tradycyjnie, opanowanie pojęć i struktur analitycznych byłoby podkreślone w całym programie, dziś jest tylko fundamentem do dalszego budowania. Rozszerzamy zakres opcji Action Learning lub uczymy się poprzez praktyczne doświadczenie w późniejszych modułach programu.
Używamy różnych symulatorów, które wymagają podejmowania decyzji w zespole i w czasie rzeczywistym.

Doradzamy projekty, zarówno z organizacjami non-profit, jak i firmami, które proszą o rekomendacje dla ich międzynarodowych strategii ekspansji.

Projekty doradcze z przewodnikiem We współpracy z działem Corporate Finance w Ernst

Sumienie społeczne

Wszystkie treści zawarte w różnych przedmiotach niesie ze sobą piętno społecznej odpowiedzialności i zrównoważonego rozwoju. Podobnie Masters obejmuje pracę w terenie w usługach społecznych, która pozwala na stosowanie swojej wiedzy z zakresu zarządzania w organizacjach pozarządowych i innych organizacjach społeczeństwa obywatelskiego mających społeczny wpływ.

Często menedżerowie biznesu są kwestionowani za ich pozornie wyłączne skupianie się na generowaniu zwrotów z inwestycji. Niektóre szkoły biznesu zareagowały, włączając kursy etyczne lub prosząc uczniów, aby złożyli etyczną przysięgę. W MBA w IAE Business School wpływ decyzji biznesowych na różnych interesariuszy znajduje się w centrum każdej analizy, każdej dyskusji i każdego planu działania.

Uważamy, że menedżerowie biznesowi są odpowiedzialni wobec społeczeństw, w których działają ich organizacje. Poprzez takie tematy, jak analiza kontekstu biznesowego, ESE I i społeczna odpowiedzialność biznesu. Podczas tego programu włączyliśmy narzędzia i koncepcje zarządzania w konsultowanie projektów z organizacjami pozarządowymi (NGO).

Alumni Network

IAE Business School absolwentów IAE Business School jest jedną z najbogatszych w Ameryce Łacińskiej i rozciąga się na cały świat. Zarówno w czasie studiów, jak i po studiach MBA uczniowie mogą uzyskać dostęp do sieci kontaktów zaangażowanych w doskonalenie swojej wiedzy. Od rekordy wykonawczych, aby pomóc w poszukiwaniu pracy po MBA, były absolwent IAE mają szczególne zaangażowanie w MBA.

Sieć składa się z ponad 13 000 kierowników rozmieszczonych na całym świecie, tworząc ponad 30 regionalnych klubów.

Roczne stypendia MBA i finansowanieTwój talent się liczy

Każdego roku ponad 30% studentów MBA korzysta z jednego z naszych systemów pomocy finansowej. IAE , poprzez system dotacji i pożyczek, zachęca do przygotowania młodych talentów do kierowania firmami, agencjami rządowymi i / lub organizacjami non-profit, przyczyniając się do rozwoju regionalnego i globalnego.

Proces składania zgłoszeń jest dynamiczny, a osoby ubiegające się o wizę mają realną możliwość zaprezentowania swoich wyróżniających się cech, z dostępem do wsparcia niezbędnego do wypełnienia możliwości studiowania jednorocznego MBA przez 11 miesięcy.

Jeśli Twoje wyniki zostały wyróżnione w ostatnich latach, zapraszamy do złożenia wniosku w sprawie naszych systemów pomocy finansowej. Wiemy, że przyniesiesz swoją pasję, energię, ciekawość do nauki i ducha ciągłego doskonalenia w klasie.

Fundusz Merit Assistance został stworzony z inicjatywy IAE Alumni, w celu przyczynienia się do szkolenia wybitnych specjalistów z dziedziny MBA. Dzięki ich wsparciu kandydaci MBA mogą nominować się na następujące stypendia do 40% opłat za studia.

Ogólne wymagania:

  • Ukończ proces przyjmowania.
  • Zdobądź co najmniej 550 punktów na egzaminie GMAT lub IAE .
  • Mają odpowiednie doświadczenie zawodowe.

Jakość programu

Jakość MBA w IAE Business School jest kontrolowana przez różne niezależne organizacje. Program należy do wybranej grupy zaledwie 76 szkół biznesu na świecie z "potrójną koroną", akredytacją trzech najbardziej wpływowych stowarzyszeń akredytacyjnych.

Program prowadzony przez:
Język angielski
IAE Business School
Ostatnia aktualizacja August 21, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
11 - 15 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Cena
28,000 USD
Deadline
Skontaktuj się ze szkołą
Applicants from China, December 15th, 2018
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Data końcowa
Gru 15, 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Skontaktuj się ze szkołą
Applicants from China, December 15th, 2018
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Skontaktuj się ze szkołą
Applicants from China, December 15th, 2018
Data końcowa
Gru 15, 2019