MBA Full-Time

IAE Business School

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

MBA Full-Time

IAE Business School

Jednoroczny MBA to intensywny kurs międzynarodowy, który przygotowuje Cię do wielu wyzwań, przed którymi staniesz w firmach na całym świecie. Jeśli jesteś żądnym przygód, ciekawym człowiekiem, który chce awansować i zaskoczyć siebie, to jest to twój MBA.

Dlaczego warto wybrać MBA na IAE ?

Globalna wizja, skupienie się na Ameryce Łacińskiej

Świat biznesu staje się coraz bardziej międzynarodowy. Dlatego przygotowujemy naszych studentów z globalnym nastawieniem, potrzebnym do interakcji z ludźmi z różnych kultur i rozwijania działalności w dowolnym miejscu na świecie.

Globalizacja nie oznacza, że ​​wszystko przebiega w ten sam sposób. W IAE Business School wierzymy, że w kontekście działalności latynoamerykańskiej istnieją szczególne wyzwania, takie jak niestabilność makroekonomiczna, znaczne różnice między konsumentami, względy związane z ryzykiem w finansach oraz znaczenie osobistych kontaktów. Liczymy na naszą wiedzę, doświadczenie i kontakty, aby przygotować naszych studentów do podjęcia tych wyzwań w Ameryce Łacińskiej i poza nią.

Studenci na kursie MBA pochodzą niemal z każdego kraju w Ameryce Łacińskiej, USA i Unii Europejskiej. Zapraszamy profesorów wizytujących, zarówno z innych szkół w regionie, jak i wiodących szkół z całego świata. Prowadzimy wizytę w Brazylii, międzynarodowe projekty doradcze, a studenci mogą brać udział w programach wymiany z uznanymi szkołami biznesu na całym świecie.

Rozwijanie spersonalizowanego przywództwa

W IAE staramy się stworzyć menedżerów, którzy są zarówno dobrze wyszkoleni w zakresie umiejętności zarządzania, jak i cech ludzkich wymaganych do pełnienia tej wiodącej roli. Mając to na uwadze, mamy szeroki zakres działań skupionych na samoświadomości i rozwoju osobistym, które pozwalają osobie rozwinąć się w pełni. Zrozumienie siebie jest niezbędne przy kształtowaniu pozytywnych relacji z innymi i szanowaniu różnic, które mogą istnieć.

Wybór studentów opiera się nie tylko na indywidualnym potencjale, ale także na tym, co oferuje grupie. Tworzymy zespoły robocze starające się zmaksymalizować różnorodność i przeprowadzając coaching skoncentrowany na rozwiązywaniu konfliktów.

Istnieją tematy dotyczące samoświadomości i przywództwa, w których uczniowie zastanawiają się nad swoją osobowością i starają się określić swój styl przywództwa. Studenci otrzymują indywidualny coaching od zespołu "Career Management". Każdy student ma własnego Mentora Akademicznego i Mentora Wykonawczego. Te relacje jeden do jednego pozwalają zadawać pytania związane z programem i karierą, a także z życiem w ogóle.

Warsztaty skupiały się na rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych, prezentacji lub zarządzaniu osobistą marką. Działania prowadzone zarówno w obszarze zarządzania karierą, jak i wyspecjalizowanych konsultantów. Przedmioty obieralne koncentrują się na negocjacjach, improwizacji lub zarządzaniu zmianą organizacyjną. Ogólnie rzecz biorąc, są to umiejętności, które wymagają różnorodnej wiedzy i umiejętności kierowniczych.

Informacja zwrotna 360 °, koncentrująca się na umiejętnościach menedżerskich. Zajęcia na świeżym powietrzu, podczas których dajemy uczniom wyzwania w rozwijaniu i wzmacnianiu ich umiejętności zarządzania.

Dwujęzyczne doświadczenie

Angielski jest lingua franca w biznesie międzynarodowym. Właśnie dlatego dostarczamy rdzeń programu w tym języku. Studenci, którzy potrzebują odświeżenia w tym języku, mogą zapoznać się z naszymi opcjami intensywnej praktyki.

Dla osób, które nie mówią po hiszpańsku, przed rozpoczęciem studiów MBA oferujemy intensywny kurs hiszpańskiego. Więc nie tylko pomożemy Ci skorzystać z doświadczenia MBA w Argentynie, ale także opuścisz z możliwością płynnego posługiwania się dwoma najczęściej używanymi językami na świecie.

Zorientowany na działanie

Przygotowujemy MBA do testu "plug-and-play" (aby zobaczyć wyniki z pierwszego dnia), poprzez nasz projekt programu. Tradycyjnie, opanowanie pojęć i struktur analitycznych byłoby podkreślone w całym programie, dziś jest tylko fundamentem do dalszego budowania. Rozszerzamy zakres opcji Action Learning lub uczymy się poprzez praktyczne doświadczenie w późniejszych modułach programu.
Używamy różnych symulatorów, które wymagają podejmowania decyzji w zespole i w czasie rzeczywistym.

Doradzamy projekty, zarówno z organizacjami non-profit, jak i firmami, które proszą o rekomendacje dla ich międzynarodowych strategii ekspansji.

Projekty doradcze z przewodnikiem We współpracy z działem Corporate Finance w Ernst

Sumienie społeczne

Wszystkie treści zawarte w różnych przedmiotach niesie ze sobą piętno społecznej odpowiedzialności i zrównoważonego rozwoju. Podobnie Masters obejmuje pracę w terenie w usługach społecznych, która pozwala na stosowanie swojej wiedzy z zakresu zarządzania w organizacjach pozarządowych i innych organizacjach społeczeństwa obywatelskiego mających społeczny wpływ.

Często menedżerowie biznesu są kwestionowani za ich pozornie wyłączne skupianie się na generowaniu zwrotów z inwestycji. Niektóre szkoły biznesu zareagowały, włączając kursy etyczne lub prosząc uczniów, aby złożyli etyczną przysięgę. W MBA w IAE Business School wpływ decyzji biznesowych na różnych interesariuszy znajduje się w centrum każdej analizy, każdej dyskusji i każdego planu działania.

Uważamy, że menedżerowie biznesowi są odpowiedzialni wobec społeczeństw, w których działają ich organizacje. Poprzez takie tematy, jak analiza kontekstu biznesowego, ESE I i społeczna odpowiedzialność biznesu. Podczas tego programu włączyliśmy narzędzia i koncepcje zarządzania w konsultowanie projektów z organizacjami pozarządowymi (NGO).

Alumni Network

IAE Business School absolwentów IAE Business School jest jedną z najbogatszych w Ameryce Łacińskiej i rozciąga się na cały świat. Zarówno w czasie studiów, jak i po studiach MBA uczniowie mogą uzyskać dostęp do sieci kontaktów zaangażowanych w doskonalenie swojej wiedzy. Od rekordy wykonawczych, aby pomóc w poszukiwaniu pracy po MBA, były absolwent IAE mają szczególne zaangażowanie w MBA.

Sieć składa się z ponad 13 000 kierowników rozmieszczonych na całym świecie, tworząc ponad 30 regionalnych klubów.

Roczne stypendia MBA i finansowanieTwój talent się liczy

Każdego roku ponad 30% studentów MBA korzysta z jednego z naszych systemów pomocy finansowej. IAE , poprzez system dotacji i pożyczek, zachęca do przygotowania młodych talentów do kierowania firmami, agencjami rządowymi i / lub organizacjami non-profit, przyczyniając się do rozwoju regionalnego i globalnego.

Proces składania zgłoszeń jest dynamiczny, a osoby ubiegające się o wizę mają realną możliwość zaprezentowania swoich wyróżniających się cech, z dostępem do wsparcia niezbędnego do wypełnienia możliwości studiowania jednorocznego MBA przez 11 miesięcy.

Jeśli Twoje wyniki zostały wyróżnione w ostatnich latach, zapraszamy do złożenia wniosku w sprawie naszych systemów pomocy finansowej. Wiemy, że przyniesiesz swoją pasję, energię, ciekawość do nauki i ducha ciągłego doskonalenia w klasie.

Fundusz Merit Assistance został stworzony z inicjatywy IAE Alumni, w celu przyczynienia się do szkolenia wybitnych specjalistów z dziedziny MBA. Dzięki ich wsparciu kandydaci MBA mogą nominować się na następujące stypendia do 40% opłat za studia.

Ogólne wymagania:

  • Ukończ proces przyjmowania.
  • Zdobądź co najmniej 550 punktów na egzaminie GMAT lub IAE .
  • Mają odpowiednie doświadczenie zawodowe.

Jakość programu

Jakość MBA w IAE Business School jest kontrolowana przez różne niezależne organizacje. Program należy do wybranej grupy zaledwie 76 szkół biznesu na świecie z "potrójną koroną", akredytacją trzech najbardziej wpływowych stowarzyszeń akredytacyjnych.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
IAE Business School

Ostatnia aktualizacja August 21, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Luty 2019
Duration
Czas trwania
11 - 15 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
28,000 USD
Information
Deadline
Skontaktuj się ze szkołą
Applicants from China, December 15th, 2018
Locations
Argentyna - Pilar, Buenos Aires Province
Data rozpoczęcia : Luty 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Applicants from China, December 15th, 2018
Data zakończenia Grudz. 15, 2019
Dates
Luty 2019
Argentyna - Pilar, Buenos Aires Province
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Applicants from China, December 15th, 2018
Data zakończenia Grudz. 15, 2019