MBA dla kadry kierowniczej

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 7

Opis programu

executive MBA

Executive MBA oferuje strategiczne, multidyscyplinarne i systematycznego widzenia zarządzania, metodologii i innowacyjnych doświadczeń edukacyjnych, narażając uczestnika do stanu wiedzy sztuki w kwestiach zarządzania i trudnych doświadczeń dla podejmowania decyzji.

Absolwenci EMBA wykonawczym:

- Dostajesz większą zdolność do usystematyzowania wiedzy z różnych obszarów funkcjonalnych organizacji


- przyczyni się do osiągnięcia całościowego, systemów biznesowych


- Integracja znaki i systemy informatyczne służące do zarządzania podejmowania decyzji w warunkach niepewności


- określenie możliwości biznesowych i mają zdolność do wyodrębniania wartości od sytuacjach kierowniczych


- zwiększyć swoją zdolność do budowania przyszłych scenariuszy


- Zrozumiesz wartość innowacji i kreatywności


- zajmie rolę lidera w dużych zespołach wydajności


- Dostaniesz umiejętności w zespołach trenerskich

Kto powinien wziąć udział:

Jest skierowany do specjalistów z ponad osiem lat doświadczenia zawodowego, którzy posiadają średnie stanowiska kierownicze, starszych specjalistów i właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw.

W procesie selekcji IESA będzie promować tworzenie grupy specjalistów z dużego zainteresowania:


- Zwiększenie ich zarządzania wiedzą
- Wzmocnienie zdolności do sprawowania przywództwa w swoich zespołach
- określenie możliwości biznesowych
- Podejmowanie decyzji racjonalnego zarządzania
- Rozwiązania wbudowany chce sprostać wyzwaniom wysokiego szczebla kierowniczego i sukcesu zawodowego.

Dlaczego studia MBA dla kadry kierowniczej?

1. Dostajesz tytuł Executive MBA (EMBA), unikalnego doświadczenia w Wenezueli dla specjalistów i menedżerów opracowanego przez IESA znajdujący się pomiędzy pierwszej dziesiątce w Ameryce Łacińskiej, według rankingu magazynu América Economía (2009). Ma trzy międzynarodowe akredytacje: AACSB, AMBA i EQUIS.


2. On będzie dzielić z naukowcami frontu z doktoratami w prestiżowych uniwersytetów na świecie, zdolną do przenoszenia nie tylko stan wiedzy w różnych dziedzinach sztuki, ale jej zastosowania do Ameryki Łacińskiej i globalnej rzeczywistości.


3. Będziesz miał możliwość zdobycia wiedzy z dynamicznym nauki uczestnika skoncentrowane, mające na celu wzmocnienie wiodącej roli grupie studentów w procesie szkoleniowym. Materiały będą włącznie celu zwiększenia interdyscyplinarnego wizję zarządzania.


4. należą do kohorty wysoko wykwalifikowanych odżywianej doświadczenia zawodowego, które wzbogaci zajęciach studentów.


5. Można dzielić obowiązki służbowe z programu studiów, jak pozwala na to struktura, klas 4 kolejne dni każdego miesiąca.


6. Wejdziesz aktywną społeczność studentów, wykładowców i absolwentów, która będzie rozbudowy sieci, stwarzając możliwości biznesowych i przekwalifikowanie.


7. Można zrobić międzynarodową wycieczkę fakultatywną w piątym kwartale, wzbogacając ogólną wizję biznesową.

Ostatnia aktualizacja Sie 2017

Informacje o uczelni

IESA - Instituto de Estudios superiores de Administration &nbsp IESA School of Management jest prywatną organizacją non-profit, która zapewnia usługi publiczne dla całego społeczeństwa i jest nie ... Czytaj więcej

IESA - Instituto de Estudios superiores de Administration &nbsp IESA School of Management jest prywatną organizacją non-profit, która zapewnia usługi publiczne dla całego społeczeństwa i jest niezależna od obecnej grupy ekonomiczne, polityczne, religijne i państwowe. Wenezuela ma do zaoferowania szkoła międzynarodowego prestiżu, a reszta Ameryki Łacińskiej, akademickiego i intelektualnego produkcji, która rozumie wyzwania i rzeczywistość zarządzania. &nbsp Jest to jedna z czterech szkół zarządzania i biznesu w Ameryce Łacińskiej i 34 na świecie ma trzy najważniejsze międzynarodowe akredytacje, które odpowiadają za jakość swoich naukowych, dydaktycznych i wydajność produkcji intelektualnej, według najbardziej wymagających standardów jakości. &nbsp Wśród celów strategicznych na lata 2009-2015, to: Rosnąca liczba uczestników kształcenia podyplomowego i wykonawczych. Dochodowa nowych generacji modeli, tworzenie i rozpowszechnianie wiedzy. Pogłębiający się uczestnika metody nauczania Centered Learning. Rozwój charakterystyczne nauczania i badań naukowych w znaczeniu międzynarodowych i lokalnych, zwłaszcza w dziedzinie przedsiębiorczości. To jest obecny w trzech głównych miastach Wenezueli (Caracas, Maracaibo i Walencji), w celu zaspokojenia potrzeb lokalnego rynku. Dodatkowo, za pośrednictwem Fundacji for Advanced Studies in Management (EGF), znajduje się w City of Knowledge (Panama), wzmacnia jej zasięg i usługi do Ameryki Łacińskiej. Pokaż mniej
Carakas , miasto Panama , Szanghaj , Bogota , Paryż , Buenavista , Nowy Orlean + 6 Więcej Mniej