Rozwiń swoją wiedzę podczas pracy

We współpracy z PAREXEL International IUBH oferuje teraz zupełnie nowy program MBA „Clinical Research Management”.

Ta 6-semestrowa profesjonalna certyfikacja wykorzystuje nauczanie mieszane i na miejscu u ekspertów branżowych z PAREXEL International. Podyplomowe świadectwo zarządzania badaniami klinicznymi zapewnia dogłębną wiedzę i spostrzeżenia na temat branży badań klinicznych, od odkrywania leków po wymogi prawne i zarządzanie danymi. Nasz program łączy teorię z praktyką i wykorzystuje autentyczne studia przypadków, aby zapewnić skuteczne uczenie się i natychmiastowe zastosowanie w miejscu pracy. Absolwenci mają kwalifikacje do zarządzania usługami badań farmaceutycznych i medycznych.

Fakty

Jakie są perspektywy zawodowe jako Kierownik Badań Klinicznych?

Kierownicy badań klinicznych są odpowiedzialni za organizację, koordynację i prowadzenie badań klinicznych, a także za współpracę z klientami zewnętrznymi, komitetami i oficjalnymi partnerami. Badania farmaceutyczne i medyczne to branża o dużym znaczeniu gospodarczym, a jednocześnie wysoce regulowana. Dlatego generuje duże zapotrzebowanie na ekspertów, którzy łączą środowisko farmaceutyczne z kompetencjami mikro i makroekonomicznymi.

Program MBA Clinical Research Management zapewnia interesujące możliwości kariery na poziomie wejścia i zarządzania dla zróżnicowanej grupy docelowej:

  • Przyszłe kierownictwo wyższego szczebla w zarządzaniu usługami farmaceutycznymi lub medycznymi
  • Biolodzy lub naukowcy, którzy chcą specjalizować się w tej konkretnej dziedzinie lub aspirują do stanowiska kierowniczego
  • Farmaceuci lub pracownicy służby zdrowia, którzy dążą do pogłębienia swojej wiedzy w dziedzinie badań farmaceutycznych i zarządzania usługami

Kształcenie na odległość MBA w IUBH przygotowuje Cię doskonale do roli menedżera - przekazując najnowszą wiedzę, podkreślając praktyczne zastosowanie i koncentrując się na jasnych celach. Części uczestnictwa w kursie organizowane przez PAREXEL International dają możliwość zastosowania treści kursu bezpośrednio w kontekście życia firmy.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 1 więcej kursów w IUBH University of Applied Sciences »

Ostatnia aktualizacja April 6, 2019
Ten kurs jest Online, Na kampusie
Data początkowa
Paź 2019
Duration
6 semestry
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Paź 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Paź 2019