MBA Clinical Research Management

IUBH University of Applied Sciences

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

MBA Clinical Research Management

IUBH University of Applied Sciences

Rozwiń swoją wiedzę podczas pracy

We współpracy z PAREXEL International IUBH oferuje teraz zupełnie nowy program MBA "Clinical Research Management".

Ten 6-semestralny profesjonalny certyfikat wykorzystuje mieszane i lokalne nauki z ekspertami branżowymi z PAREXEL International. Podyplomowe świadectwo zarządzania badaniami klinicznymi zapewnia dogłębną wiedzę i wiedzę na temat branży badań klinicznych, od wykrywania leków po wymogi regulacyjne i zarządzanie danymi. Nasz program łączy teorię z praktyką i wykorzystuje autentyczne studia przypadku, aby zapewnić efektywną naukę i natychmiastowe zastosowanie w miejscu pracy. Absolwenci mają kwalifikacje do zarządzania usługami w zakresie badań farmaceutycznych i medycznych.

Fakty

Jakie są perspektywy zawodowe jako Kierownik Badań Klinicznych?

Kierownicy badań klinicznych są odpowiedzialni za organizację, koordynację i prowadzenie badań klinicznych, a także za kontakty z zewnętrznymi klientami, komitetami i oficjalnymi partnerami. Badania farmaceutyczne i medyczne to branża o dużym znaczeniu gospodarczym, a jednocześnie wysoce uregulowana. Dlatego generuje duże zapotrzebowanie na ekspertów, którzy łączą zaplecze farmaceutyczne z kompetencjami mikro- i makroekonomicznymi.

Program MBA Clinical Research Management zapewnia interesujące możliwości kariery na poziomie wejścia i zarządzania dla zróżnicowanej grupy docelowej:

  • Przyszłe kierownictwo wyższego szczebla w zarządzaniu usługami farmaceutycznymi lub medycznymi
  • Biolodzy lub naukowcy, którzy chcą specjalizować się w tej konkretnej dziedzinie lub aspirować do stanowiska w zarządzaniu
  • Farmaceuci lub pracownicy służby zdrowia, którzy dążą do pogłębienia swojej wiedzy w dziedzinie badań farmaceutycznych i zarządzania usługami

Dystrybucja MBA na IUBH przygotowuje Cię idealnie do roli menedżera - przez przekazywanie najnowszej wiedzy, podkreślając praktyczne zastosowanie i koncentrując się na jasnych celach. Część frekwencyjna kursu zorganizowana przez PAREXEL International zapewnia możliwość bezpośredniego wykorzystania treści kursu w prawdziwym życiu firmy.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja May 8, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest
Online
Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Paźdz. 2019
Duration
Czas trwania
6 semestry
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Niemcy - Bad Honnef, North Rhine-Westphalia
Data rozpoczęcia : Paźdz. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Paźdz. 2019
Niemcy - Bad Honnef, North Rhine-Westphalia
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą