Read the Official Description

Rozwiń swoją wiedzę podczas pracy

We współpracy z PAREXEL International IUBH oferuje teraz zupełnie nowy program MBA "Clinical Research Management".

Ten 6-semestralny profesjonalny certyfikat wykorzystuje mieszane i lokalne nauki z ekspertami branżowymi z PAREXEL International. Podyplomowe świadectwo zarządzania badaniami klinicznymi zapewnia dogłębną wiedzę i wiedzę na temat branży badań klinicznych, od wykrywania leków po wymogi regulacyjne i zarządzanie danymi. Nasz program łączy teorię z praktyką i wykorzystuje autentyczne studia przypadku, aby zapewnić efektywną naukę i natychmiastowe zastosowanie w miejscu pracy. Absolwenci mają kwalifikacje do zarządzania usługami w zakresie badań farmaceutycznych i medycznych.

Fakty

Jakie są perspektywy zawodowe jako Kierownik Badań Klinicznych?

Kierownicy badań klinicznych są odpowiedzialni za organizację, koordynację i prowadzenie badań klinicznych, a także za kontakty z zewnętrznymi klientami, komitetami i oficjalnymi partnerami. Badania farmaceutyczne i medyczne to branża o dużym znaczeniu gospodarczym, a jednocześnie wysoce uregulowana. Dlatego generuje duże zapotrzebowanie na ekspertów, którzy łączą zaplecze farmaceutyczne z kompetencjami mikro- i makroekonomicznymi.

Program MBA Clinical Research Management zapewnia interesujące możliwości kariery na poziomie wejścia i zarządzania dla zróżnicowanej grupy docelowej:

  • Przyszłe kierownictwo wyższego szczebla w zarządzaniu usługami farmaceutycznymi lub medycznymi
  • Biolodzy lub naukowcy, którzy chcą specjalizować się w tej konkretnej dziedzinie lub aspirować do stanowiska w zarządzaniu
  • Farmaceuci lub pracownicy służby zdrowia, którzy dążą do pogłębienia swojej wiedzy w dziedzinie badań farmaceutycznych i zarządzania usługami

Dystrybucja MBA na IUBH przygotowuje Cię idealnie do roli menedżera - przez przekazywanie najnowszej wiedzy, podkreślając praktyczne zastosowanie i koncentrując się na jasnych celach. Część frekwencyjna kursu zorganizowana przez PAREXEL International zapewnia możliwość bezpośredniego wykorzystania treści kursu w prawdziwym życiu firmy.

Program taught in:
Język angielski

See 1 more programs offered by IUBH University of Applied Sciences »

Last updated May 8, 2018
Ten kurs jest Online, Campus based
Data początkowa
Paźdz. 2019
Duration
6 semestry
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Paźdz. 2019
Application deadline

Paźdz. 2019