MBA Business Administration

Informacje ogólne

Opis programu

Ten kurs pomoże ci rozwinąć kreatywne podejście do biznesu, które prowadzi do prawdziwej innowacji.

Dzięki myśleniu projektowemu i ćwiczeniom praktycznym opartym na teorii poprawisz swoje umiejętności zarządzania i przywództwa. Będziesz korzystać ze wsparcia i wiedzy zaangażowanych i aktywnych naukowców z doskonałymi doświadczeniami akademickimi i biznesowymi. Odwiedzanie gości z wieloma specjalizacjami i linkami do Chartered Management Institute (CMI) zwiększy Twoją wiedzę. Uczniowie pochodzą z różnych środowisk i są zachęcani do korzystania z własnych doświadczeń, a także nowo nabytych umiejętności i świadomości. Przyczynia się to do dynamicznego środowiska uczenia się, które obejmuje symulacje biznesowe, innowacyjne rozwiązywanie problemów i blended learning.

Z kreatywnym podejściem do problemów biznesowych opracujesz zestaw umiejętności do rozwiązywania złożonych problemów w oparciu o dokładne zrozumienie potrzeb klienta, pracę zespołową, interdyscyplinarne myślenie, osobistą refleksję i szybkie prototypowanie nowych pomysłów. Na etapie studiów magisterskich możesz wypełnić rozprawę lub uzasadnienie biznesowe lub opracować plan rozwoju firmy odzwierciedlający osobiste cele zawodowe.

Będziesz mieć możliwość zastosowania swojej wiedzy i zdobycia prawdziwego doświadczenia jako konsultant współpracujący z lokalnymi firmami, pomagając im stawić czoła wyzwaniom, przed którymi stoją.

Kurs pomoże Ci zmienić sposób myślenia, aby być przedsiębiorcą i rozwijać swoje umiejętności innowacyjne.

Moduły

 • Przywództwo według projektu
 • Innowacja i zmiana według projektu
 • Zarządzanie projektem
 • Międzynarodowy projekt zarządzania
 • Zarządzanie strategiczne
 • Interwencja doradcza
 • Rozprawa

Styl nauki

Będziesz rozwijać swój pogląd na przywództwo i zarządzanie poprzez pracę zespołową, interakcje grupowe, studia przypadków, symulację biznesową oraz uczenie się i refleksję w miejscu pracy.

Praca jest oceniana poprzez prezentacje, niezależne projekty, eseje i przeglądy portfolio, sprawy biznesowe i propozycje przedsięwzięć biznesowych.

Wymagania wstępne

 • Co najmniej 2,2 stopnia honoru lub równoważny w odpowiednim temacie
 • Rozpatrzymy porównywalne kwalifikacje zawodowe lub podyplomowe
 • Najlepiej będzie mieć minimum dwuletnie doświadczenie w zarządzaniu / nadzorowaniu; jednak wnioski będą rozpatrywane indywidualnie
 • Studenci z UE i zagranicy potrzebują ogólnego IELTS 6.0 (nie mniej niż 5,5 na piśmie iw jakimkolwiek innym paśmie) lub równoważnym
 • Studenci, którzy ukończyli Dyplom w zakresie Zarządzania Studiami (DMS) Poziom 7 zostanie zwolniony z części kursu.

Kariera

Kurs ten wyposaża studentów w wiedzę z zakresu przywództwa i umiejętności analityczne, aby osiągnąć sukces w zakresie zarządzania i doradztwa w wielu dziedzinach biznesu, w tym księgowości i finansów, zasobów ludzkich, marketingu i operacji oraz zarządzania programami. Nadaje się również dla osób, które chcą prowadzić własną firmę.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

We welcome international students from around the world. Study??ing in the UK can be a great experience allowing you to meet new people, try new things and experience a new country. Come and join us?.

We welcome international students from around the world. Study??ing in the UK can be a great experience allowing you to meet new people, try new things and experience a new country. Come and join us?. Pokaż mniej
Cheltenham , Gloucester + 1 Więcej Mniej