EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

Master of Business Administration (MBA) jest najbardziej pożądanym i uznawanym na całym świecie podyplomowym stopniem zarządzania na świecie. Nottingham Business School MBA ma na celu przygotowanie cię do radzenia sobie z wieloma wyzwaniami związanymi z zarządzaniem organizacjami, abyś mógł zobaczyć wzajemne powiązania swoich działań. Zdobędziesz wiedzę wymaganą przez menedżerów wyższego szczebla na poziomie zarządzania strategicznego, aby pomóc Ci w rozwoju organizacji i osiągnięciu ich celów strategicznych.

Wraz ze wzrostem zmienności globalnych warunków rośnie zapotrzebowanie na doświadczonych i wykształconych menedżerów. Złożoność środowiska zewnętrznego i skomplikowanych, często zdezagregowanych organizacji wymaga bardziej pomysłowych, dobrze poinformowanych i wykształconych menedżerów, aby poradzili sobie z nieprzewidywalnym globalnie połączonym światem biznesu i zarządzania.

Dostarczane w światowej klasy środowisku edukacyjnym przez uznanych na całym świecie naukowców i liderów biznesu, MBA integruje teorię i praktykę, aby zapewnić praktyczne doświadczenie, aby znacznie wzmocnić swoją wiedzę na temat zarządzania, zdolności przywódczych i zrozumienia globalnego biznesu.

Dzięki ukończeniu Notatsham Business School MBA dołączysz do elitarnej grupy zarządzającej na rynku pracy, która wyróżnia Cię spośród konkurencji.

Co zyskasz dzięki temu stopniowi?

 • Uzupełnisz dwa praktyczne doświadczenia; jeden w Wielkiej Brytanii, a drugi w skali międzynarodowej.
 • Pomożemy Ci rozwinąć wiedzę, umiejętności i umiejętności potrzebne do tworzenia i utrzymywania odpowiedzialnych, efektywnych praktyk biznesowych, a także do rozwijania zrównoważonego myślenia, promowania odpowiedzialnego przywództwa i wpływania na kulturę organizacyjną.
 • Oferujemy spersonalizowaną Pathway ze swobodą specjalizacji w dziedzinach, które najbardziej Cię interesują, w celu ukształtowania twoich umiejętności i doświadczeń związanych z pożądaną karierą.
 • Rozwijaj się dzięki naszemu programowi rozwoju osobistego, zawodowego i przywództwa.
 • Rozwijaj umiejętności zarządzania globalnego i zanurz się w wielokulturowej atmosferze, z dynamiczną społecznością pracowników i studentów z całego świata.
 • MBA jest akredytowany przez Chartered Management Institute (CMI) poziom 7 kwalifikacji w zarządzaniu i przywództwa. Nasza współpraca z CMI oznacza, że ​​będziesz cieszyć się bezpłatnym członkostwem w kursie na czas trwania kursu i przez pierwszy rok po ukończeniu studiów.
 • Jesteśmy najwyżej ocenianą nowoczesną uczelnią dla biznesu i zarządzania kursami w pełnym przewodniku uniwersyteckim 2019.

Nottingham Business School jest w 1% szkół biznesowych na całym świecie, posiadających akredytację EQUIS i AACSB.

Co będziesz studiować

W Nottingham Business School możesz stworzyć spersonalizowane doświadczenie edukacyjne, dzięki któremu uzyskasz unikalny dyplom MBA, który zapewni ci umiejętności, których będziesz potrzebować, do kariery, którą chcesz.

Moduły

Semestr jeden

 • Odpowiedzialne i zrównoważone przywództwo
 • Zarządzanie organizacjami
 • Zarządzanie marketingiem
 • Zarządzanie ludźmi i organizacjami
 • Zarządzanie finansami

Semestr 2

 • Moduł obieralny (patrz poniżej)
 • Strategiczne odnowienie i transformacja
 • Zmiany strategiczne i doradztwo

Semestr 3

 • Międzynarodowy projekt doradczy
 • Metody badań biznesowych i analiza danych
 • Płatne miejsce pracy (tylko dwuletnia trasa)
 • Business Research Project

Przez cały rok będziesz uczyć się programu rozwoju osobistego, zawodowego i rozwoju przywództwa, a jeśli ukończysz dwuletnią opcję, wypełnisz także moduł Dyplom z praktyki zawodowej.

Możesz wybrać jeden moduł do wyboru z poniższej listy:

 • Międzynarodowe zarządzanie zasobami ludzkimi
 • Uncap Kreatywność i innowacje
 • Modelowanie finansowe
 • Operacje strategiczne
 • Wycena produktów inwestycyjnych
 • Ład korporacyjny i odpowiedzialność
 • Branding i Corporate Reputation Management
 • Cyfrowe zarządzanie marketingowe

Metody oceny

Ważną częścią procesu uczenia się MBA jest formalna ocena. Jedną z funkcji oceny jest pomiar twojej progresji, ale inne umiejętności towarzyszące są rozwijane podczas tego procesu. Umiejętności wymagane do odniesienia sukcesu to umiejętności, których będziesz potrzebować w miejscu pracy, takie jak konceptualizacja, analiza, argumentacja oparta na dowodach, efektywna komunikacja, przetwarzanie informacji, praca w ustalonej granicy czasu.

Projekty doradcze

Unikalną cechą Notatsham Business School MBA jest możliwość wykorzystania twoich umiejętności w praktyce podczas dwóch praktycznych projektów doradztwa biznesowego. Pierwsza część modułu Strategic Change and Consultancy to projekt zespołowy dla brytyjskiego biznesu. Drugi znajduje się w kontekście międzynarodowym, dając szansę na umiędzynarodowienie doświadczeń i rozwój mentalności globalnego biznesu, jednocześnie podejmując fascynujące wyzwania w realnym świecie, które mają krytyczny wpływ na wydajność organizacji.

Team Consultancy Project w Wielkiej Brytanii

Podejmiesz integracyjne i krytyczne podejście, w lokalizacji w Wielkiej Brytanii, do zastosowania perspektyw i dyscyplin pokrewnych podczas kursu i doświadczysz strategicznej perspektywy zarządzania.

Uzupełnisz również raport konsultacyjny i przedstawisz formalną prezentację zarządu. Zakończono projekty dla firm takich jak 3M, Boots, The Red Cross, Experian, CISCO i British Telecom

Międzynarodowe doświadczenie doradcze

Moduł ten kończy się międzynarodową podróżą studyjną, obejmującą udział w warsztatach prowadzonych przez jednego z naszych prestiżowych międzynarodowych partnerów, wizyty w firmie i prezentację dla organizacji klienta.

Możliwości rozmieszczania

Możesz dodać roczną praktykę zawodową, dzięki czemu Twój MBA będzie dwuletni. Jest to świetny sposób, aby wprowadzić swoją naukę w życie i zdobyć doświadczenie w zakresie kariery zawodowej w świecie rzeczywistym. Na każdym etapie nasz MBA jest informowany o potrzebach globalnej społeczności biznesowej dzięki 600 połączeniom z progresywnymi, proaktywnymi organizacjami na całym świecie. Informacje, wiedza i możliwości stażu, które zapewniają, pomagają naszym absolwentom zdobywać wyjątkowe kariery na całym świecie.

Twój rok stażowy potrwa do 48 tygodni (co najmniej 36 tygodni). Jeśli nie możesz wziąć całorocznego stażu, ale ukończyłeś min. 36 tygodni, możesz kwalifikować się do uzyskania dyplomu ukończenia praktyki zawodowej. Jeśli podejmiesz staż, musisz wziąć udział w Business Research Project w trzecim semestrze

Jak się uczysz

Sposób, w jaki uczymy

Opracowaliśmy cykl nauki oparty na teorii, praktyce, doświadczeniu i obserwacji oraz refleksji i doskonaleniu. Dzięki temu nie tylko nauczysz się najnowszych strategii, ale także wykorzystasz każdą okazję, by wprowadzić uczenie się w rzeczywiste ustawienia biznesowe. Organizujemy nasze kursy, aby zachęcić do konstruktywnego uczenia się, samodzielnego studiowania, krytycznego myślenia i pracy zespołowej. Spędzasz dużo czasu w małych grupach, warsztatach i samouczkach, omawiając i analizując swoje doświadczenia z praktyk biznesowych i zachowań.

Personalizacja

Wiemy, że nasi studenci studiów podyplomowych są zróżnicowaną grupą, o różnych poziomach wiedzy akademickiej w wybranym przez nich obszarze studiów, różnych środowiskach kulturowych i edukacyjnych oraz różnych poziomach umiejętności osobistych i zawodowych oraz kompetencji. Motywacje do podjęcia studiów podyplomowych są różne, ale dwa główne czynniki motywujące, zgodnie z badaniem podyplomowym "Doświadczenie zdobyte podczas nauki" (2017), wydają się być pogrupowane wokół dwóch głównych tematów; "rozwój kariery zawodowej i perspektywy zatrudnienia" oraz "interes osobisty".

W NBS dokładamy starań, aby te dwa czynniki motywujące były pielęgnowane, a zatem wspierane. Nasi uczniowie są zachęcani do ćwiczenia i rozwijania umiejętności i kompetencji niezbędnych do krytycznej refleksji nad ich uczeniem się oraz umiejętności zastosowania ich w nauce do złożonych zagadnień w miejscu pracy. Dzięki serii programów nauczania i inicjatyw pozaprogramowych, wzmocnionych przez dostosowane wsparcie mentorów akademickich, NBS zapewnia wszystkim studentom studiów podyplomowych możliwość uczestniczenia w szeregu trudnych i unikalnych działań, projektów, wydarzeń i doświadczeń, aby umożliwić naszym studentom odniesienie sukcesu w konkurencyjne i dynamiczne środowisko globalne.

Badanie i wsparcie

Metody nauczania i uczenia się koncentrują się wokół interaktywnych warsztatów, które mają charakter wysoce partycypacyjny i będą wykorzystywać studia przypadków, dyskusje, symulacje biznesowe i działania grupowe.

Interaktywność jest kluczem do naszego nauczania i zobowiązujemy się do prowadzenia kursów, które przyjmą metody nauczania odpowiednie dla kohorty studentów i poszczególnych modułów.

Zapewniamy wsparcie i wskazówki, zwłaszcza na wczesnych etapach kursu i okresów oceny, aby pomóc Ci w nauce obsługi w środowisku edukacyjnym skoncentrowanym na uczniu.

Indukcja

Wszystkie nasze kursy zaczynają się od kompleksowego programu rozwoju, który pomoże Ci przygotować się do studiów i rozwijać kluczowe umiejętności akademickie i zbywalne. Kluczową cechą jest krótki kurs budowania zespołu, zazwyczaj w Peak District.

Będziesz także miał okazję spotkać się z członkami zespołu dydaktycznego i innymi studentami studiów podyplomowych, otrzymać szczegółowe informacje o programie oraz uzyskać cenne wsparcie i wskazówki z biblioteki, obsługi karier, międzynarodowych biur i pomocy dla studentów.

Obsługa w czasie zajęć w języku angielskim

Zajęcia w ramach zajęć z angielskiego są dostępne dla wszystkich studentów zagranicznych (spoza UE) studiujących na kursach w NTU . Nie ma dodatkowej opłaty za te zajęcia.

Nauczyć się nowego języka

Oprócz studiów masz także okazję nauczyć się nowego języka. Uniwersytecki Program Językowy (ULP) jest dostępny dla wszystkich studentów i daje możliwość nauki zupełnie nowego języka lub doskonalenia umiejętności, które już posiadasz.

Nauka nowego języka może:

 • popraw swoje umiejętności komunikacyjne
 • wzbogacić swoje doznania podczas podróży zagranicznych
 • zwiększ swoje szanse na karierę.

Oferujemy więcej praktycznych doświadczeń w porównaniu do innych brytyjskich szkół biznesu. Podczas MBA ukończyć dwa projekty doradcze - jeden w Wielkiej Brytanii i jeden na arenie międzynarodowej.

Kariera i zdolność do zatrudnienia

W Nottingham Business School koncentrujemy się na twoich możliwościach zatrudnienia od początku twojego dyplomu. Zapewniamy doświadczenie edukacyjne, które integruje teorię i praktykę.

Absolwenci tego kursu przeszli do ról w sektorze publicznym, prywatnym i trzecim, zajmując stanowiska takie jak:

 • Kontroler Finansowy
 • zarządca komunikacji
 • Menedżer kont finansowych
 • Konsultant
 • Dyrektor zarządzający
 • Menedżer operacji

97% naszych podyplomowych pracuje lub kontynuuje naukę w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia studiów (ostatnie badanie Destination of Leavers from Higher Education 2016-17).

Zespół ds. Zatrudnienia

Mamy dedykowany zespół ds. Zatrudnienia, który nie tylko pomaga w czasie z nami, ale także po ukończeniu studiów, będzie nadal wspierać Cię, zapewniając szereg usług, które pomogą Ci rozpocząć karierę.

Nasz Zespół ds. Zatrudnienia oferuje szeroki zakres wsparcia od spotkań indywidualnych z naszymi specjalnie przeszkolonymi konsultantami, po zorganizowanie targów rekrutacyjnych i warsztatów umiejętności.

Oferowane przez nich usługi obejmują:

 • Znajdowanie staży, staży i pracy w niepełnym wymiarze godzin
 • Pomagając w podjęciu samozatrudnienia
 • Porady dotyczące podejmowania lat przerwy i limitu czasu
 • Informacje i pomoc w uzyskaniu wolontariatu
 • Udzielanie porad dotyczących dalszych badań.

Możesz dodać roczną praktykę zawodową, dzięki czemu Twój MBA będzie dwuletni. to świetny sposób, aby wprowadzić swoją naukę w praktykę i zdobyć cenne doświadczenie w świecie rzeczywistym, aby zwiększyć swoją karierę.

NTU zajmuje 16 miejsce w rankingu i 18. miejsce w kategorii Business, Management and Marketing w Guardian University League Tables 2019.

Wymagania wstępne

Wielka Brytania

Będziesz potrzebować:

 • licencjat (2.1 lub wyższy) lub równoważne kwalifikacje zawodowe lub akademickie
 • okres profesjonalnego doświadczenia zawodowego obejmującego obowiązki operacyjne - minimum trzy lata, najlepiej pięć
 • dwa odniesienia akademickie lub zawodowe.

W wyjątkowych okolicznościach kandydaci bez dyplomu będą brani pod uwagę, jeśli mogą wykazać w swoim osobistym oświadczeniu, że zajmują wysokie stanowiska kierownicze, zarządzając ludźmi i budżetami przez ponad osiem lat.

Międzynarodowy

Będziesz potrzebować:

 • licencjat (2.1 lub wyższy) lub równoważne kwalifikacje zawodowe lub akademickie
 • okres profesjonalnego doświadczenia zawodowego obejmującego obowiązki operacyjne - minimum trzy lata, najlepiej pięć
 • dwa odniesienia akademickie lub zawodowe.

Wymagania wpisania w języku angielskim

Jeśli angielski nie jest twoim pierwszym językiem, musisz pokazać nam, że twoje umiejętności językowe są wystarczająco silne, aby prowadzić intensywne studia akademickie. Zwykle pytamy o test IELTS i akceptujemy kilka alternatywnych testów w języku angielskim.

 • W przypadku rocznych studiów magisterskich będziesz potrzebował ogólnej oceny 6,5 z minimum 5,5 w każdym komponencie.
 • Dla 2-letnich mistrzów będziesz potrzebował 6,5 stopnia ogólnego z minimum 6,0 w mówieniu i słuchaniu oraz 5,5 w czytaniu i pisaniu.

Jak złożyć wniosek

Gotowy do przyłączenia się do nas?

Wykonaj następujące proste czynności:

 • Zarejestruj się jako nowy wnioskodawca i załóż konto za pomocą naszego portalu aplikacyjnego - nie przejmuj się, nie musisz od razu wypełniać aplikacji, możesz do niej wrócić, aby zachować swoje dane w bezpiecznym miejscu.
 • Wypełnij i prześlij swoją aplikację - przed przesłaniem sprawdź wszystkie informacje, takie jak wymagania wstępne.
 • Śledź postęp swojej aplikacji - możesz to zrobić logując się do portalu aplikacji.
 • Sprawdź swoją ofertę - o ile dostarczysz wszystkie potrzebne informacje, spróbujemy podjąć decyzję w sprawie Twojej aplikacji w ciągu pięciu do dziesięciu dni roboczych. Może to jednak potrwać dłużej i powinieneś pozwolić na podjęcie decyzji co najmniej trzy tygodnie.
 • Zaakceptuj swoją ofertę w ciągu czterech tygodni - pamiętaj, że rywalizacja o miejsca jest wysoka, a jeśli nie zaakceptujesz swojej oferty w ciągu czterech tygodni, może ona wygasnąć. Po ośmiu tygodniach zostanie automatycznie wycofany.
 • Spełnij warunki swojej oferty (jeśli posiadasz) - Prześlij wszystkie dokumenty wymagane do spełnienia warunków Twojej oferty, korzystając z sekcji Moje Dokumenty Portalu Wnioskodawcy.

Nie martw się, jeśli czekasz na wyniki - zalecamy zastosowanie teraz, a następnie dodanie ich do portalu aplikacji po ich otrzymaniu.

Opłaty i finansowanie

Opłaty za kurs na rok 2019 nie zostały jeszcze ustalone, ale poniżej podane są opłaty za wjazd do 2018 r. Jako przewodnik:

 • Jeden rok (pełny etat): 16 500 £
 • Dwa lata (z lokowaniem) *: 17 885 £ (16 500 £ w pierwszym roku i 1 385 £ w drugim roku)

* Proszę wziąć pod uwagę, że jeśli bierzesz pod uwagę kurs, który trwa dłużej niż jeden rok, opłata za czesne dotyczy pierwszego roku studiów. Opłata za kurs za drugi rok może podlegać corocznej ocenie.

97% naszych podyplomowych pracuje lub kontynuuje naukę w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia studiów (ostatnie badanie Destination of Leavers from Higher Education 2016-17).

Program prowadzony przez:
Język angielski
Ostatnia aktualizacja September 26, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
1 - 2 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
16,500 GBP
Opłaty za kurs na rok 2018 nie zostały jeszcze ustalone.
Wg lokalizacji
Wg daty