MBA (w niepełnym wymiarze godzin)

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

Twoje życie jest wyjątkowe. University of San Francisco MBA w niepełnym wymiarze godzin jest elastyczny, ponieważ trzeba go mieć.

Stopień MBA w niepełnym wymiarze godzin ma na celu przekształcenie Twojej kariery w trakcie pracy - zapewniając kluczowe umiejętności i nowe perspektywy, które natychmiast wprowadzisz z powrotem do biura.

A nasza dogodna lokalizacja przy 101 Howard Street w centrum San Francisco znajduje się zaledwie kilka kroków od BART, Caltrain i Transbay Transit Center. Twój MBA nigdy nie był bliżej.

Twoje życie, Twój harmonogram, Twój MBA

Dla zapracowanych profesjonalistów elastyczność w twoim programie studiów jest kluczowa - a MBA w niepełnym wymiarze godzin ma strukturę wspierającą Twój sukces, pozwalając ci na elastyczność w ciągu dwóch do pięciu lat.

Możesz wziąć tylko jedną klasę na raz lub wziąść sesję bez problemu i wznowić studia w Wyższej Szkole Zarządzania Uniwersytetu w San Francisco, gdy czas jest odpowiedni dla Ciebie.

USF Part-Time Szczegóły MBA

USF Part-Time MBA uruchomił przeprojektowany program studiów w 2017 roku - i uzyskał jeden z najwyższych rocznych skoków w rankingach, przechodząc przez ponad 50 miejsc.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Be a leader. Build productive and compassionate organizations. Be a force for positive change in the world.

Be a leader. Build productive and compassionate organizations. Be a force for positive change in the world. Pokaż mniej
San Francisco , Barcelona , San Jose , Tajpej + 3 Więcej Mniej