AACSB Accredited

Nasz Master of Business Administration (MBA) jest akredytowanym AACSB Program mający na celu przygotowanie naszych uczniów do udanych menedżerowie w złożonym i szybko zmieniającym się otoczeniu globalnym. Łączymy jakości naukowców z indywidualną uwagę od dedykowanego wydziału. Nasi studenci pracują i współdziałają z naszą szkołą czołowych profesorów biznesu w małych ustawieniach klasie, które zapewniają unikalne środowisko relacji opartych na nauce. Nasz program zapewnia studentom dogłębne zrozumienie świata biznesu i przygotowuje je do udanej kariery jako liderów, menedżerów, kadry kierowniczej, przedsiębiorców i innowatorów w wybranej dziedzinie. Nasi studenci MBA zdobyć:

 • zaawansowane umiejętności przywódcze.
 • kompleksowa wiedza biznesowa.
 • zwiększenie umiejętności krytycznego myślenia.
 • wrażliwość i świadomość zagadnień etycznych w biznesie.
 • zrozumienie środowiskach międzynarodowych i międzykulturowych.
 • zaawansowane umiejętności analityczne.

Na Jm Kokomo School of Business MBA dostarcza edukacji biznesowej czołową. Nasi profesorowie biznesu łączą doskonałości w edukacji z badaniami, zapewniając naszym studentom najnowocześniejszych osiągnięć w teorii zarządzania, strategii i technologii.

Czego można się spodziewać

W klasie

Czego można się spodziewać? Oczekiwać podróż zmienia życie. Nasze doświadczenia w klasie jest dynamiczny, przynosimy ze sobą studentów i wykładowców z różnych środowisk, zarówno profesjonalnie i kulturalnie. Będziesz miał okazję poznać, sieci i dzielić się informacjami z innymi studentami z całego świata, którzy są zatrudnieni przez firmy lokalne, regionalne, krajowe i globalne.

Poza klasą

Czego można się spodziewać? Spodziewać się być kwestionowane, nasz program MBA weźmie cię z sali, gdzie można umieścić te umiejętności w klasie do testu z naszym rzeczywistym świecie zwieńczeniem konsultacji kursu. Dlaczego jest to tak ważne? Ponieważ nauka nie wystarczy pochodzić z kursu lub podręcznik, nauka przychodzi od robienia.

Stężenia są dostępne w Finansów i Zarządzania Zasobami Ludzkimi, lub może prowadzić General MBA

Programu MBA

Nasze AACSB-International akredytowany program MBA, wymaga od 30 do 54 godzin kredytowych w zależności od licencjackich tle. Nasz program oferuje dużą elastyczność, co pozwala realizować swój stopień albo na pół etatu lub w pełnym wymiarze godzin. Wszystkie nasze kursy są oferowane w godzinach wieczornych, więc uczniowie mogą kontynuować pracę podczas wypełniania ich stopnia. Klasy są małe i prowadzone przez wykładowców, którzy są dedykowane zarówno wykwalifikowanych pedagogów i doświadczonych profesjonalistów.

dwie fazy

Nasz program MBA składa się z dwóch etapów i jest zaprojektowany, aby zapewnić Państwu elastycznym programem, który można osiągnąć niezależnie od wykształcenia tle.

Faza I

Faza I jest przeznaczony dla tych studentów, którzy nie mają licencjat w biznesie. Ten pierwszy etap naszego programu obejmuje ekonomii, rachunkowości, zarządzania, finansów, marketingu i nauk o zarządzaniu. Te wstępne kursy biznesowe dostarczy Ci niezbędnego fundamentu biznesowej potrzebnej do osiągnięcia sukcesu w naszym programie MBA.

Faza II

Faza II jest podstawą naszego MBA i jest przeznaczony dla studentów, którzy są gotowi do podjęcia edukacji biznesowej do następnego poziomu. Ta faza zanurza naszych studentów do nauczania zarządzania przedsiębiorstwem premiera. Trzon naszego programu angażuje studentów z zaawansowanych kursów menedżerskich z zakresu finansów, marketingu, strategii globalnej, prawa i etyki biznesu, księgowości, ekonomii, teorii organizacji i doradztwa biznesowego.

Wymagania aplikacji

Wybór odpowiedniego programu MBA jest ważną decyzją życia. Na Uniwersytecie Indiana Kokomo zindywidualizowana uwagę otrzymasz pozwoli Ci wzmocnić swoje umiejętności biznesowe i osiągnąć swoje cele edukacyjne i zawodowe.

Aby zakwalifikować się do przyjęcia do programu MBA, osoba musi posiadać dyplom licencjata lub równoważny z akredytowanych uczelni lub uniwersytetu. Stopień ten może być w celach biznesowych lub innej dziedzinie. Wszystkie decyzje są oparte na wstęp studiów średnią ocen studenta, GMAT wyniki *, doświadczenia zawodowego, a ich zestawienie osiągnięć.

Aby zastosować należy dostarczyć następujące dokumenty:

 • Wypełniony wniosek, osobiste sprawozdanie z realizacji i wznowić.
 • Oficjalne uniwersytecie lub college'u stenogramy ze wszystkich instytucji uczestniczyli.
 • Rekrutacja Zarządzanie Graduate Test (GMAT) wynik *.
 • Opłata za zgłoszenie.
 • Wnioskodawcy, których językiem ojczystym nie jest angielski musi wykazać się biegłą znajomością języka angielskiego.
 • Wnioskodawcy, których AI przekracza 1000 użyciem przekonwertowany wynik GRE (obliczone przez 200 * licencjackich GPA + przebudowanej wynik GRE) są zwolnione z wymogu GMAT.

 • Kandydaci posiadający wyższe wykształcenie z odpowiednio akredytowanym uniwersytecie mogą być zwolnione z wymogu GMAT.

Terminy składania wniosków

terminów składania wniosków
Program prowadzony przez:
 • Język angielski
Indiana University Kokomo
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa