MBA (Master of Business Administration)

Informacje ogólne

Opis programu

Nasz Master of Business Administration (MBA) jest akredytowanym AACSB Program mający na celu przygotowanie naszych uczniów do udanych menedżerowie w złożonym i szybko zmieniającym się otoczeniu globalnym. Łączymy jakości naukowców z indywidualną uwagę od dedykowanego wydziału. Nasi studenci pracują i współdziałają z naszą szkołą czołowych profesorów biznesu w małych ustawieniach klasie, które zapewniają unikalne środowisko relacji opartych na nauce. Nasz program zapewnia studentom dogłębne zrozumienie świata biznesu i przygotowuje je do udanej kariery jako liderów, menedżerów, kadry kierowniczej, przedsiębiorców i innowatorów w wybranej dziedzinie. Nasi studenci MBA zdobyć:

 • zaawansowane umiejętności przywódcze.
 • kompleksowa wiedza biznesowa.
 • zwiększenie umiejętności krytycznego myślenia.
 • wrażliwość i świadomość zagadnień etycznych w biznesie.
 • zrozumienie środowiskach międzynarodowych i międzykulturowych.
 • zaawansowane umiejętności analityczne.

Na Jm Kokomo School of Business MBA dostarcza edukacji biznesowej czołową. Nasi profesorowie biznesu łączą doskonałości w edukacji z badaniami, zapewniając naszym studentom najnowocześniejszych osiągnięć w teorii zarządzania, strategii i technologii.

Czego można się spodziewać

W klasie

Czego można się spodziewać? Oczekiwać podróż zmienia życie. Nasze doświadczenia w klasie jest dynamiczny, przynosimy ze sobą studentów i wykładowców z różnych środowisk, zarówno profesjonalnie i kulturalnie. Będziesz miał okazję poznać, sieci i dzielić się informacjami z innymi studentami z całego świata, którzy są zatrudnieni przez firmy lokalne, regionalne, krajowe i globalne.

Poza klasą

Czego można się spodziewać? Spodziewać się być kwestionowane, nasz program MBA weźmie cię z sali, gdzie można umieścić te umiejętności w klasie do testu z naszym rzeczywistym świecie zwieńczeniem konsultacji kursu. Dlaczego jest to tak ważne? Ponieważ nauka nie wystarczy pochodzić z kursu lub podręcznik, nauka przychodzi od robienia.

Stężenia są dostępne w Finansów i Zarządzania Zasobami Ludzkimi, lub może prowadzić General MBA

Programu MBA

Nasze AACSB-International akredytowany program MBA, wymaga od 30 do 54 godzin kredytowych w zależności od licencjackich tle. Nasz program oferuje dużą elastyczność, co pozwala realizować swój stopień albo na pół etatu lub w pełnym wymiarze godzin. Wszystkie nasze kursy są oferowane w godzinach wieczornych, więc uczniowie mogą kontynuować pracę podczas wypełniania ich stopnia. Klasy są małe i prowadzone przez wykładowców, którzy są dedykowane zarówno wykwalifikowanych pedagogów i doświadczonych profesjonalistów.

dwie fazy

Nasz program MBA składa się z dwóch etapów i jest zaprojektowany, aby zapewnić Państwu elastycznym programem, który można osiągnąć niezależnie od wykształcenia tle.

Faza I

Faza I jest przeznaczony dla tych studentów, którzy nie mają licencjat w biznesie. Ten pierwszy etap naszego programu obejmuje ekonomii, rachunkowości, zarządzania, finansów, marketingu i nauk o zarządzaniu. Te wstępne kursy biznesowe dostarczy Ci niezbędnego fundamentu biznesowej potrzebnej do osiągnięcia sukcesu w naszym programie MBA.

Faza II

Faza II jest podstawą naszego MBA i jest przeznaczony dla studentów, którzy są gotowi do podjęcia edukacji biznesowej do następnego poziomu. Ta faza zanurza naszych studentów do nauczania zarządzania przedsiębiorstwem premiera. Trzon naszego programu angażuje studentów z zaawansowanych kursów menedżerskich z zakresu finansów, marketingu, strategii globalnej, prawa i etyki biznesu, księgowości, ekonomii, teorii organizacji i doradztwa biznesowego.

Wymagania aplikacji

Wybór odpowiedniego programu MBA jest ważną decyzją życia. Na Uniwersytecie Indiana Kokomo zindywidualizowana uwagę otrzymasz pozwoli Ci wzmocnić swoje umiejętności biznesowe i osiągnąć swoje cele edukacyjne i zawodowe.

Aby zakwalifikować się do przyjęcia do programu MBA, osoba musi posiadać dyplom licencjata lub równoważny z akredytowanych uczelni lub uniwersytetu. Stopień ten może być w celach biznesowych lub innej dziedzinie. Wszystkie decyzje są oparte na wstęp studiów średnią ocen studenta, GMAT wyniki *, doświadczenia zawodowego, a ich zestawienie osiągnięć.

Aby zastosować należy dostarczyć następujące dokumenty:

 • Wypełniony wniosek, osobiste sprawozdanie z realizacji i wznowić.
 • Oficjalne uniwersytecie lub college'u stenogramy ze wszystkich instytucji uczestniczyli.
 • Rekrutacja Zarządzanie Graduate Test (GMAT) wynik *.
 • Opłata za zgłoszenie.
 • Wnioskodawcy, których językiem ojczystym nie jest angielski musi wykazać się biegłą znajomością języka angielskiego.
 • Wnioskodawcy, których AI przekracza 1000 użyciem przekonwertowany wynik GRE (obliczone przez 200 * licencjackich GPA + przebudowanej wynik GRE) są zwolnione z wymogu GMAT.

 • Kandydaci posiadający wyższe wykształcenie z odpowiednio akredytowanym uniwersytecie mogą być zwolnione z wymogu GMAT.

Terminy składania wniosków

terminów składania wniosków
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Indiana University Kokomo is very affordable and also offers scholarships for international students! Undergraduates can qualify for scholarships of $5,000 per year and graduate students can qualify ... Czytaj więcej

Indiana University Kokomo is very affordable and also offers scholarships for international students! Undergraduates can qualify for scholarships of $5,000 per year and graduate students can qualify for $4,000 per year! Pokaż mniej
Kokomo , West Lafayette + 1 Więcej Mniej

Akredytacje

AACSB Accredited