<span translate="no">LSB</span> Weekend-MBA

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

O

LSB Weekend MBA zapewni Ci bezpośrednie doświadczenie z najlepszymi wykładowcami międzynarodowymi z najlepszych szkół biznesu na świecie. Nasi profesorowie to nie tylko światowej klasy naukowcy, ale także światowi liderzy biznesu. Niektórzy są menedżerami najwyższego szczebla w międzynarodowych korporacjach, podczas gdy inni są naukowcami z wiodącą wiedzą badawczą i dużym doświadczeniem biznesowym w różnych branżach.

Weekendowy format MBA

LSB Weekend-MBA został zaprojektowany w celu zapewnienia maksymalnej elastyczności profesjonalistom pracującym w pełnym wymiarze godzin, przy jednoczesnym zachowaniu bezpośredniego aspektu programu MBA. To połączenie tworzy dynamiczny i elastyczny program, który wzmacnia kariery uczestników i rozwija ich umiejętności i kompetencje.

  • Czas trwania: 2 lata. LSB Weekend-MBA to 24-miesięczny program podzielony na 6 modułów, z których każdy trwa 15 tygodni.
  • Format: Zajęcia odbywają się w przemienne weekendy (piątek wieczorem od 18:00 do 21:00 i sobota od 9:00 do 17:00).
  • Język angielski.

Synergie

Zdobycie tytułu magistra zarządzania przedsiębiorstwem podczas pracy w pełnym wymiarze godzin jest naprawdę trudnym, ale satysfakcjonującym doświadczeniem. Wykonanie obu jednocześnie tworzy synergię. Nasi uczestnicy pracują w pełnym wymiarze godzin i chodzą na zajęcia co drugi tydzień, gdzie wymieniają się pomysłami, zdobywają nowe kompetencje i uczą się nowych koncepcji, które można natychmiast zastosować w codziennej pracy.

Program Weekend-MBA pozwoli Ci stale zastanawiać się i poprawiać codzienną pracę.

  • Teoria pomoże ci zrozumieć rzeczy, których się nauczyłeś poprzez swoje doświadczenie zawodowe, dając ci podstawy i wytyczne.
  • Nasze innowacyjne, zorientowane na praktykę techniki nauczania ułatwiają przejście z klasy do miejsca pracy. Każda lekcja da ci dania na wynos, uczenie się, które można zastosować bezpośrednio, co poprawia wydajność pracy.
  • Dodatkowo wzmocni cię i zapewni ci pewność, której potrzebujesz, aby podejmować trudne decyzje kierownicze.

MBA w skrócie

Ucz się od naszego doświadczonego i wybitnego organu Wydziału z najlepszych szkół biznesu na całym świecie. Program został zaprojektowany tak, aby pasował do Twojej kariery i pełnych etatów:

  • Dwuletni program w niepełnym wymiarze godzin
  • Zajęcia w każdy alternatywny weekend (w piątki od 18:00 do 21:00 oraz w soboty od 9:00 do 17:00)
  • Pracuj w pełnym wymiarze godzin i ucz się bez odkładania kariery
  • Czesne: 30.000 €

Nasze podejście

Ogólny program zarządzania z podejściem zorientowanym na praktykę. Studiuj z międzynarodową grupą doświadczonych specjalistów o zróżnicowanym doświadczeniu zawodowym, branży pracy i przedziałach wiekowych. Język: Zajęcia prowadzone w języku angielskim.

Dodatkowe korzyści

Weź udział w naszych programach edukacji dla kadry kierowniczej bez dodatkowych opłat i rozwijaj swoją sieć z lokalnymi menedżerami. Możliwość zrobienia podwójnego programu studiów na Uniwersytecie Bostońskim na wyspecjalizowanym obszarze.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

The mission of the School is to provide an inspiring and multicultural learning environment for business leaders from international companies operating in Luxembourg as well as across Europe and the w ... Czytaj więcej

The mission of the School is to provide an inspiring and multicultural learning environment for business leaders from international companies operating in Luxembourg as well as across Europe and the world. Pokaż mniej
Miasto Luksemburg