Kirchberg area Luxembourg

Weekend MBA w Luksemburgu School of Business przeznaczony jest do zaspokojenia potrzeb profesjonalistów z napiętych harmonogramów i chęć do nauki oraz w ich karierze.

Czas trwania programu wynosi 24 miesięcy. Zajęcia odbywają się co drugi weekend (piątek i sobota).

LSB -Weekend MBA daje bezpośredni kontakt z czołowych międzynarodowych wykładowców z jednych z najlepszych szkół biznesu na świecie, aby uzyskać.

Nasi profesorowie uniwersytetu są światowej klasy i czasami menedżerów globalnych firm. Niektóre z nich są menedżerowie najwyższego szczebla w międzynarodowych firmach, podczas gdy inni naukowcy, z dużym doświadczeniem w branży, w różnych branżach.

Nasi nauczyciele regularnie pracować w różnych projektach doradczych dla firm do międzynarodowych firm, począwszy od małych i średnich przedsiębiorstw we wszystkich sektorach i we wszystkich strefach czasowych.

Profesorowie LSB pochodzą z instytucji, takich jak Harvard University, University of Michigan, Duke University, MIT, Uniwersytetu w Nowym Jorku, London Business School, Cambridge, University of St. Gallen, Copenhagen Business School, Uniwersytet Bocconi School of Zagreb Ekonomika i zarządzanie związane, Sciences Po, i wiele innych.

program

Podstawy, narzędzia, funkcje, kierunki, rozszerzenia i aplikacje: Program weekendu MBA jest podzielony na sześć modułów. Studenci wszystkich pracujących.

Charakterystyka weekendu MBA LSB ogranicza wielkość klasy MBA do grupy 30 studentów, aby zapewnić żywą i interaktywną atmosferę. W LSB łączymy najlepszych profesorów z najlepszymi osobami, aby stworzyć unikalne środowisko do nauki.

Największą zaletą programu jest to, że weekend MBA można natychmiast zastosować swoją wiedzę w miejscu pracy. Co tydzień można przeczytać materiały szkoleniowe, wykonywać zadania, i współdziałać z kolegami w ożywionej dyskusji na temat naszego systemu zarządzania nauczaniem lub w sesjach grupowych.

będą stosować nowe koncepcje w swojej codziennej pracy i wprowadzają nową wiedzę do swojej działalności.

LSB studenci towarzysko ze sobą bliskich relacji, które mogą okazać się bardzo przydatne w ich pracy w Luksemburgu i za granicą.

Czesne i finansowe Czesne opłaty za cały program, w tym materiały szkoleniowe i posiłki w klasie, wynoszą 30 000 EUR.

Kredyty studenckie Nasz partnerski bank ING Luxembourg oferuje tanie kredyty dla naszych studentów MBA.

Stypendia LSB przyznaje stypendia obejmujące do 50% czesnego.

Kandydaci są oceniani według następujących kryteriów: Academic i doskonałości zawodowej, międzynarodowe doświadczenie zawodowe, języków obcych, zaangażowanie społeczne i sprawdzone umiejętności przywódcze.

Procedura odprawy Poniżej wymieniono podstawowe wymagania do LSB zostać przyjęty program MBA w pełnym wymiarze czasu pracy:

 • pierwszy stopień uniwersytecki
  • co najmniej dwa lata doświadczenia zawodowego
  • znajomość języka angielskiego

Następujące dokumenty należy również składać:

 • Wypełniony wniosek on-line
 • życiorys
 • list motywacyjny
 • referencje
 • Dowód uiszczenia opłaty rejestracyjnej

Wywiad wstęp będą zorganizowane tak szybko, jak twierdzi skarżąca odpowiednich dokumentów.

Wywiad można online lub w LSB organizowane są biura rejestracji w Luksemburgu.

Sytuacja Studiowanie MBA w Luksemburgu ma wiele zalet. Ze względu na centralną lokalizację kraju w Europie 80% rynków Unii Europejskiej znajduje się w promieniu jednego dnia podróży. W ciągu pół godziny podróżujesz samochodem, pociągiem lub autobusem do Niemiec, Francji lub Belgii. Możesz być w Londynie w ciągu godzinnego lotu. Podróż do Paryża trwa dwie godziny. Frankfurt z międzynarodowym lotniskiem jest mniej niż trzy godziny drogi.

PKB per capita w Luksemburgu jest najwyższy spośród wszystkich krajów OBWE, co przekłada się na wysoki standard życia. Połowa populacji Luksemburga prawie 550 tysięcy mieszkańców, ma swoje korzenie w innej części świata.

W rzeczywistości, więcej niż 100 narodowości reprezentowane Luxembourg. Luksemburg jest jednym z miast biznesowych w Europie: oferuje otwartą, zróżnicowaną i stabilną gospodarkę z silnych powiązań z krajami sąsiadującymi z Niemiec, Francji i Belgii. Kraj ten oferuje nowoczesną infrastrukturę i doskonałe połączenia rynków w Europie i reszcie świata.

Program prowadzony przez:
 • Język angielski

Zobacz 3 więcej kursów w Luxembourg School Of Business »

Ostatnia aktualizacja Listopad 14, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
24 miesięcy
Zaoczne
Cena
30,000 EUR
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019