LSB -Weekend MBA

Luxembourg School Of Business

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

LSB -Weekend MBA

Luxembourg School Of Business

Kirchberg area Luxembourg

Weekend MBA w Luksemburgu School of Business przeznaczony jest do zaspokojenia potrzeb profesjonalistów z napiętych harmonogramów i chęć do nauki oraz w ich karierze.

Czas trwania programu wynosi 24 miesięcy. Zajęcia odbywają się co drugi weekend (piątek i sobota).

LSB -Weekend MBA daje bezpośredni kontakt z czołowych międzynarodowych wykładowców z jednych z najlepszych szkół biznesu na świecie, aby uzyskać.

Nasi profesorowie uniwersytetu są światowej klasy i czasami menedżerów globalnych firm. Niektóre z nich są menedżerowie najwyższego szczebla w międzynarodowych firmach, podczas gdy inni naukowcy, z dużym doświadczeniem w branży, w różnych branżach.

Nasi nauczyciele regularnie pracować w różnych projektach doradczych dla firm do międzynarodowych firm, począwszy od małych i średnich przedsiębiorstw we wszystkich sektorach i we wszystkich strefach czasowych.

Profesorowie LSB pochodzą z instytucji, takich jak Harvard University, University of Michigan, Duke University, MIT, Uniwersytetu w Nowym Jorku, London Business School, Cambridge, University of St. Gallen, Copenhagen Business School, Uniwersytet Bocconi School of Zagreb Ekonomika i zarządzanie związane, Sciences Po, i wiele innych.

program

Podstawy, narzędzia, funkcje, kierunki, rozszerzenia i aplikacje: Program weekendu MBA jest podzielony na sześć modułów. Studenci wszystkich pracujących.

Charakterystyka weekendu MBA LSB ogranicza wielkość klasy MBA do grupy 30 studentów, aby zapewnić żywą i interaktywną atmosferę. W LSB łączymy najlepszych profesorów z najlepszymi osobami, aby stworzyć unikalne środowisko do nauki.

Największą zaletą programu jest to, że weekend MBA można natychmiast zastosować swoją wiedzę w miejscu pracy. Co tydzień można przeczytać materiały szkoleniowe, wykonywać zadania, i współdziałać z kolegami w ożywionej dyskusji na temat naszego systemu zarządzania nauczaniem lub w sesjach grupowych.

będą stosować nowe koncepcje w swojej codziennej pracy i wprowadzają nową wiedzę do swojej działalności.

LSB studenci towarzysko ze sobą bliskich relacji, które mogą okazać się bardzo przydatne w ich pracy w Luksemburgu i za granicą.

Czesne i finansowe Czesne opłaty za cały program, w tym materiały szkoleniowe i posiłki w klasie, wynoszą 30 000 EUR.

Kredyty studenckie Nasz partnerski bank ING Luxembourg oferuje tanie kredyty dla naszych studentów MBA.

Stypendia LSB przyznaje stypendia obejmujące do 50% czesnego.

Kandydaci są oceniani według następujących kryteriów: Academic i doskonałości zawodowej, międzynarodowe doświadczenie zawodowe, języków obcych, zaangażowanie społeczne i sprawdzone umiejętności przywódcze.

Procedura odprawy Poniżej wymieniono podstawowe wymagania do LSB zostać przyjęty program MBA w pełnym wymiarze czasu pracy:

 • pierwszy stopień uniwersytecki
  • co najmniej dwa lata doświadczenia zawodowego
  • znajomość języka angielskiego

Następujące dokumenty należy również składać:

 • Wypełniony wniosek on-line
 • życiorys
 • list motywacyjny
 • referencje
 • Dowód uiszczenia opłaty rejestracyjnej

Wywiad wstęp będą zorganizowane tak szybko, jak twierdzi skarżąca odpowiednich dokumentów.

Wywiad można online lub w LSB organizowane są biura rejestracji w Luksemburgu.

Sytuacja Studiowanie MBA w Luksemburgu ma wiele zalet. Ze względu na centralną lokalizację kraju w Europie 80% rynków Unii Europejskiej znajduje się w promieniu jednego dnia podróży. W ciągu pół godziny podróżujesz samochodem, pociągiem lub autobusem do Niemiec, Francji lub Belgii. Możesz być w Londynie w ciągu godzinnego lotu. Podróż do Paryża trwa dwie godziny. Frankfurt z międzynarodowym lotniskiem jest mniej niż trzy godziny drogi.

PKB per capita w Luksemburgu jest najwyższy spośród wszystkich krajów OBWE, co przekłada się na wysoki standard życia. Połowa populacji Luksemburga prawie 550 tysięcy mieszkańców, ma swoje korzenie w innej części świata.

W rzeczywistości, więcej niż 100 narodowości reprezentowane Luxembourg. Luksemburg jest jednym z miast biznesowych w Europie: oferuje otwartą, zróżnicowaną i stabilną gospodarkę z silnych powiązań z krajami sąsiadującymi z Niemiec, Francji i Belgii. Kraj ten oferuje nowoczesną infrastrukturę i doskonałe połączenia rynków w Europie i reszcie świata.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski


Ostatnia aktualizacja November 14, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
24 miesięcy
W niepełnym wymiarze czasu
Price
Cena
30,000 EUR
Locations
Luksemburg - Luxembourg City, Luxembourg District
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Luksemburg - Luxembourg City, Luxembourg District
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą