Read the Official Description

KUBS Global MBA kształci globalnych innowatorów, którzy doprowadzą światową społeczność biznesu do następnego poziomu z dynamicznym przywództwem, krytyczną wizją, systematyczną zdolnością podejmowania decyzji, głębokim poczuciem odpowiedzialności społecznej i wyjątkowymi standardami etycznymi.

Globalne przywództwo biznesowe


KUBS Global MBA to skrót od globalnego przywództwa w połączeniu z solidną edukacją biznesową. Wszyscy nasi studenci zyskują globalną wizję i międzynarodowe perspektywy, a niektóre z cech tego wyjątkowego dwunastomiesięcznego programu.

KUBS MBA Doświadczenie


Ponieważ program Global MBA ma stosunkowo małą wielkość, uczniowie lubią osobiste zainteresowanie i potrafią oddziaływać indywidualnie z profesorami i kolegami. Globalne studenci MBA mają zalety studiowania w szkole wyższej w Korei, biorącej udział w globalnym, innowacyjnym i zróżnicowanym programie.

Specjalizacja Regionalna


Oprócz studiów na rynku Azji i Pacyfiku, studenci Global MBA mają możliwość studiowania na innych głównych rynkach biznesowych na świecie. Programy MBA KUBS są organizowane zgodnie ze standardami Stowarzyszenia dla Advance Collegiate Schools of Business (AACSB), a także otrzymały akredytację Europejskiego Systemu poprawy Jakości (EQUIS) z EFMD.

Globalna perspektywa


Studenci mogą ubiegać się o jeden z KUBS MBA instytuty wymiany, które są jednymi z najlepszych na świecie szkół biznesu. Studenci rozwijają sieć kontaktów na całym świecie, na której mogą czerpać całą karierę.

Partnerzy przemysłowi


Główne firmy i organizacje w Korei sponsorowały program KUBS Global MBA. Studenci będą mieli możliwość pracy dla międzynarodowych firm w Korei.

Sieci ludzkich i wiedzy


Studenci MBA KUBS pochodzą z różnych zakątków świata i mają zupełnie różne pochodzenie w różnych środowiskach biznesowych. To zaoferuje studentom budowanie sieci ludzkich i wiedzy z kolegami.

Warunki przyjęcia

· Stopień licencjata lub równoważny (stopień magistra / doktora, jeśli dotyczy)


· Oficjalny wynik testu biegłości językowej w języku angielskim


- wynik TOEFL CBT powyżej 230 (88 w IBT) lub wynik TOEIC powyżej 800 itd


- Studenci, którzy są absolwentami wyższych uczelni lub uniwersytetów w krajach anglojęzycznych, są zwolnieni z obowiązku przedłożenia angielskiego egzaminu.


- Wnioskodawcy programu Exchange Student Program muszą przygotować wynik egzaminu TOEFLProgram taught in:
Język angielski

See 5 more programs offered by Korea University Business School »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Mar. 2019
Sierp. 2019
Duration
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Mar. 2019
Application deadline
Data początkowa
Sierp. 2019
Application deadline

Mar. 2019

Sierp. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa

Wrześ. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa