Przeczytaj oficjalny opis

Program ten przeznaczony jest dla absolwentów wyższych uczelni, którzy poszukują kształcenia ogólnego zarządzania na szczeblu absolwentów w niepełnym wymiarze czasu pracy, nadal realizować swoje zawodowe kariery kierowniczej w pełnym wymiarze czasu. dostawy styl wykonawczy Program pozwala na skuteczną i efektywną obsługę treść kursu w minimalnym czasie. Studenci zakończeniu wszystkich dostępnych zajęć oferowanych każdego terminu można zazwyczaj zakończenia programu w ciągu trzech lat.

Na Labovitz School of Business and Economics, MBA środków do trzech lat pracy oczywiście oprócz swojej kariery. Oznacza to dogłębne analizy teorii biznesu i umiejętności zastosowania tych teorii do praktyki gospodarczej. Oznacza to również, że kiedy nasi MBA po nazwie, masz przewagę.

Aby zostać przyjętym na program MBA, wnioskodawcy muszą przedstawić dowody, które:

 • Uzyskał licencjat z regionalnej lub krajowej, akredytowanych uczelni lub uniwersytetu
 • Osiągnęły zadowalające wyniki na Graduate Management Admission Test (GMAT jest odstąpienie od studentów, którzy zdali egzamin CPA lub absolwent uzyskał dyplom regionalnej lub krajowej, akredytowanych uczelni lub uniwersytetu)
 • Poczyniły zadowalające postępy w tworzeniu wymaganych fundacja / warunkiem zajęć. Studenci z wyjątkową akademickich rekordy mogą ubiegać się o wcześniejsze przyjęcie przed zakończeniem tego na zajęciach.

Budujemy na fundamencie wiedzy biznesowej masz już:

 • w zakresie finansów i operacji
 • w marketingu i zarządzania
 • w zasoby ludzkie

i w wielu innych dziedzinach. Nasi studenci pochodzą z zawodowymi, a więc od nich oczekiwać pewnego poziomu doświadczenia, muszą mieć solidną podstawę działalności know-how i inaczej być naukowo przygotowani. To jest od tej fundacji, że możemy stworzyć bardziej wartościowych pracowników oraz bardziej pewni siebie, zdolną do liderów.

LSBE MBA jest konkurencyjnym, trudne, i nagradzanie program, który oferuje:

 • Doktoranckie Wydziału
  Nasz doświadczony wydziału aktywnych badaczy w różnych dyscyplin naukowych. Osoby te są kotwicą naszego programu, a jak będą was prowadzić, zainspirują was prowadzić.
 • Elastyczność w pracy specjalistów
  Nasz program MBA jest oferowane w niepełnym wymiarze godzin w Duluth i Rochester, Minnesota, skutecznie służąc całego państwa. Kursy odbywają się w godzinach wieczornych oraz w weekendy, co pozwala na pełne MBA z minimum zakłóceń w swojej karierze. Program może być również realizowane w pełnym wymiarze czasu pracy, pod warunkiem że co najmniej dwa kursy są zakończone każdego semestru.
 • Kompleksowego programu
  Oferujemy kwestionują i przedmioty do wyboru we wszystkich kluczowych obszarach działalności, z których każda opiera się i rozszerza solidne podstawy wiedzy biznesowej.
 • Międzynarodowym uznawaniu
  Labovitz MBA przyznany przez University of Minnesota Graduate School, szanowany uniwersytet-tak studia będą uznawane na całym świecie.
 • Dyscypliny akademickiej
  Nasi studenci celował zarówno naukowo i zawodowo, udało im się w różnych pozycjach i różnych gałęzi przemysłu. Nasza interaktywna klasy zapewnia, że ​​będzie się od nich uczyć, a nie tylko z profesorów.
 • AACSB International Accreditation
  Nasze MBA jest jednym z trzech w kraju i dwa w University of Minnesota systemu, aby uzyskać i utrzymać ciężko zarobione akredytacji Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business International.

Ta akredytacja oznacza rygorystyczny proces kontroli i bieżącej oceny kwalifikacji wykładowców, program nauczania, ciągłego doskonalenia procesów, praktyk oceny, a dla studentów i kadry zasobów. Tylko najlepsze trzecich szkół biznesu w kraju są w stanie osiągnąć tej akredytacji, który gwarantuje swoim MBA spełnia najwyższe kryteria ustanowione przez społeczność edukacji zarządzania.Warunki przyjęcia na studia


Wnioskodawcy muszą wypełnić minimum 16 punktów lub równowartość fundacji lub warunek pracy w pokrewnych dziedzinach, oprócz 32 punktów programu.

Program prowadzony przez:
Język angielski
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
3 lat
Zaoczne
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrześ. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa