Firmowe przywódcy długo pragnął dla absolwentów MBA z wiedzą praktyczną, a nie teoretyczne podejście do biznesu. Na AJU Zbadaliśmy programów MBA w innych szkołach i stwierdziliśmy, że większość nie spełniają wymagań często przez przedsiębiorców na pracowników o zastosowanie umiejętności. W odróżnieniu od innych programów MBA, studia MBA z Brian Tracy College of Business i Przedsiębiorczości w AJU oferuje praktyczne doświadczenie z koncentracji w zarządzaniu sprzedażą, przywództwo strategiczne i przedsiębiorczość. Inne stężenia MBA obejmują zarządzanie, finanse, marketing, zarządzanie zasobami ludzkimi, zarządzania i służby zdrowia.


Program Wymagania
Tytuł licencjata w każdej dyscyplinie kwalifikuje skarżących do wprowadzenia tego programu. Chociaż osoby z różnych środowisk edukacyjnych przynieść wyjątkowe połączenie potencjału przywództwa, doświadczenia zawodowego i perspektywy osobistej, osób wchodzących tego programu są zobowiązani do wykazania się wspólny zestaw umiejętności niezbędnych do sukcesu. W ramach procesu wstępnego, musi spełniać dwa wymogi wstępne:

  • Mikroekonomia
  • Matematyka Poziom College

Warunki te mogą zostać spełnione na wiele sposobów:

  • Ukończone kursy (co najmniej studia licencjackie w każdej dyscyplinie) z klasy "B" lub lepiej.
  • Minimalny wynik 50 na College Poziom egzaminu Program (CLEP) badania w każdej tematyce.


Program nauczania (36 godzin semestr)
Fundacja Kursy dla studentów studiów licencjackich opierać się na ich przygotowanie akademickie i umiejętności opanowania i pojęć, które zwiększą ich uczenia się przez cały program.

Core Kursy bazują na opanowanie kursy podstawowe i akcentujące integrację materiały szkoleniowe w celu zapewnienia spójnej nauki. Kompleksowy przegląd i stosowania podstawowych pojęć zapewniają kompetencję w różnych dziedzinach działalności gospodarczej, poprawę zdolności analitycznych oraz wzmocnienie umiejętności przywódczych.

Stężenie Kursy pomóc zdobyć wiedzę studentów w zakresie wyznaczonym przez zbadania teorii, które są fundamentem dla współczesnej praktyki biznesowej i wprowadzanie nowych koncepcji i tendencji z dzisiejszej technologii napędem rynkach globalnych.


Ten kurs jest Ośrodek kształcenia i studia online
Data początkowa
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty