AACSB Accredited

Blisko przyrody. Blisko Perfect. To region Spokane! Uczniowie kochają naszą bezpieczne, piękne społeczności. Mamy bogate możliwości rekreacyjnych na świeżym powietrzu, z narciarstwem, rafting, szlaków turystycznych, licznych jezior i pól golfowych wszystkich na naszym podwórku. Oprócz naszego naturalnego piękna, Spokane jest również kulturalne i rozrywkowe ośrodkiem rozległej Inland Northwest. Rzeka przepływa przez naszą Spokane z spektakularnych upadków centrum w centrum miasta. Rygorystyczne MBA w Washington University Wschodniej jest wystawiona na bujne, zielone Riverpoint Campus w centrum Spokane. Prowadzone przez uznanych międzynarodowo uczonych, nasz program jest dogodnie oferowane w godzinach wieczornych do pracy zawodowej.

Akredytacja
Absolwent programy w biznesie rozpoczęła się EWU w 1966 i Master of Business Administration (MBA) została zatwierdzona w 1975 roku. Zarówno Absolwent i licencjackich programy biznesowe są akredytowane krajowym przez AACSB International, Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business.

Grad01

Rodzaj programu

  • System Quarter
  • 48-kredytowej godzin MBA
  • Wspólne stopni w MBA / MPA
  • Program Certyfikat Health Care Administration dostępne

Wygodny


Zajęcia są dostarczane w godzinach wieczornych z okazjonalnego elekcyjny w weekendy. Klasy są małe, typowo 25 uczniów lub mniej, co pozwala na znaczne interakcji między wykładowców i studentów. Położony w samym sercu nowej dzielnicy uniwersyteckiej w centrum miasta Spokane, klasy są łatwo dostępne. Dużo miejsca do parkowania jest dostępna. Autobusy służą również kampus.

Profil International Student
Program MBA wita uczniów z całego świata. Absolwentów i bieżące uczestnicy programu są przedstawiciele z Azji, Afryce, Europie, Kanadzie i Ameryce Łacińskiej.

Studenci, którzy chcą poprawić swoją znajomość języka angielskiego, aby uzyskać wstęp do programu MBA mogą zapisać się na znajomość języka angielskiego Wsparcia (ESS) program oferowany przez English Language Institute. Pomyślne zakończenie programu ESS będą uważane za równoważne do zwykłego 92 iBT wymogu.

ŁajnoDung Chen;

EnTie Bank Handlowy w Spokane, Waszyngton, absolwent programu MBA EWU. Poprosiliśmy Dung dlaczego wybrał zarobić MBA w EWU. On powiedział: "Ponieważ niższy koszt czesnego było przystępne i mam rodzinę w Spokane". Jeśli chodzi o jego doświadczenia MBA, Dung mówi: "Podobało mi się możliwości nauki i przywództwa i pracy zespołowej aspekt programu. Przeważnie klasy były również bardzo wygodne ". Kiedy poprosiliśmy Dung o zaletach uzyskaniu dyplomu MBA. Powiedział: "Program MBA nauczył mnie umiejętności menedżerskich i umiejętności organizacyjne, które mi pomóc w mojej obecnej pracy". To jest rada Dung Chena dla obecnych studentów MBA, "Budowanie powiązań z kolegami, ponieważ wszystkie one mają różne tła, doświadczenia i umiejętności, które można nauczyć się od".

Mapa

budować

Rodzaj programu


W pełnym wymiarze czasu i niepełnym wymiarze czasu MBA.

Wymagania wstępne
GPA 3,0; GMAT 450; TOEFL iBT 92.
Nie TOEFL jest wymagane, aby wejść do programu MBA przygotowania prowadzoną przez EWU English Language Institute.

Długość programu
Studia dzienne: Jeden rok (cztery kwartały).
Studia: jeden i pół roku (sześć kwartałów).

Tryby studiów
Studia dzienne i niepełnym wymiarze godzin.

Język instrukcji
Angielski.

Program lokalizacja
Spokane, Waszyngton, USA.

Opłaty
Washington zamieszkania: Opłaty 2015-16 są US $ 450.00 za godzinę kredytową (około US $ 21600 dla całego programu). Nierezydent: Opłaty 2015-16 są amerykańskie 846,60 $ za godzinę kredytową (około US $ 30.798 dla całego programu).

Stypendia dostępne / fundusze Konkurencyjne staże podyplomowe są dostępne dla wykwalifikowanych studentów z wysokimi wyższe wykształcenie.

Terminy składania wniosków Studenci mogą ubiegać się w dowolnym momencie.

dziewcząt
Program prowadzony przez:
  • Język angielski
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
12 - 18 miesięcy
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
- US $ około 30.798 do pełnego programu
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa