JD / program MBA

Cox School of Business, Southern Methodist University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

JD / program MBA

Cox School of Business, Southern Methodist University

Ukończył wspólny program MBA / Juris Doctor (JD), aby osoba mogła zintegrować swoje doświadczenie w zakresie edukacji w biznesie i prawie. Ponieważ kadra kierownicza i adwokaci korporacyjni mają indywidualne względy i cele, biorąc jednocześnie kursy prawa i biznesu, student może zrozumieć sprawy handlowe z dwóch różnych punktów widzenia.

Ten program został ustanowiony, aby osoba mogła zintegrować swoje doświadczenie w zakresie edukacji z prawem i biznesem. Ponieważ kadra kierownicza i adwokaci korporacyjni mają indywidualne względy i cele, biorąc jednocześnie kursy prawa i biznesu, student może zrozumieć sprawy handlowe z dwóch różnych punktów widzenia.

W strukturze programu podwójnego, Dedman School of Law udziela dwanaście godzin kredytu akademickiego w kierunku dyplomu JD (87 godzin) w celu zadowalającego zakończenia akademickich wymagań programu MBA. Podobnie Cox udzieli dwanaście godzin kredytu akademickiego na studia MBA (60 godzin) na zadowalające ukończenie akademickich wymagań programu JD. Kandydat na JD / MBA ukończy 75 godzin w szkołach prawa i 48 godzin w szkołach biznesowych w sumie 123 godzin kredytowych. Jeśli pomiędzy kursem Szkoły Prawa a Szkołą Cox ma miejsce dysproporcje, kurs czesnego Szkoły Prawa stosuje się do kursów wyjętych z jego programu nauczania.

Aby wziąć udział w wspólnym programie, wnioskodawcy muszą ubiegać się o oba programy. Wnioski o przyjęcie powinny być skierowane zarówno do szkoły prawniczej, jak i do szkoły biznesowej z oświadczeniem, że są przeznaczone na program JD / MBA. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z Biurem rekrutacji MBA lub Law Office Admissions Office.

Program JD / MBA jest tak zaprojektowany, aby połączone stopnie zostały uzyskane w ciągu czterech lat. Program musi być realizowany w pełnym wymiarze godzin. Studenci zapisani do wspólnego studiów muszą wypełnić wszystkie wymagania dotyczące osiągnięć, stopniowania i nieoprocentowania programów JD i MBA.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Sierp. 2019
Duration
Czas trwania
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
36,950 USD
Locations
Stany Zjednoczone - Dallas, Texas
Data rozpoczęcia : Sierp. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Sierp. 2019
Stany Zjednoczone - Dallas, Texas
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą