International MBA

&nbsp

International MBA to premier program działalności Nauczycielka angielskiego oferowanych przez Chengchi University's College of Commerce Narodowego.

Jesteśmy pierwszym i jedynym programem tego typu w Tajwan zaoferować w pełni akredytowany Masters of Business Administration w całości w języku angielskim.

Oferujemy wszystkie instrukcje kurs języka angielskiego ze szczególnym naciskiem na dynamikę Azji i Pacyfiku firmy, i zrozumienia międzykulturowego. Połowa studentów i wykładowców są lokalni mieszkańcy Tajwanu i druga połowa pochodzi z zagranicy, reprezentujących różnorodne mieszanka ludzi z ponad 20 krajów na 5 kontynentach.

Program jest planowana na 2 lata kształcenia (maksymalnie 5 lat do spełnienia wymogów programu) i wymaga co najmniej 42 godzin kredytowych zakończenia.

&nbsp

&nbsp

Advantage IMBA

&nbsp

International MBA (IMBA) program jest premier AACSB akredytowanych angielsko-nauczył program MBA na Tajwanie, która kładzie nacisk na uprawę elity specjalistów z całego świata w przyszłych liderów biznesu w środowisku międzynarodowym. Z dalszego rozwoju gospodarek wschodzących w Azji i rozwój firm w skali globalnej, NCCU IMBA jest idealnym miejscem dla międzynarodowych kandydatów do zapoznania się z gospodarek azjatyckich i Tajwanu kandydatów do korzystania z międzynarodowej edukacji bez wychodzenia z progu.

&nbsp

Global View z perspektywy Azji


Unikalna konstrukcja programu IMBA ma na celu wyposażenie studentów w podstawową wiedzę handlowe i wykorzystać tę zapoznanie studentów z perspektywy globalnej, a także perspektywy Azji, na świecie najnowszych trendów biznesowych. Studenci mają możliwość specjalizacji Finance, International Business, Zarządzanie w Azji i Marketing. Podczas wszystkich kursów robienia międzynarodowe perspektywy przedsiębiorstw i sposobu jej zastosowania w Azji kontekście pewne kursy koncentrują się głównie na praktykach w regionie Azji.

Doskonała lokalizacja


Program IMBA w CNCCU jest dogodnie usytuowany w dzielnicy Wenshan Taipei, stolicy Tajwanu i serce początkujący finansowych, Azji handlowych oraz centrum technologiczne. Poza tym, że znany ze swojej infrastruktury IT i sprawności wytwarzania, jako jeden z Dragons Little Azji, na Tajwanie trafi się katalizatorem w przyszłości rozwój i postęp w Azji. Piękno naszego programu IMBA jest, że jesteśmy dokładnie w środku tego kwitnących postępu.

Diverse studentów i kadry światowej klasy


Program zapewnia optymalne IMBA międzynarodowym i wielokulturowym środowisku nauczania poprzez utrzymanie optymalnej równowagi w liczbie obywateli Tajwanu i międzynarodowych studentów przyjętych do programu. Studentów stanowią zróżnicowanych specjalistów z ponad 20 krajów na 5 kontynentach. To jest uzupełniona przez wytyczne, które otrzymują od bazy wydziału składa się z naukowców i ekspertów z branży z Tajwanu i na całym świecie.

Student szans Wymiany Międzynarodowej


Aby jeszcze bardziej pomóc studentom w stawianiu czoła wyzwaniom w międzynarodowych środowiskach biznesowych, oferujemy studentom programy wymiany z wiodących uczelni w Ameryce, Europie, Azji i Pacyfiku. Wykorzystując nasz krzyż kontynentu akademickich zasobów Nawiązaliśmy współpracę z ponad 40 uniwersytetami na całym świecie, umożliwiając studentom wzbogacić studiów doświadczając różnych środowisk kulturalnych i biznesowych.

&nbsp

Silne powiązania ze środowiskiem gospodarczym


CNCCU ma silne powiązania z przemysłem i rząd, i ma różne badania we współpracy z nimi. Studenci mają wiele możliwości interakcji z prawdziwych liderów światowego biznesu, które są zachęcane do dydaktycznych w oparciu o ich dziedzin, a także poprzez liczne seminaria w czasie pobytu w programie.

&nbsp

Teoria i praktyka


Program ma na celu zapewnienie równowagi między sens nauki teoretycznej i praktycznej. Większość kursów stosują metodę studium przypadku, co umożliwia uczestnikom uczenie się przez działanie i nauczanie innych. Specjalnie zaprojektowane zajęcia praktyczne, takie jak Business Project, a także dostarczenie studentom możliwość zaangażowania się w realnym świecie biznesu problem podejmowania decyzji i praktyk na piśmie w sprawach gospodarczych.

Elastyczność w badaniu


Program IMBA oferuje kandydatom możliwość przejęcia albo w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu studiów. Ta elastyczna konstrukcja pozwala na kandydatów decyduje o ich pracy i harmonogram, aby pomieścić ich zajęty kariery. Większość zajęć prowadzona jest w wieczory i weekendy. Oferujemy także szereg kursów dla studentów studiów zaangażować się z. Zakończenie programu IMBA wymaga 42 godzin kredytowych i czas trwania programu wynosi od 2 lat (minimum) do 5 lat (maksymalnie) w ciągu dwóch lat dostępna na odroczenie badań. Program oferuje również elastyczność albo robi ogólne lub specjalistyczne MBA MBA w jeden z czterech stężeniach.

Hojny Stypendia i zwolnień Czesne


Program IMBA otrzymuje hojne sponsorowanie znanych firm z Tajwanu. Wiele z naszych sponsorów następnie oferować stypendia dla studentów kwalifikujących się wnioskodawców obu krajowych i międzynarodowych. Ponadto, Tajwan Ministerstwo Spraw Zagranicznych oferuje stypendia dla Tajwanu studentów do stosowania, a Współpracy Międzynarodowej i Funduszu Rozwoju Tajwanu oferuje wiele pełnym stypendia kandydatom z państw utrzymujących stosunki dyplomatyczne z Tajwanem.

&nbsp


Warunki przyjęcia

&nbsp

Uprawnieni wnioskodawcy muszą posiadać następujące kwalifikacje:

 • Zakończenie lub równowartość czterech lat tytuł licencjata z akredytowanych uczelni wyższej.
 • Minimum trzy lata w pełnym wymiarze czasu stażu pracy po maturze (2011 weszła w życie z wnioskodawców).
 • Zadowalający poprzednie osiągnięcia w nauce.

&nbsp

Wnioskodawcy mają obowiązek złożyć następujące dokumenty aplikacyjne:

 • Wypełnione wnioski
 • Eseje
 • Trzy listy rekomendacyjne
 • Dziennik stenogramów z każdego uczelnia wyższa uczestniczyło
 • Odpis dyplomu
 • Fotokopia TOEFL / IELTS ocenę lub inny dokument potwierdzający znajomość języka angielskiego
 • GMAT ocenę obecnie nie są wymagane, ale preferowane
 • Opłata za rozpatrzenie wniosku
 • Pakiet pomocy finansowej (jeśli dotyczy)
 • Dowód wypłacalności finansowej (tylko dla międzynarodowego wnioskodawców)
 • Dowód obywatelstwa (tylko dla międzynarodowego wnioskodawców)
Program prowadzony przez:
Język angielski
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
2 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
10,560 USD
czesne tylko
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa