International MBA

NCCU International MBA jest wiodącym w pełni akredytowany angielsko-nauczył Master of Business Administration programu biznesowych oferowanych przez College of Commerce Uniwersytet Narodowy w Chengchi jest. Jesteśmy pierwszym programem na Tajwanie zaoferować w pełni akredytowany Masters of Business Administration w całości w języku angielskim.

Oferujemy wszystkie instrukcje kurs w języku angielskim ze szczególnym uwzględnieniem Azji i Pacyfiku dynamiki gospodarczej i międzykulturowego zrozumienia. Połowa studentów i wykładowców są lokalne obywateli Tajwanu i druga połowa pochodzi reprezentujących zróżnicowaną mieszankę ludzi z ponad 35 krajów na 5 kontynentach.


Studenci IMBA są zobowiązani do ukończenia minimum 42 kredytów na studia. Studenci studiów dziennych mogą normalnie spełnić wszystkie wymagania ukończeniu studiów w 1,5 roku, podczas gdy studenci studia zaoczne korzystać z elastyczności rozszerzenie studia do maksymalnie 5 lat.

Wymagania


Uprawnieni wnioskodawcy powinni posiadać następujące kwalifikacje:


1. Zakończenie lub odpowiednik stopnia czteroletniego licencjata z akredytowanym uniwersytecie lub college'u.

2. Minimalne dwa lata w pełnym wymiarze godzin doświadczenia zawodowego po maturze (obowiązuje od 2013 roku weszła wnioskodawców).

3. Satysfakcjonujące poprzednie wyniki w nauce.


Wnioskodawcy zobowiązani są do złożenia następujących dokumentów aplikacyjnych:


1. Wypełnione formularze zapisu

2. Eseje

3. Trzy rekomendacja Listy

4. Oficjalne stenogramy z każdej uczelni / uniwersytetu uczęszczanych

5. Odpis dyplomu

6. Kserokopia TOEFL / IELTS wyniki lub inny dowód znajomości języka angielskiego

7. GMAT wyniki nie są obecnie wymagane, ale preferowane

Opłata 8. Zastosowanie

Pakiet 9. Pomoc finansowa (jeśli dotyczy)

10. Dowód wypłacalności finansowej (dla wnioskodawców międzynarodowych tylko)

11. Dowód obywatelstwa (tylko dla wnioskodawców międzynarodowych)

IMBA Zalety

Program International MBA (IMBA) oferowanych przez National University Chengchi (NCCU) jest wiodącym angielsko-nauczył program MBA na Tajwanie. Program posiada podwójną akredytację AACSB i EQUIS i podkreśla uprawy elity profesjonalistów z całego świata, w przyszłych liderów biznesu w środowisku międzynarodowym. Z dalszego wzrostu gospodarek wschodzących w Azji i ekspansji firm na skali globalnej NCCU IMBA oferuje idealne miejsce na międzynarodowych kandydaci do zapoznania się gospodarek azjatyckich i tajwańskie kandydaci do korzystania z edukacji międzynarodowej bez podróży zagranicznych.Global View z Azji perspektywy


Unikalna konstrukcja programu nauczania IMBA ma na celu wyposażenie studentów w podstawową wiedzę o handlu i nacisku na to, aby zapewnić studentom globalnej perspektywy, jak i azjatyckiej perspektywy najnowszych trendów biznesowych na świecie. Studenci mają możliwość specjalizujący się w finansach, International Business, Management w Azji, czy marketingu. Podczas gdy wszystkie kursy robienia międzynarodowej perspektywy przedsiębiorstw i jak to ma zastosowanie w kontekście azjatyckim, niektóre kursy koncentrują się głównie na praktykach w Azji.


 
Diverse studentów i World Class Wydział


Program IMBA zapewnia optymalne warunki do nauki międzynarodowym i wielokulturowym poprzez utrzymywanie równowagi w liczbie obywateli Tajwanu i studentów międzynarodowych dopuszczonych do programu. Międzynarodowi studenci reprezentują zróżnicowane i profesjonalistów z ponad 35 krajów na 5 kontynentach. Uzupełnieniem jest kierunkiem, które otrzymują z bazy wydziału składa się z naukowców i ekspertów z branży, na Tajwanie i na całym świecie.


 
Teoria i praktyka


Program ma na celu zapewnienie równowagi między opisową nauki teoretycznej i praktycznej. Większość kursów zastosować metodę studium przypadku, który umożliwia uczestnikom uczyć się przez działanie i uczyć innych. Specjalnie zaprojektowane zajęcia takie jak Praktycznego projektu biznesowego, również zapewnić studentom możliwość, aby wziąć udział w prawdziwym świecie biznesu problemów i podejmowania decyzji w sprawach gospodarczych pisania praktyki.


 
Silne powiązania ze środowiskiem gospodarczym


C NCCU ma silne powiązania z przemysłem i rządem Tajwanu i ma wiele wspólnych badań w całej szerokiej gamy inicjatyw. Studenci mają wiele okazji do interakcji z liderów prawdziwy świat biznesu, którzy są zaproszeni do prowadzenia kursów w oparciu o ich dyscyplin zawodowych i poprzez liczne seminaria w całym roku akademickiego programu.Prime Lokalizacja


Program IMBA jest dogodnie zlokalizowany w dzielnicy Wenshan Tajpej, stolicy Tajwanu i sercu początkujący centrum finansowego, handlowego i technologicznego w Azji. Poza tym, że znany ze swojej infrastruktury IT i produkcji waleczność, Tajwan ma ukazać się być katalizatorem w przyszłym rozwoju i awansu Azji. Piękno naszego programu IMBA jest to, że jesteśmy w samym środku tego postępu kwitnących.

Czesne

Ponieważ jakość edukacji jest bezcenne projektanci programu IMBA zdobyły hojną pomoc od naszych sponsorów, aby zaoferować ekonomiczne programu, który jest porównywalny pod względem jakości do innych, ale za ułamek kosztów.

Program wymaga minimum zakończeniu hoursfor 42 kredytowej. Szacowany koszt realizacji programu w dwóch latach przedstawiono poniżej.

  • Czesne: NT $ 369,600
  • Pozostałe opłaty: NT $ 80,000
  • Książki: NT $ 40,000
  • Mieszka Wydatki: NT $ 360.000
  • Pozostałe koszty: NT $ 60,000
  • RAZEM: NT $ +909,6 tysiące (około US $ 26.000)


* Czesne są obliczane na podstawie NT $ 8800 za kredyt.
Jest to ulec zmianie.

Stypendia

MOE Tajwan Stypendium - dostarczane przez Ministerstwo Edukacji na Tajwanie, który przyznaje studentom NTD40,000 za semestr na pokrycie opłat akademickich, w tym opłaty za kredyt (ok US jeden tysięcy trzysta trzydzieściczterech $.). Ponadto każdy odbiorca otrzymuje nagrodę socjalnego w wysokości do $ 20.000 (ok. US 667 $) za miesiąc.

MOE Tajwan Stypendium - dostarczane przez Ministerstwo Edukacji na Tajwanie, który przyznaje studentom NTD40,000 za semestr na pokrycie opłat akademickich, w tym opłaty za kredyt (ok US jeden tysięcy trzysta trzydzieściczterech $.). Ponadto każdy odbiorca otrzymuje nagrodę socjalnego w wysokości do $ 20.000 (ok. US 667 $) za miesiąc.

Program IMBA otrzymuje hojne dotacje od znanych korporacji na Tajwanie, z których wiele następnie oferują stypendia dla uprawnionych wnioskodawców lokalnych i międzynarodowych poprzez stypendium IMBA. Są to stypendia merytorycznym oferują zrzeczenia czesnego w wysokości do NT $ 200,000 rocznie. Wnioskodawcy muszą wypełnić i złożyć wnioski stypendialne wraz z formularzem wniosku przyjęć, aby uznać za stypendium IMBA.


 
Lokalne wnioskodawcy


Lokalne kandydaci, którzy potrzebują pomocy kwalifikują się do ubiegania się o stypendium IMBA.


 
Wnioskodawcy międzynarodowe


Skarżący International, którzy potrzebują pomocy finansowej mogą ubiegać się o stypendia zewnętrznych udzielanych przez obu tajwańskiego rządu lub Funduszu Tajwanu Współpracy Międzynarodowej i Rozwoju.


 
Tajwan Stypendium

ICDF Stypendium - dostarczane przez Międzynarodowy Fundusz Współpracy i Rozwoju Tajwanu, który przyznaje pełne stypendia dla wnioskodawców wzmocnienia stosunków między Tajwanem i sojuszniczych, przyjaznych narodów.

MOE Tajwan Stypendium - MOE Tajwan Stypendium - dostarczane przez Ministerstwo Edukacji na Tajwanie, który przyznaje studentom NTD40,000 za semestr na pokrycie opłat akademickich, w tym opłaty za kredyt (ok US jeden tysiące trzysta trzydzieści cztery $.). Ponadto każdy odbiorca otrzymuje nagrodę socjalnego w wysokości do $ 20.000 (ok. US 667 $) za miesiąc.

MOFA Tajwan Stypendium - dostarczane przez tajwańskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych, który przyznaje studentom NT $ 30,000 miesięcznie (około US $ 1.000.).

Program prowadzony przez:
  • Język angielski
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
1 - 4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
26,000 USD
Całkowita opłata
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa