Międzynarodowy Action Learning MBA jest w niepełnym wymiarze czasu, mieszane program, który obejmuje filozofię działania Learning. Dla tych, którzy chcą kontynuować poza wykształceniem Magister Międzynarodowy MBA jest idealnym odskocznia na drodze do dalszych sukcesów, nauki i przełomu.

Od samego początku, jako studenta International MBA będzie koncentrować się w 100% na tematy istotne dla Ciebie i Twojej organizacji. Poprzez badania i dyskusji, można odkryć metody rozwiązywania problemów i realizacji nowych planów; stosowania zmiany poprzez działania. Będziesz wykonać sześć zadań w domu; Projekty Action Learning (Alpy) ukierunkowane na kwestie szczeblu departamentów. Następnie zakończenie rozprawy, zajmuje strategiczną kłopotliwe organizacyjną, w której różne metodologie badawcze również przyjść do gry.Replikuje Global Business Environment

Ci, którzy sami rozwiązać problemy stoją samotnie, ale te, które tworzą silny zespół i rozwiązania problemu w sposób spójny, sposób synergiczny, zadawać trudne pytania i opracować najsilniejszy formuł na zmiany, więc oni realizować swoje cele w uprawniającej mody. Z tego powodu, swoich kolegów, z różnych środowisk biznesowych, to zespół wygrywa.

Ocena opiera się na obszarach, które są istotne dla specjalistów w pozycji lidera; będziemy oceniać swoją diagnozę problemu, swój plan działania, badania pola, swoją ocenę sytuacji, i jak wprowadzić w życie plan, aby rozwiązać ten problem. Wreszcie będziemy oceniać swoją osobistą refleksję nad sytuacją; to, czego nauczyłem się w trakcie procesu, a co jeśli coś można zmienić następnym razem.

Nasze wyspecjalizowane trenerzy zachęcają interakcji studentów i żywą dyskusję w środowisku wirtualnym klasowej. Znani instruktorzy modułu i nasz personel w domu odgrywają istotną rolę w trakcie pobytu z nami na międzynarodowych konferencjach rezydencyjnych. Tutaj masz możliwość zadawania najtrudniejszych pytań, teorii sporu i wymiany inspirujących doświadczeń.

Dzięki dodatkowemu wsparciu naszej ogromnej bazy danych on-line dzienniki, czasopisma i przeglądy zarządzania, niezależnie od przedmiotu zainteresowania, nie ma problemu ze znalezieniem miejscowe, znaczące i istotne informacje na kliknięcie myszką.

Kryteria kwalifikacji

Bądź menedżerem lub zarządzania stażysta

- Posiadać dyplom B lub równorzędny

- Mają dostęp do Internetu i poczty e-mail

- Dla nieznających angielskiego wymagana jest test językowy TOEFL lub IELTS. Minimalna zaliczenia TOEFL 550 (na papierze); 213 (komputer) lub 79/80 (internet) oraz IELTS 6.0. Zwolnienia mogą być uznane powinny językiem ojczystym jest język angielski i pomyślnie ukończyli studia w języku angielskim.


- Stypendium BSN

Business School Netherlands (BSN) Program stypendialny dokonał 60 częściowe stypendia dostępne dla 2016.


Daty rozpoczęcia:

  • 16 maja 2016
  • 19 września 2016


Accredition:

Amerykańska organizacja akredytacja, Rada Akredytacji Szkoły Biznesu i programy (ACBSP) i organizacja Swiss akredytacji (eduQua) są akredytowane BSN i jego programów MBA.

NRTO, Niderlandzka Rada Szkolenia i Edukacji, jest stowarzyszeniem handlu parasolami wszystkich prywatnych agencji szkoleniowych i edukacyjnych w p> Niderlandach. NRTO promuje interesy prywatnych dostawców szkoleń i edukacji.


Cedeo jest założona w 1980 roku i jest inicjatywą HR-menedżerów z największych firm i stowarzyszeń w Holandii, wspierane przez Ministerstwo Gospodarki. Bezpośrednią przyczyną dla fundacji był brak wglądu w jakości oferty szkoleń firmowych. Oferta zawiera ponad kilkadziesiąt tysięcy firmowych, szkoleń oferowanych przez ponad 8500 organizacji. W oparciu o badania satysfakcji klientów realizowanych w ramach nabywców, Cedeo spełnia potrzebę inwentaryzacji i wykupuje jakości dla nabywców szkoleń i rozwoju, jak również dla innych HR-usług.


WIAL Business School Holandia jest pierwszą instytucją europejską, by stać filie Instytutu Światowej Action Learning (WIAL). Z takim wybitnym organizacja poparcie naszych działań, etapy te sygnalizują nasz zamiar excel jeszcze jako rygorystyczny praktykującego tego potężnego metodyki nauczania.

Dlaczego warto studiować tutaj:


Większość używa tradycyjnych metod nauczania w MBA, Szkoła Biznesu Niderlandy, w ustalonych granicach NVAO, zmienił to podejście drastycznie. Teoria ma stanowić nie tylko część wyników tych programów działania Learning MBA, BSN zawiera również prawdziwe życiowe problemy biznesowe i wyzwania w programie nauczania.


Zarówno studentów i organizacja ponosi odpowiedzialność za realizację projektu. Organizacja musi być gotów do ochrony ich uczestniczącym menedżera od wszystkiego, co mogłoby utrudnić rezultatów projektu. To uwalnia kierownik obawy przed karą powinno być błąd. Prób i błędów jest niezbędne dla sukcesu projektu.

Action Learning to: Uczenie się razem. Małe zestawy lub grupy towarzyszami niedoli poznać siebie i w strukturze społecznej nauki grupowej ma miejsce. Korepetycje wykład, ale nie uczestniczą w rozwiązywaniu nowych problemów, ułatwiając reorganizacji myślenia i poszukiwania właściwych pytań. Zestaw jest osobista sieć każdego członka.


W akcji Uczenie MBA sytuacja uczenia się jest tworzony w których menedżerowie odkrywać i badać razem z naciskiem na zadawaniu odpowiednich pytań, a wykładowcy w oparciu o swoje doświadczenie, aby ułatwić ten proces. Ta filozofia edukacji zarządzania wymaga wiele wysiłku, zarówno ze strony studenta i wykładowcy, sposób poza tradycyjne wprawiania i absorbowania wiedzy.


"Daj człowiekowi rybę, nakarmisz go na jeden dzień. Uczyć człowieka do ryb, nakarmisz go na całe życie "- Lao Tzu (oryginał Action Learner).

Program prowadzony przez:
  • Język angielski
Ten kurs jest Ośrodek kształcenia i studia online
Data początkowa
Duration
24 miesięcy
Zaoczne
Cena
27,500 EUR
częściowe stypendia dostępne
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa