International MBA (Focus: Asia)

Informacje ogólne

Opis programu

Opis programu

International MBA (IMBA) ma na celu dostosowanie do epoki globalizacji, ciągłych, destrukcyjnych zmian i stale rosnącego znaczenia Azji Wschodniej w globalnym świecie biznesu. Nauczany w języku angielskim w ciągu 16 miesięcy program IMBA ma na celu wzmocnienie uczniów podstawową wiedzą, kompetencjami i umiejętnościami, które przygotują ich do globalnej kariery menedżerskiej szybko ewoluującej w coraz bardziej dynamicznym, złożonym i konkurencyjnym międzynarodowym środowisku biznesowym.

Co będziesz studiować

Podstawowe kursy podstawowe są przeznaczone do studiowania wszystkich dyscyplin MBA z wyraźnym uwzględnieniem globalnych i międzynarodowych aspektów każdego tematu. Oprócz tej globalnej wizji program oferuje silny regionalny nacisk na prowadzenie interesów w krajach Azji Wschodniej, takich jak Chiny, Indie, Japonia i Korea.

Haifa IMBA ma dwóch strategicznych partnerów uniwersyteckich w Azji: ECNU w Szanghaju i IMT w Indiach. Oba są wiodącymi szkołami biznesu. Każda specjalizacja regionalna obejmuje:

  • Wspólne seminarium ze studentami MBA w Chinach i / lub w Indiach, pracujące razem nad projektami i partnerstwami zleconymi przez firmy w obu krajach.
  • Wyjazd studyjny do Chin lub Indii, który pozwoli Ci na bezpośredni kontakt z rówieśnikami i menedżerami w tych krajach i pozwoli Ci na wymianę z nimi, a także na odkrywanie własnego kraju i doświadczanie ich podejścia do zarządzania.
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

The University of Haifa is the leading university in Israel in the fields of humanities, social sciences, marine research, and education. It is home to 7 faculties, 8 schools and 72 research centers.

The University of Haifa is the leading university in Israel in the fields of humanities, social sciences, marine research, and education. It is home to 7 faculties, 8 schools and 72 research centers. Pokaż mniej