Przeczytaj oficjalny opis

Tworzenie lepszych wyników

The Henley Executive MBA to intensywne i satysfakcjonujące doświadczenie. Jest to trudne, stymulujące i istotne. W wielu przypadkach zmienia ona życie.

Trzykrotnie akredytowane przez AMBA, EQUIS i AACSB, a wśród najbardziej znanych MBA na świecie, Henley Executive MBA ma na celu pomóc w osiągnięciu jak najlepszych rezultatów w życiu iw życiu biznesowym. Korzyści można jasno mierzyć, oferując znaczny ROI osobiście, a szerzej - firmie. Henley Executive MBA jest jedynym programem MBA w Finlandii, który oferuje stopień magistra.

Wykorzystaj naszą uznaną na skalę światową wiedzę z dziedziny biznesu międzynarodowego, przywództwa, reputacji korporacyjnej i międzynarodowego finansowania. Dowiedz się, jak myśleć strategicznie i uzyskać większe zaufanie. Będziemy się z Tobą na każdym poziomie, poprzez coaching i rozwój osobistych, dając Ci pewność siebie i energię, aby sprostać wyzwaniom i skupić się na osiągnięciu celów.

Zapoznaj się z Henley MBA, aby wzbogacić doświadczenie, które połączy Cię z globalnym biznesem i siecią na całym świecie. To jeden z najbardziej wartościowych inwestycji w siebie, które możesz zrobić.

Zgodnie z najnowszymi rankingami Henley Business School jest najbardziej cenionym na całym świecie dostawcą programów Executive MBA w Finlandii.

The Henley Executive MBA

Henley Executive MBA jest dla doświadczonych i ambitnych menedżerów, którzy chcą rozwijać swoje kompetencje w zakresie przywództwa i zarządzania. Program ma na celu umożliwienie Ci kontynuowania pracy w pełnym wymiarze godzin i studiowania MBA w niepełnym wymiarze, łącząc naukę z bieżącymi, globalnymi i istotnymi kwestiami organizacyjnymi.

Jest to idealne rozwiązanie, jeśli nie będziesz w stanie poświęcić znacznego czasu poza miejsce pracy, aby studiować i potrzebować większej elastyczności w zakresie sposobu, kiedy i gdzie osiągasz kwalifikacje MBA.

Executive MBA jest ekskluzywnym programem dostarczanym w ramach indywidualnych i grupowych badań, warsztatów twarzą w twarz i 24/7 e-learningu zasobów. Warsztaty, z których większość odbywa się w Helsinkach, są prowadzone przez naszych światowych wykładowców z Wielkiej Brytanii i Międzynarodowej sieci Fellow Network. Dziewięć indywidualnych zadań, mających na celu zwiększenie długoterminowej skuteczności, zapewnia otwarte oko możliwości integracji teorii z praktyką i może być natychmiast stosowane z maksymalnym wpływem w miejscu pracy.

Program kładzie nacisk na ogólne pojęcia przywództwa, dlatego moduł Personal Development przepływa przez wszystkie etapy Henley Executive MBA pozwalający na zintegrowany proces rozwoju osobistego.

Będziesz wspierany przez naszych osobistych nauczycieli, a także będziesz czerpać korzyści z bycia częścią doświadczonego, ambitnego zespołu nauki. Możliwa jest również obieralna zagraniczna wizyta studyjna.

W ciągu 24 miesięcy programu będziesz studiować i dzielić się doświadczeniami z takimi myślącymi profesjonalistami z różnych środowisk menedżerskich i branż biznesowych.

Doświadczenie płynące z nauki

Executive MBA Henley szczególnie koncentruje się na tematy międzynarodowego biznesu, przywództwa, zarządzania i reputacji firmy.

Zmieszany model nauczania odzwierciedlający dylematy w życiu i wybory biznesowe, a także połączenie indywidualnego i grupowego uczenia się, samodzielne warsztaty i całodobowe zasoby e-learningu nie tylko prowadzi do pełniejszego uczenia się, ale pomaga również Równoważenie pracy i studiów, nawet jeśli żyją lub pracują za granicą.

Nasze programy MBA łączą się najlepiej w teorii akademickiej z praktycznymi, rzeczywistymi projektami. Oznacza to, że oraz posiadanie wyjątkowego doświadczenia w nauce, będziesz gotowy do praktycznego zastosowania natychmiast po powrocie do pracy.

W firmie Henley uznajemy, że chcesz rozwijać się, aby przygotować się do wyzwań związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, dlatego w programach jest ciągły element rozwoju osobistego i rozwoju kariery, który pomoże Ci w podróży.

W trakcie studiów otrzymasz wsparcie od naszych osobistych nauczycieli w Finlandii i uczestniczyć w zespole uczących się z doświadczonymi profesjonalistami.

Executive MBA Henley można studiować na trzech kontynentach. Obecnie program jest oferowany w Finlandii, Danii, Niemczech, Irlandii, Malezji, Malcie, Wielkiej Brytanii i Afryce Południowej.

Dlaczego studiuj Executive MBA w Henley?

Henley Executive MBA oferuje wiele korzyści dla Ciebie i Twojej firmy:

  • Magister z międzynarodowej szkoły biznesowej z potrójnym akredytacją
  • Doświadczenie zmieniające życie ze względu na silne skupienie się zarówno na osobisty sposób przywództwa, jak i na możliwościach zarządzania
  • Wysoce międzynarodowe doświadczenie, w tym treść studiów, wykładowców i studentów
  • Naprawdę nagradza podróż do nauki z innymi doświadczonymi menedżerami
  • Dziewięć najważniejszych zadań rozwija Twoją organizację od pierwszego dnia
  • Dostęp online do dziesiątków tysięcy akademickich i branżowych zasobów studyjnych wspierających Twoją firmę i studia
  • Lepsza akademicka i biznesowa płynność języka angielskiego
  • Zastępcze warsztaty w innych urzędach zagranicznych
  • Możliwe przerwy w nauce, jeśli inne zobowiązania w życiu ulegną zmianie
CZAS TRWANIA: 24 miesiące + końcowy projekt badawczy (do 7 lat elastyczności)
Program prowadzony przez:
Język angielski
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
2 - 7 lat
Zaoczne
Cena
41,000 EUR
(VAT 0%, usługa edukacyjna wyłączona z VAT)
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa