globalny MBA

West Texas A&M University - College of Business

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

globalny MBA

West Texas A&M University - College of Business

Od 1994 roku Kolegium Biznesu oferuje tytuł magistra zarządzania przedsiębiorstwem (MBA) w formie globalnej dostawy. Program globalny obejmuje trzypoziomowy system: członkowie wydziału podróżują w różnych miejscach w różnych porach roku, aby organizować kursy skoncentrowane, instruktaż internetowy i / lub skrócone lub regularne sesje klasowe w kampusie WTAMU. Wymagania wstępne i kursowe dla Global MBA są takie same jak tradycyjny program MBA w kampusie. Nieznaczne różnice istnieją we wszystkich lokalizacjach globalnych, a niektóre lokalizacje skupiają się wokół opcji dyplomowej, więc skontaktuj się z dyrektorem programów studiów, jeśli masz konkretne pytania lub wątpliwości.

Global MBA składa się zazwyczaj z 36 godzin kredytowych (12 klas) zajęć w różnych trybach nauczania wymienionych powyżej. Specyficzny tryb dostarczania jest zaprojektowany w sposób odpowiadający potrzebom konkretnych kohort uczniowskich w różnych miejscach.

Kolegium Biznesu nawiązało kontakt z kilkoma globalnymi partnerami na Tajwanie, Kanadzie, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Singapurze. Globalni partnerzy promują programy MBA i dyplomy oraz zapewniają udogodnienia w klasie. Globalny model został również zastosowany jako środek służący regionalnej wspólnoty biznesowej dzięki koordynacji programu MBA między BWXT i WTAMU w Pantex w 2001 roku. Dostawa na miejscu szkoleń biznesowych w obiekcie Pantex rozpoczęła się oficjalnie 3 stycznia 2002 roku i służyła ponad stu pracownikom uczelnianym.

Program globalny okazał się niezbędną wymianą kulturalną zarówno dla wykładowców, jak i studentów. Studenci są w stanie nauczyć się niuansów amerykańskich praktyk biznesowych, podczas gdy pracownicy uczelni spędzają do trzech tygodni w obcym miejscu i mogą zwiedzać przedsiębiorstwa kulturalne i handlowe.

Absolwenci programu globalnego zostali zatrudnieni i promowani przez międzynarodowe korporacje, założyli własne przedsiębiorstwo lub kontynuowali kształcenie na poziomie doktoranckim w Stanach Zjednoczonych.

Studenci, którzy chcą zdobyć stopień magistra administracji biznesu lub dyplom ukończenia studiów, muszą najpierw ustalić poziom znajomości zasad rachunkowości, ekonomii, statystyki przedsiębiorstw, komputerowych systemów informacyjnych, zarządzania, marketingu, finansów i prawa gospodarczego. Ta biegłość może być ustalona przez kursy prowadzone w programie studiów licencjackich, w koordynacji z naszym globalnym partnerem, poprzez ukończenie zaawansowanych egzaminów stojących lub poprzez formalne kursy wyrównywania.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest
Online
Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Stany Zjednoczone - Canyon, Texas
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - Canyon, Texas
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą