Przeczytaj oficjalny opis

Przyspiesz swoją karierę w globalnym biznesie i przygotuj się na większe możliwości przywódcze dzięki programowi MBA na uniwersytecie w Waszyngtonie. Ten program zapewnia szerokie spojrzenie na globalną firmę i pozwala skoncentrować się na indywidualnych celach kariery poprzez fakty, rzeczywiste projekty biznesowe, certyfikaty i dwa stopnie.

Informacje o programie

Uniwersytet w Waszyngtonie roczny program MBA na całym świecie (GMBA) oferuje profesjonalistów z międzynarodowym doświadczeniem w biznesie, a licencjackie kształcenie biznesowe daje możliwość zdobycia wiedzy i umiejętności, dostosowując program nauczania do różnych celów związanych z karierą zawodową. Idealny kandydat do tego programu będzie miał skoncentrowany cel kariery w globalnym biznesie i plan jego realizacji po ukończeniu studiów.

Studiuj w najlepszej szkole biznesu
Uniwersytet w Waszyngtonie Michael G. Foster School of Business oferuje wykładowców ekspertów i jest jednym z dwóch amerykańskich szkół biznesu, które posiadają międzynarodową certyfikację EQUIS od Europejskiej Fundacji na rzecz Rozwoju Zarządzania. Szkoła Foster jest akredytowana przez AACSB International "Stowarzyszenie w zakresie Advance Collegiate Schools of Business".

Przygotuj się do prowadzenia w globalnej arenie biznesowej
Wzmacnianie komunikacji i wpływanie na umiejętności poprzez interakcję z członkami wydziału, kolegami z klasy i kierownictwem wizytującym. Uczestniczcie w wspólnym doświadczeniu w uczeniu się, które sprzyja pracy zespołowej w różnych kulturach i dyscyplinach zawodowych. Wykorzystaj swoją wiedzę i umiejętności do testu w przypadku zawodów.

Opracuj światową sieć profesjonalną
Dołącz do międzynarodowej grupy profesjonalistów z branży wysokiej klasy, która zajmuje się intensywną eksploracją globalnych zagadnień biznesowych, podstawami zarządzania i planowymi badaniami, które wspierają aspiracje związane z karierą zawodową. Będziesz miał okazję spotkać się i studiować na studiach stacjonarnych i wieczornych MBA w wybranych kursach i poszerzyć swoją grupę kontaktów za pośrednictwem stowarzyszeń MBA.

Postaraj się o karierę
Twoje doświadczenie w pracy, w połączeniu z projektami firmowymi i badaniami terenowymi zakończonymi podczas Globalnego Programu MBA, przygotuje Cię do natychmiastowego zatrudnienia po całym świecie. Rekrutacja do pracy zaczyna się zaledwie kilka tygodni w programie.

Program

Rok kształcenia transformacyjnego
Czteroklasowy Globalny Program MBA zaczyna się w czerwcu, koncentrując się na randze MBA, która obejmuje podstawowe kwestie biznesowe. W ciągu całego lata będziesz mógł ukończyć intensywne moduły kursów w obszarach takich jak finanse, księgowość, marketing i zarządzanie operacjami. Małe klasy pozwalają na bliską interakcję z wykładowcami i innymi kolegami z klasy.

Skup się na swoich zajęciach w wybranych zajęciach

Po zakończeniu ćwiczeń musisz ukończyć trzy czwarte zajęć akademickich, w tym międzykulturową komunikację, etykę i ład korporacyjny, a także praktyki biznesowe w Stanach Zjednoczonych. Zaleca się, aby studenci z Globalnego Programu MBA odbywali co najmniej dwa fakultatywne kursy z globalnym skupieniem na biznesie. Obieralne kursy umożliwiają również spotkanie i wymianę pomysłów z uczniami z programu studiów wieczorowych i wieczornych MBA. Możesz wybrać, aby otrzymać specjalistyczny certyfikat, wypełniając wymagane przedmioty.

Zdobądź tytuł MBA lub podwójny stopień
Globalny program MBA prowadzi do stopnia magistra administracji biznesu z University of Washington. Studenci mogą zdecydować się na podwójny stopień, zgłaszając się do innych szkół na Uniwersytecie Waszyngtona.

Grupa docelowa


Zaprojektowany dla profesjonalistów o międzynarodowym doświadczeniu biznesowym i edukacji biznesowej na poziomie uniwersyteckim.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 4 więcej kursów w University of Washington Foster School of Business »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Czerwiec 2019
Sie 2019
Duration
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Cena
37,000 USD
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Mar. 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Czerwiec 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Czerwiec 2019

Sie 2019

Mar. 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa