Przeczytaj oficjalny opis

Globalny program MBA został ustanowiony, aby zaoferować firmom edukację swoich elitarnych menedżerów w jednym z najlepszych na świecie programów MBA. Globalne kursy MBA są dokładnie takie same, jak zwykłe MBA, ale harmonogram i struktura są kreatywnie zaprojektowane, aby sprostać indywidualnym potrzebom każdej firmy w każdym regionie. Obecnie UMBS oferuje globalne MBA dla firm mających siedzibę lub działających w Azji.Selektywny program dla wyjątkowych menedżerów i specjalistów
Doświadczeni menedżerowie korporacji i specjaliści wymagają znacznie więcej niż tradycyjny program MBA i Michigan Global MBA jest starannie zaprojektowany, aby sprostać wysokim wymaganiom. Aby utrzymać cel programu i zmaksymalizować synergię wśród studentów, dopuszczenie do programu ogranicza się tylko do elitarnych menedżerów z sponsoringiem firmowym.


Michigan Program MBA


Jest jeden Michigan MBA. Wszystkie Michigan MBA programy przestrzegają tych samych rygorystycznych wymagań. Po ukończeniu wymaganych kursów podstawowych uczniowie mogą brać do 36 zajęć z ponad 110 kursów. Wszystkie kursy prowadzone są przez wybitnych członków Wydziału Uniwersytetu Michigan. Po ukończeniu zajęć studenci otrzymują dyplom MBA w Michigan.


Szesnaście miesięcy programu MBA


Rozumiemy, że czas jest cennym czynnikiem dla menedżerów firm i firm. Zaprojektowaliśmy Azjatycki Global MBA, który ma zakończyć się w ciągu szesnastu miesięcy - jak najmniej czasu, bez uszczerbku dla jakości. Pomijając długie letnie wakacje najbardziej tradycyjnych programów MBA oferowanych między pierwszym a drugim rokiem, nasz program kończy się w krótszym czasie. Wierzymy w ścisłą analizę, ale zawsze z uwagą na ważne praktyczne działanie. Minimalizowanie braku pracy utalentowanych pracowników, oferując edukację na światowym poziomie jest kolejnym przykładem zaangażowania uczelni Michigan Business School w firmy partnerskie.

Różnorodne uczenie się kulturowe


Grupa uczniów przyjętych do Azji Global MBA w 2006 r. Rozpocznie program, spędzając trzy miesiące w Azji przed trzynastym miesiącem w Ann Arbor w stanie Michigan. Termin Azji obejmuje sesje w Japonii, Chinach i Korei. Sesje w Azji odbywają się w pełni wyposażonych ośrodkach szkoleniowych dla firm, w których całe ciało studenckie i wykładowcy będą mieszkać przez cztery tygodnie. Placówki są starannie zaprojektowane, aby studenci mogli w pełni zanurzyć się w ich pracy bez żadnych przeszkód, pracować w zespołach działających jako jednostki organizacyjne, a także pogłębiać zrozumienie różnorodnych kultur azjatyckich i praktyk biznesowych. Szkoła oferuje wycieczki kulturalne w każdym kraju, aby zwiększyć zrozumienie przez studentów historii i kultury lokalnej. Po zakończeniu semestru w Azji uczniowie i członkowie ich rodzin podróżują do Ann Arbor przez trzynaście miesięcy. W Ann Arbor, studenci mogą swobodnie wybierać spośród wielu opcji zarówno na uczelni, jak i poza nią. Podczas pobytu w Ann Arbor uczniowie będą oferować więcej niż 10 tygodni wakacji, podczas których studenci i członkowie rodziny mogą podróżować po Ameryce lub odwiedzić inne kraje.


Życie Długie Przyjaźń z Koledzy GMBA


Studenci biorący udział w programie Azji Global MBA to wysoko postawieni menedżerowie ich firm sponsorskich. Podczas pierwszych dwóch terminów programu uczniowie uczestniczą w wspólnych kursach podstawowych. Studenci mają okazję poznać swoich współpracowników na bardzo indywidualnym poziomie. W klasie i dzięki różnorodnym działaniom zespołowym uczniowie pomagają i uczą się od siebie nawzajem. Uczestnicy programu nie tylko budują koleżeńską koleżankę studencką, ale także budują profesjonalne relacje i długotrwałe przyjaźnie. Podczas dwóch semestrów w Ann Arbor poświęconych obieralnościom, studenci Global MBA nie tylko przyłączają się do ponad 2000 studentów tworzących organ studencki Business School, ale także ponad 50 000 studentów, wykładowców i pracowników, którzy tworzą kulturowo bogatej i zróżnicowanej społeczności Uniwersytetu Michigan. Absolwenci pozostają częścią programu przez cały czasowy dostęp do Szkoły Biznesu, nawiązywanie kontaktów osobistych z uczestnikami rówieśników oraz członkostwo w jednej z największych sieci uniwersyteckich absolwentów na świecie.

Poznaj członków rady Michigan

Globalne studia MBA mają okazję poznać uznany Uniwersytet Business School w Michigan. Zapraszamy najbardziej doświadczonych i oddanych wykładowców do nauczania w podstawowych kursach. Podczas kursu podstawowego w Global MBA, czas członków wydziału jest w 100% poświęcona globalnym studentom i kurs. Członkowie Wydziału zapraszają uczniów, aby przyjeżdżali do nich na lunch i kolacje w małych grupach i zajmowali się godzinami wyłącznie dla studentów z Global MBA. Poznawanie pracowników Wydziału jest atutem nie tylko podczas pracy w trakcie kursu, ale także po powrocie do zawodu.


* Highlights programu

Jedynie zaprojektowany: Nasz program jest najbardziej idealnym programem MBA dla doświadczonych menedżerów korporacyjnych i profesjonalistów.

Michigan MBA: Program MBA w Michigan został uznany za najbardziej innowacyjny na świecie.

Elastyczność: po ukończeniu kursów podstawowych studenci mogą wybierać spośród ponad 110 kursów do wyboru i do 10 kredytów w dowolnym z uniwersytetów Michigan szkół wyższych.

Budowanie sieci: Studenci mogą budować relacje z elitarną kadrą czołowych liderów azjatyckich biznesu i studentów w Ann Arbor; będą mieli również dostęp do dużej sieci absolwentów Michigan.

Oszczędność czasu: program zakończy się w ciągu zaledwie 16 miesięcy.

Zróżnicowanie edukacji kulturalnej: studenci spędzają trzy miesiące w Japonii, Chinach i Korei przed trzynastym rokiem spędzonym z różnymi studentami w Ann Arbor w stanie Michigan.

Zajęcia pozalekcyjne: Przez cały czas trwania programu studenci oferują różnorodne programy pomocnicze, w tym warsztaty Executive Skills oraz wycieczki kulturalne w celu zwiększenia zrozumienia przez studentów umiejętności biznesowych i kultury zagranicznej.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 3 więcej kursów w Stephen M. Ross School of Business at the University of Michigan »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Czerwiec 2019
Lipiec 2019
Duration
16 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Lipiec 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Czerwiec 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Czerwiec 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Lipiec 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa