Nasz Globalne MBA to program studiów podyplomowych w pełnym wymiarze godzin, które zapewnia wgląd w niektóre z najnowszych i najbardziej innowacyjnych obszarach zarządzania przedsiębiorstwem i koncentruje się szczególnie na szkolenia studentów, aby docenić, zaakceptować i dostosować się do różnych środowisk biznesowych i kulturalnych, przygotowanie ich do życia decyzyjnych podejmowanie i przywództwa.

W celu podejmowania nauki znacznie bardziej dynamicznym, zaangażowani i właściwe, społeczności akademickiej w SP Jain unowocześniła program Globalny MBA, aby skupić się na rozwoju atrybutów, takich jak globalne inteligencji, kreatywności i innowacyjności, pracy zespołowej, podejmowania decyzji i komunikacji umiejętności, bez kompromisów w zakresie wiedzy technicznej.

Nowy program Globalny MBA zawiera kilka nowych i innowacyjnych dodatków, w tym internetowym adaptacyjnego systemu kształcenia, mieszanej formy dostawy przedmiotu i nowej specjalizacji ostrza w doradztwo w zakresie zarządzania. Investment Banking i Wealth Management będzie oferowana jako Global Finance, podczas gdy inne specjalizacje w Global Logistics i Supply Chain, Informatyki i Marketingu Współczesnej nadal oferowane.

Globalne MBA Highlights

  • 12 miesięcy w pełnym wymiarze czasu studiów podyplomowych
  • Dla specjalistów z ponad 3 lata doświadczenia zawodowego
  • Jeden z najlepszych na świecie programów MBA według czasopism Forbes (2013-2014) i Financial Times (2011 i 2012)
  • Nowe i udoskonalone Program skupia się na poprawie swoje szanse na zatrudnienie w skali światowej
  • Elementem uczenia się przed terminem redukuje czas spędzony w klasie nauki "elementy" Tworzenie koncepcyjnych więcej czasu na naukę Stosowanej kampusie
  • Australijska stopnia
  • Kariera Usługi Biura w 4 krajach
  • Akredytowane przez ABEST21, Japonii

PROCES ADMISJI

Ponieważ jest to program, podyplomowe, magisterskie, kandydat musi być już absolwent uniwersytetu, aby zastosować. Korzystne są te z dodatkowych odpowiednich kwalifikacji podyplomowych.

Kandydat musi mieć co najmniej trzy lata doświadczenia zawodowego w pełnym czasie.

Kandydaci muszą mieć ukończone szkoły średniej w języku angielskim. Jeśli to konieczne, kandydaci mogą potrzebować, aby zapewnić autoryzowanym oświadczenie potwierdzające to.

Program prowadzony przez:
Język angielski
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Cena
- Dostępne stypendium: https://www.spjain.sg/programs/postgraduate/scholarships
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń