Przeczytaj oficjalny opis

Współczesne zarządzanie edukacją z naciskiem

- Jak sugeruje nasza globalna wizja, dążymy do rozwoju przyszłych liderów biznesu, którzy posiadają zarówno światową perspektywę. Hanyang jest rzeczywiście dobrze przygotowany do realizacji tej wizji. Hanyang ma już umowy z 90 szkołami w 20 krajach.

- Nasz wykład stara się utrzymać treść kursu jako nowatorski, odzwierciedlając współczesną myśl o zarządzaniu.

Światowy Wydział Nauk o Współpracy z Uniwersytetem w Oregonie

- kadry MBA w Hanyangu jest jednym z najlepszych w zakresie badań naukowych w Korei. Wielu z nich jest aktywnymi liderami opinii, udanymi przedsiębiorcami, wpływowymi konsultantami i ważnymi członkami zarządu w społeczności koreańskiej.

- Dzięki współpracy z University of Oregon School of Business, niektóre z kursów MBA będą nauczane przez wybitnych profesorów zaproszonych z University of Oregon. Hanyang MBA nadal będzie globalizować swój program nauczania w oparciu o naszą globalną wizję.

Utwórz własne indywidualne programy nauczania: "Ścieżka samoczynna"

- oferujemy najbardziej elastyczny program nauczania dla każdej najwyższej klasy szkoły biznesowej, upoważniając uczniów do przejęcia kontroli nad ich zajęciami i ich przyszłości. Wybierając opcję "Autoportret" nasi uczniowie mogą strategicznie dostosowywać swoje wykształcenie i rozwijać wyspecjalizowane obszary wiedzy specjalistycznej, aby dostosować się do ich szczególnego zainteresowania i umiejętności. Elastyczność naszych ćwiczeń stanowi ogromne korzyści naszym studentom, zwłaszcza gdy przychodzi czas na konkurowanie w wysoce wyspecjalizowanej dziedzinie biznesu.

- Oferujemy osiem ścieżek funkcjonalnych: Rachunkowość, Finanse, Międzynarodowy Biznes, Marketing, Systemy Informacji Zarządzania, Organizacja Zachowania i Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Zarządzanie Operacjami i Usługami, Strategiczne Zarządzanie i Venture.

Nacisk na współpracę z przemysłem i uczelniami poprzez "badania terenowe", "cykl wykładów dla VIP-ów" itd.

- Wierzymy w zrównoważone podejście do naszego programu edukacyjnego. Nasz program pociąga za sobą program nauczania, który nadaje równowagę między pojęciami teoretycznymi a praktycznymi doświadczeniami w rzeczywistym świecie. W naszym programie studenci mogą przeprowadzić jedno "Field Studies" przed ukończeniem studiów. Student wybierze tematy do badania terenowego zgodnie z ich aktualnymi potrzebami lub celami kariery, a profesorowie pomogą uczniom w zakończeniu projektu. Uczniowie będą mogli skorzystać z narzędzi i technik uczonych w klasie i zastosować je bezpośrednio do swojego miejsca pracy.

- W Hanyang MBA uczy się nie tylko w klasie, ale bezpośrednio od liderów biznesu i decydentów politycznych w Korei. W cyklu semestralnym oferowana jest seria "VIP Lecture" z udziałem wybitnych liderów krajowych (takich jak prezesi udanych korporacji, wysokiej rangi urzędnicy rządowi, wpływowi pisarze itp.). To nie tylko pomnoży różnicę między teorią a praktyką, ale także daje uczniom możliwość uczenia się od liderów biznesu w zakresie złożonego otoczenia biznesu.

- Nasi eksperci z branży i specjaliści od naszych współpracowników. Dzielą się swoim studentem wiedzą z branży, dzięki czemu uczniowie mogą korzystać z tych pośrednich doświadczeń w pracy.

Zorientowane na rozwiązania, oparte na Case-Based Learning

- Podobnie jak w przypadku wielu innych światowej klasy szkół MBA, stosujemy dogłębne studia przypadku w naszym nauczaniu. Nasi profesorowie korzystają z doskonałych przypadków z HBC lub Stanford. Ponadto wprowadzają niektóre interesujące koreańskie przypadki, z których niektóre są przygotowywane samodzielnie. Studenci mają więc przywilej, aby być narażonym na niektóre ważne koreańskie sprawy biznesowe bezpośrednio od autorów. Oprócz studiów przypadków, w klasie wykorzystuje się inne style i metody nauczania, takie jak odgrywanie ról, filmy, symulacje i ćwiczenia zespołowe.

Wielkie otwarcie najnowocześniejszego obiektu

- Być może jednym z najbardziej ekscytujących aspektów życia w szkole dla przyszłych studentów MBA jest uzyskanie dostępu do nowego, nowoczesnego budynku szkoły biznesowej. Szkoła Biznesu Hanyang w dniu 10 lipca 2004 r. Rozpoczęła prace nad nowym budynkiem szkolnym o łącznej wartości 20 miliardów dolarów, 15.207m2. Nowy budynek flagowy, który zawiera 8 kondygnacji plus dwa piwnice, został ukończony w 2006 roku. Posiada liczne sala amfiteatrów i sale dyskusyjne wyposażone w system prezentacji multimedialnej, salon studencki, klasę wykonawczą, bibliotekę, laboratoria komputerowe, wielofunkcyjną jadalnię, salę fitness oraz inne udogodnienia do nauki.

Zalety lokalizacji: 20 minut od centrum Seulu

Jedną z największych zalet Hanyang jest jego wyjątkowa lokalizacja. To trwa około 20 minut metrem od centrum Kangbook lub Kangnam. Co więcej, jeden z wyjść z metra (numer linii 2) znajduje się w centrum kampusu, co ułatwia dostęp do szkoły biznesowej.

Możliwości zwolnienia z tytułu czesnego

Zapewniamy zwolnienie z czesnego dla studentów z doskonałą kwalifikacją akademicką. Studenci w górnych 15 procentach otrzymają zwolnienie z czesnego w wysokości od 30% do 100% czesnego.

Podstawowe wymagania

- Wymaganie wstępne: Uczniowie, którzy nie odbyli kursów rachunkowych, muszą wziąć wstępną klasę księgową przed rozpoczęciem regularnego semestru. Intensywny tydzieńowy cykl wykładów z zakresu rachunkowości będzie otwarty dla tych studentów przed rozpoczęciem semestru.
(Jeśli student wcześniej zdał egzamin z zakresu rachunkowości, może on zostać zwolniony z tego wymogu.)

- Studenci muszą pobierać łącznie 45 godzin kredytowych (15 kursów po 3 kredyty każdy), aby ukończyć studia, a rachunkowość wstępna nie jest zaliczana do wymogu ukończenia studiów.

- Studenci są zobowiązani do podjęcia 5 kursów rozsianych w każdym utworze z 10 kursów MBA podstawowych

- Studenci muszą wybrać jeden kurs komunikacji globalnej (język angielski, chiński lub japoński), aby ukończyć studia. (Jeśli student składa zaświadczenie o znajomości języka obcego, można to sprawdzić).

- Studenci mogą przystąpić do jednego kierunku studiów przed ukończeniem studiów: Student wybierze tematy na potrzeby badań terenowych zgodnie z ich aktualnymi potrzebami lub celami kariery, a profesorowie pomogą uczniom w zakończeniu ich projektu. Uczniowie będą mogli skorzystać z narzędzi i technik uczonych w klasie i zastosować je bezpośrednio do swojego miejsca pracy.

- Uczniowie mogą wziąć "Ścieżkę Samoczynną" lub "Ścieżkę Funkcjonalną"

- Zwykle trwa 2 lata, aby ukończyć program.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 4 więcej kursów w Hanyang University School of Business »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Mar. 2020
Duration
2 lat
Zaoczne
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Mar. 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Mar. 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa