Globalny Executive MBA

Informacje ogólne

Opis programu

Executive MBA

Executive MBA (Advanced Business Administration) w AVT to wzbogacająca podróż, która pozwala na doskonalenie umiejętności menedżerskich, analizując zmieniające się role przywódców w dzisiejszym, dynamicznym środowisku biznesowym.


MBA to 18-miesięczny program w dwóch częściach:

 • Część 1 to CBA, która trwa sześć miesięcy / 650 godzin nauki.
 • Część 2 to MBA, które zajmuje dodatkowe 12 miesięcy / 1300 godzin nauki i opiera się na pomyślnym zakończeniu programu CBA.

Pierwsza część Executive MBA obejmuje przyjemną, otwarłą podróż studyjną do Cambridge w Bostonie w stanie Massachusetts w USA.

Klasa Executive MBA również podróżuje do Szanghaju, aby zanurzyć się w chińskim rynku.

MBA w AVT:

 • Intensywny, podyplomowy stopień wykonawczy.
 • Dynamiczne, ekscytujące środowisko, w którym można się nauczyć - od wizyty studyjnej do USA i Chin, do narzędzi i bibliotek internetowych, do nowoczesnych urządzeń w klasie.
 • Wydział z najważniejszych szkół biznesu w Stanach Zjednoczonych, każdy uznany organ w swoich dziedzinach.
 • Mniejsze rozmiary klas dla lepszego uczenia się.
 • Harvad Case Learning Method stymulowanie wykładów w celu stworzenia optymalnych możliwości uczenia się.
 • Uczestnicy sezonowi oferują cenne doświadczenie zbiorowe.

Międzynarodowy, akredytowany program MBA

AVT jest jedną z wiodących skandynawskich szkół biznesu dla ambitnych wykonawców. Dzięki międzynarodowej akredytacji MBA przez Stowarzyszenie MBA (AMBA) , nasza instytucja przyłącza się do ekskluzywnej grupy szkół wysokiej jakości na całym świecie.

Czy MBA jest dla Ciebie właściwe?

Przedmiotem programu AVT Executive MBA jest "Odpowiedzialne przywództwo w globalizującym się świecie", inspirowane inicjatywą Globally Responsible Leadership Initiative (GRLI). Oprócz tradycyjnych tematów MBA, program bada kwestie odpowiedzialności społecznej przedsiębiorstw, etyki, zarządzania międzykulturowego i zrównoważonego biznesu.

W fazie przypadku na żywo Ty i Twoi bracia uczestnicy zbadają różne wyzwania stojące przed duńską firmą duńską. Grundfos, działając jako "żywy przypadek" w programie MBA, wspierał klasę 2009 roku. Klasa 2010 roku współpracowała z Grupą Carlsberg; Klasa 2011 pracowała z LEGO. W klasie MBA 2012 pracowała z Maersk Line.

Sprawdzone modele biznesowe i ekspertyzy

Program Executive MBA w firmie AVT uwzględnia kluczowe aspekty biznesowe - od strategii, kierownictwa i marketingu po finansowanie, zarządzanie operacjami i zasoby ludzkie. Jest to nowoczesny, praktyczny program, który oferuje sprawdzone modele biznesowe i ekspertyzy, dzięki którym można rozwiązać problemy z rzeczywistością w Twojej firmie i organizacji.

Dołącz do innych doświadczonych kadr

Jako uczestnik programu AVT MBA, dołączysz do prestiżowej i globalnej społeczności liderów biznesu, w skład której wchodzą prezesi i pionierzy z różnych branż.

Zbuduj swoją sieć profesjonalną

MBA pomaga rozszerzać swoją profesjonalną sieć naturalnie, tworząc relacje i powiązania z wydziałem AVT i innymi uczniami.

Po ukończeniu studiów stajesz się członkiem elitarnej sieci AVT Alumni Business Network, która opiera się na sojuszach utworzonych podczas studiów. W chwili obecnej składającej się z ponad 800 członków, nasza znaczna sieć skupia się na doskonałości biznesowej i możliwości uczenia się przez całe życie dla swoich członków.

Nauka, która pasuje do Twojego zajętego harmonogramu

W AVT wiemy, że życie jest dużo bardziej niż studiowanie. Dlatego program MBA oferuje elastyczne i wygodne harmonogramy, a także integrację internetową dla wielu elementów programu. Nasz program pozwala nauczyć się i rozwijać - bez poświęcania się w innych dziedzinach swojego życia.

Zrób kolejny krok

Możesz ubiegać się o program AVT MBA w dowolnym momencie i otrzymać odpowiedź w ciągu zaledwie 10 dni roboczych. Ponieważ MBA jest wysoce pożądanym programem z ograniczoną przestrzenią, zaleca się wcześniejsze zastosowanie.

Executive MBA Admissions

Aby zostać przyjętym do programu MBA w firmie AVT, musisz pomyślnie ukończyć CBA z GPA 3.0 lub nowszym - lub minimum 3.4 jeśli nie masz pierwszego stopnia w dobrym stanie (np. Licencjackie, magisterskie lub HD dyplom).

Aby zapewnić klasową kompozycję, która maksymalizuje osobiste doświadczenie uczenia się uczestników, Komitet Rekrutacyjny podkreśla:

 • Pomyślne ukończenie CBA z wymaganym GPA.
 • Ambicja i jazda.
 • Minimum 5 lat doświadczenia w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i / lub zarządzania.
 • Osobisty profil i potencjał przywódczy.
 • Znajomość języka angielskiego.
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

AVT Business School is a recognized and international accredited MBA business school for professionals who aspire to make a greater impact and achieve the next level of success.

AVT Business School is a recognized and international accredited MBA business school for professionals who aspire to make a greater impact and achieve the next level of success. Pokaż mniej

Akredytacje