Przeczytaj oficjalny opis

Executive MBA

Executive MBA (Advanced Business Administration) w AVT to wzbogacająca podróż, która pozwala na doskonalenie umiejętności menedżerskich, analizując zmieniające się role przywódców w dzisiejszym, dynamicznym środowisku biznesowym.


MBA to 18-miesięczny program w dwóch częściach:

 • Część 1 to CBA, która trwa sześć miesięcy / 650 godzin nauki.
 • Część 2 to MBA, które zajmuje dodatkowe 12 miesięcy / 1300 godzin nauki i opiera się na pomyślnym zakończeniu programu CBA.

Pierwsza część Executive MBA obejmuje przyjemną, otwarłą podróż studyjną do Cambridge w Bostonie w stanie Massachusetts w USA.

Klasa Executive MBA również podróżuje do Szanghaju, aby zanurzyć się w chińskim rynku.

MBA w AVT:

 • Intensywny, podyplomowy stopień wykonawczy.
 • Dynamiczne, ekscytujące środowisko, w którym można się nauczyć - od wizyty studyjnej do USA i Chin, do narzędzi i bibliotek internetowych, do nowoczesnych urządzeń w klasie.
 • Wydział z najważniejszych szkół biznesu w Stanach Zjednoczonych, każdy uznany organ w swoich dziedzinach.
 • Mniejsze rozmiary klas dla lepszego uczenia się.
 • Harvad Case Learning Method stymulowanie wykładów w celu stworzenia optymalnych możliwości uczenia się.
 • Uczestnicy sezonowi oferują cenne doświadczenie zbiorowe.

Międzynarodowy, akredytowany program MBA

AVT jest jedną z wiodących skandynawskich szkół biznesu dla ambitnych wykonawców. Dzięki międzynarodowej akredytacji MBA przez Stowarzyszenie MBA (AMBA) , nasza instytucja przyłącza się do ekskluzywnej grupy szkół wysokiej jakości na całym świecie.

Czy MBA jest dla Ciebie właściwe?

Przedmiotem programu AVT Executive MBA jest "Odpowiedzialne przywództwo w globalizującym się świecie", inspirowane inicjatywą Globally Responsible Leadership Initiative (GRLI). Oprócz tradycyjnych tematów MBA, program bada kwestie odpowiedzialności społecznej przedsiębiorstw, etyki, zarządzania międzykulturowego i zrównoważonego biznesu.

W fazie przypadku na żywo Ty i Twoi bracia uczestnicy zbadają różne wyzwania stojące przed duńską firmą duńską. Grundfos, działając jako "żywy przypadek" w programie MBA, wspierał klasę 2009 roku. Klasa 2010 roku współpracowała z Grupą Carlsberg; Klasa 2011 pracowała z LEGO. W klasie MBA 2012 pracowała z Maersk Line.

Sprawdzone modele biznesowe i ekspertyzy

Program Executive MBA w firmie AVT uwzględnia kluczowe aspekty biznesowe - od strategii, kierownictwa i marketingu po finansowanie, zarządzanie operacjami i zasoby ludzkie. Jest to nowoczesny, praktyczny program, który oferuje sprawdzone modele biznesowe i ekspertyzy, dzięki którym można rozwiązać problemy z rzeczywistością w Twojej firmie i organizacji.

Dołącz do innych doświadczonych kadr

Jako uczestnik programu AVT MBA, dołączysz do prestiżowej i globalnej społeczności liderów biznesu, w skład której wchodzą prezesi i pionierzy z różnych branż.

Zbuduj swoją sieć profesjonalną

MBA pomaga rozszerzać swoją profesjonalną sieć naturalnie, tworząc relacje i powiązania z wydziałem AVT i innymi uczniami.

Po ukończeniu studiów stajesz się członkiem elitarnej sieci AVT Alumni Business Network, która opiera się na sojuszach utworzonych podczas studiów. W chwili obecnej składającej się z ponad 800 członków, nasza znaczna sieć skupia się na doskonałości biznesowej i możliwości uczenia się przez całe życie dla swoich członków.

Nauka, która pasuje do Twojego zajętego harmonogramu

W AVT wiemy, że życie jest dużo bardziej niż studiowanie. Dlatego program MBA oferuje elastyczne i wygodne harmonogramy, a także integrację internetową dla wielu elementów programu. Nasz program pozwala nauczyć się i rozwijać - bez poświęcania się w innych dziedzinach swojego życia.

Zrób kolejny krok

Możesz ubiegać się o program AVT MBA w dowolnym momencie i otrzymać odpowiedź w ciągu zaledwie 10 dni roboczych. Ponieważ MBA jest wysoce pożądanym programem z ograniczoną przestrzenią, zaleca się wcześniejsze zastosowanie.

Executive MBA Admissions

Aby zostać przyjętym do programu MBA w firmie AVT, musisz pomyślnie ukończyć CBA z GPA 3.0 lub nowszym - lub minimum 3.4 jeśli nie masz pierwszego stopnia w dobrym stanie (np. Licencjackie, magisterskie lub HD dyplom).

Aby zapewnić klasową kompozycję, która maksymalizuje osobiste doświadczenie uczenia się uczestników, Komitet Rekrutacyjny podkreśla:

 • Pomyślne ukończenie CBA z wymaganym GPA.
 • Ambicja i jazda.
 • Minimum 5 lat doświadczenia w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i / lub zarządzania.
 • Osobisty profil i potencjał przywódczy.
 • Znajomość języka angielskiego.
Program prowadzony przez:
Język angielski
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Paźdz. 2019
Duration
18 miesięcy
Zaoczne
Cena
389,600 DKK
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Paźdz. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Paźdz. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa