Globalny Executive MBA (IMM)

TIAS School for Business and Society

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Globalny Executive MBA (IMM)

TIAS School for Business and Society

Nasz Magister Global Executive of Business Administration (MBA) jest stale rozwijane, aby odzwierciedlić nowe obawy w wysoce konkurencyjnym i zintegrowanej gospodarki światowej. Program udziela nieocenioną dostęp do globalnej platformy wymiany wiedzy i doświadczeń. Od samego początku będzie ci się powodziło od wymiarze międzynarodowym. Co pozwala korzystać z bogactwa erudycji rówieśnicy mają do zaoferowania, dalsze kształtowanie, aby być zaokrąglone, odpowiedzialny lider biznesu.

  • Excel w prawdziwym międzynarodowym doświadczeniem. Idź globalne z rezydencji zanurzenia lokalnych, które mają do 6 krajach na 4 kontynentach.
  • Zapraszamy na dużą elastyczność. Dowiedz się z domu, w dowolnym miejscu na świecie. Korzystać z zaawansowanych technik w celu stworzenia prawdziwie międzynarodowe środowisko do nauki, z globalnym studentów i zsynchronizowane i zsynchronizowany technologii pozostawać w kontakcie z studentów i wykładowców
  • Tworzą silniejsze, bardziej różnorodne sieci. Budowanie relacji z wydziału ciasnych międzykulturowej i kolegów poprzez strukturę kształcenia kohorty i zsynchronizowany przy użyciu technologii zsynchronizowaną pozostać podłączony.
  • Zyskaj 2 tytuł MBA, jeden z Purdue University w Stanach Zjednoczonych i de z TIAS / Uniwersytetu w Tilburgu (Holandia) lub CEU (Węgry).
  • AACSB (Association for Advancement of Collegiate Schools of Business) i AMBA (Association of MBA) akredytowanym stopnia

Wyjątkowe przywództwo biznesu wynika z rozumienia i skutecznego zaangażowania ze światem wokół nas. Jako, interesów dywersyfikacji i stać się bardziej inwestowane na całym świecie, więc należy rozszerzyć ustawić swoje umiejętności i rozwijać głębsze spojrzenie. Międzynarodowo poglądach, rozważyć większy obraz. Zyskuje przewagę w celu wprowadzania zmian, jednak wymaga bogate doświadczenie w wielu dziedzinach, bystry świadomości analityczne oraz strategicznej zręczności.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Mar. 2018
Duration
Czas trwania
18 miesięcy
W niepełnym wymiarze czasu
Price
Cena
52,500 EUR
Locations
Niderlandy - Tilburg
Data rozpoczęcia: Mar. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Mar. 2018
Niderlandy - Tilburg
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Price
czesne