Globalny Executive MBA (EMBA)

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 5

Opis programu

Global Executive MBA

PROGRAM START

Spadek (początek października)

Wymagania kwalifikacyjne

Pierwszy stopień w każdej dyscyplinie
Co najmniej 5 lat doświadczenia zawodowego podyplomowe
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
HHL / EADA test online (lub GMAT / GRE)

Terminy składania wniosków

31 sierpnia - regularne termin
31 stycznia - początek Współczynnik skolaryzacji z 15% zniżką
31 maja - początek Współczynnik skolaryzacji z 10% zniżką
30 lipca - do zastosowań stypendialnych

Długość programu

21 miesięcy
8 tygodni mieszkalnych w ciągu 3 lat kalendarzowych
(40 dni poza biurem)

Studentów

15-20 osób w grupie, średni wiek: 35
80% studentów zagranicznych

Perspektywa międzynarodowa

2 lub 3 tygodni mieszkalnych w renomowanych szkołach biznesu na rynkach wschodzących (Brazylia, Chiny, Indie)
Ponad 300 uczelni partnerskich

Zaszeregowanie

Financial Times Executive MBA Ranking 2014:
Nr 6 do postępu kariery na całym świecie Financial Times europejskich szkół biznesu Ranking 2014:
Top 3 MBA Association Niemcy Założyciela dla niemieckiego Nauka rozruch Radar 2013: Najlepszy uczelni przedsiębiorczej Niemiec

Język wykładowy

100% angielski

Akredytacja

AACSB, ACQUIN, AMBA

5

Struktura programu

Program towarzyszący-executive coaching i szkolenia innowacyjnego lidera

Global Executive MBA z EADA i HHL przygotowuje do pracy w zglobalizowanym i wysoce konkurencyjnym środowisku biznesowym i poprowadzi Cię do poziomu wiedzy, która jest niezbędna, aby skutecznie kontynuować proces rozwoju zarządzania.

Zyskasz umiejętności zarządzania, aby przyspieszyć swój rozwój zawodowy i osobisty, co prowadzi do przewagi konkurencyjnej dla Ciebie i firmy, w której pracujesz.

Program będzie całkowicie w języku angielskim i będzie koncentrować się na cechach i podobieństw praktyk biznesowych w krajach Europy Zachodniej (w szczególności Niemczech i Hiszpanii). Ponadto uczestnicy zdobędą wiedzę na temat gospodarki i kultury chińskiej, brazylijskich i indyjskich rynkach w naszych partnerskich uczelni Global Executive.

Nowa struktura programu 21-miesięcznego nadaje się do profesjonalnych i osobistych potrzeb międzynarodowych menedżerów. Aby uzyskać "MBA" podwójnego stopnia z uczestników HHL i Eada muszą pomyślnie przejść wszystkie Moduły podstawowe2 z 3 oferowanych Moduły a końcowa Praca magisterska.

Nasz program - wysoki zwrot z inwestycji

EADA i HHL opracowali własny praktyczne, aktywne i zaangażowane podejście z naciskiem na "learning by doing". Metodologia odzwierciedla zapotrzebowanie przedsiębiorstw "dla specjalistów posiadających umiejętności takich jak zdolność do refleksji, zdolność do działania w obliczu zmian, wszechstronność pracy w wielofunkcyjnych zespołów i przystosowania do sprostania wyzwaniom globalnym środowisku. Naszym celem jest zapewnienie wysokiej stopy zwrotu z inwestycji. OFERUJEMY:

 • Podwójny dyplom MBA z dwóch wiodących instytucji zarządzających
 • edukacji biznesowej na najwyższym poziomie z state-of-the-art wiedzy i bardzo praktyczne podejście
 • Specjalistyczne kursy mające na celu porównanie różnych krajach na całym świecie, ze szczególnym uwzględnieniem krajów BRIC (Brazylia, Chiny, Indie)
 • Międzykulturowe i interpersonalne szkolenia z różnych zespołów
 • Wsparcie dedykowanych trenerów wykonawczych i szkoleń kierownictwa w trakcie programu
 • Kontakt z renomowanych ekspertów biznesowych dostarczając wiedzę na temat najlepszych praktyk w firmach na całym świecie
 • Wymiana doświadczeń biznesowych z rówieśnikami i specjalistów z różnych branż i krajów

Moduły podstawowe

Program Global Executive MBA łączy wiedzę i umiejętności zarządzania, state-of-the-art z orientacji międzynarodowej. EADA i HHL mają własne praktyczne, aktywne i zaangażowane podejście z naciskiem na "learning by doing". Moduły podstawowe są prowadzone w HHL (Niemcy) i Barcelona (Hiszpania).

 • Podstawy w biznesie i ekonomii
 • Marketingu, Logistyki i Innowacji
 • Umiejętności kierownicze
 • Rachunkowość i Finanse
 • Strategia

Moduły do ​​wyboru

Global Executive MBA przygotowuje do pracy w wysoce konkurencyjnym, globalnym środowisku biznesowym. Znajomość różnych kultur i przyszłego rynku są niezbędne. Dlatego program nauczania obejmuje 3 ważne rynki wschodzące: Brazylia, Chiny i Indie. Uczestnicy wybiorą 2 z 3 modułów fakultatywnych. Możliwe jest również, aby uczestniczyć we wszystkich 3 modułów.

Praca magisterska

Teza jest ważną częścią Global Executive MBA. Teza jest okazją dla uczestników do zastosowania wiedzy zdobytej w MBA do rozwiązywania rzeczywistych problemów biznesowych.

Istnieją dwa rodzaje prac, które uczestnicy mogą wybrać:

Business Consulting Projekt

Projekt doradztwa biznesowego daje szansę na badania rzeczywistych problemów organizacyjnych z oka do tworzenia konkretnych zaleceń ci.

Projekt przedsiębiorcza

Projekt skierowany jest do przedsiębiorczych uczestników, którzy chcą założyć własną firmę. Projekt jest biznes plan, w jaki sposób wprowadzają nowy produkt na rynek.

Executive Coaching oraz Leadership Training

W wysoce konkurencyjnym i zmiennym otoczeniu przedsiębiorstwa, prawdziwe przywództwo czyni różnicę między sukcesem a porażką.

Dlatego stawiamy na kursach przywództwa i zostaniesz przeszkolony w podstawowych umiejętności komunikacyjnych. Podczas całego programu proponujemy uczestnikom executive coachingu, generując nowe spostrzeżenia w stosunku do swoich celów. Czytaj tutaj pewne doświadczenia dotyczące "Personal Coaching".

Ponadto nasi uczestnicy będą korzystać z unikalną NeuroTrainingLab w EADA, technologicznej innowacji pedagogicznej promowanie kompetencji społecznych.

Harmonogram

Program prowadzony jest w 21 miesięcy i 8 tygodni mieszkalnych w 5 różnych miejscach. Wszystkie kursy podstawowe są prowadzone w HHL i Eada natomiast do wyboru modułów odbywają się w rankingu najlepszych szkół biznesu w Brazylii, Chinach i Indiach.

Profil klasy

Prawdziwie zróżnicowane ciało studenta

Co sprawia, że ​​nasz program jest naprawdę wyjątkowa sieć uczestników w każdej klasie z bardzo heterogeniczne i bardzo międzynarodowych tłaW tym samym czasie i podobne cele wzdłuż ścieżki do sukcesu. Kolegami z różnych środowisk w zakresie kultury i edukacji i przynieść bogate życie i doświadczenie w pracy w klasie, aby program międzynarodowym i wielokulturowym miejscem spotkań.

Uczniowie w naszej obecnej klasy są znakomite, zróżnicowane i bardzo zmotywowana grupa studentów reprezentujących 11 różnych narodowości (Bułgaria, Brazylia, Kolumbia, Czechy, Niemcy, Włochy, Peru, Hiszpania, RPA, USA, Wietnam). Członkowie tej grupy mają zróżnicowaną średnio 12 lat doświadczenia zawodowego w dziedzinach takich jak IT, medycyny i finansów. Średni wiek uczestników to 37.

Członkowie tej grupy mają zróżnicowaną średnio 10 lat doświadczenia zawodowego w dziedzinach, takich jak e-commerce, IT, Green IT, Marketing, apteka, logistyka, turystyka, Sklepy, Consulting, Mediów i Bankowość.

Klasa Statystyki

 • Średnia wieku: 37
 • Przedział wiekowy: 31 - 52
 • Wielkość grupy: 20
 • Odsetek kobiet: 20%
 • Średnie doświadczenie zawodowe: 12 lat
 • Odsetek studentów międzynarodowych: do 80%
 • Średnia liczba reprezentowanych krajów: 11
9

Międzynarodowy

Poza pole - zdobyć międzynarodowe doświadczenie

Międzynarodowa kompetencja jest niezbędna dla lidera biznesu. Globalne partnerstwo to zatem jeden z naszych kluczowych aktywów. W ramach programu będą się uczyć w pięciu różnych krajów (Brazylia, Chiny, Indie, Niemcy i Hiszpania) w reputated uczelniach partnerskich. Zyskasz szerokie międzynarodowe doświadczenia i uczyć się od swoich kolegów, a także z międzynarodowego wydziału.

Nasz Global Executive Partners

EADA Business School - Barcelona, ​​Hiszpania

EADA jest międzynarodową szkołą biznesu znajduje się w Barcelonie. Oferuje on programy magisterskie, MBA i Executive Education. MBA EADA jest zaliczana 100 najlepszych programów MBA na świecie przez The Economist i Financial Times. Ponadto EADA konsekwentnie plasuje się wśród czterech najlepszych szkół biznesu w Hiszpanii. W 2012 roku Financial Times European Business School w rankingu EADA osiągnął 27 miejsce. Program MBA Eada został wyjątkowo wysokie miejsce na postęp kariery (Financial Times rankingu światowym) 7 i 20 w cenie. EADA jest akredytowany przez AMBA i EQUIS.

Business School São Paulo - Brazylia

BSP został założony w 1996 roku. W 2011 roku został wybrany BSP jako jedna z najlepszych szkół w Ameryce Łacińskiej według America Economia. Szkoła została także wybrana jako pierwsza szkoła biznesu w Brazylii i trzecie miejsce w Ameryce Łacińskiej, według QS rankingu TOP MBA w 2010 roku.

Lingnan (University) College, Sun Yat-sen University - Guangzhou (Kanton), Chiny

Powstała w 1888 roku, Lingnan (University) College jest szkołą biznesu pozycjonowany jako wiodącego dostawcy biznesu i ekonomii edukacji i badań instytutu w południowych Chinach. Programy MBA i EMBA Lingnan akredytację AMBA i Lingnan (University) College jest EQUIS akredytację. Forbes Magazine umieścił Kolegium MBA trzecią w "Najcenniejszych Full-time programów MBA w Chinach", a w 2009 roku, Program MBA Lingnan 4 miejsce dla najbardziej wpływowych MBA w Chinach.

Indian Institute of Management - Kalkuta, Indie

Wizja Indian Institute of Management (IIM) ma stać się międzynarodowym centrum doskonałości we wszystkich aspektach edukacji zarządzania zakorzenione w indyjskim etosu i wartości społecznych. W ciągu ostatnich czterech dekad, IIM Kalkuty stała się jedną z najlepszych szkół biznesu w Azji. Dziś przyciąga najlepszych talentów w Indiach - tygiel akademiach, przemyśle i badaniach. Szkoła jest akredytowana przez AACSB, AMBA i EQUIS.

Nasz znany Wydział

Wydział HHL i Eada zapewniają idealne połączenie praktycznych i teoretycznych metod. Kursy prowadzone są przez doświadczonych i cenionych wykładowców ze znakomitym zapisem wiedzy w swoich poddanych.

HHL partnerskie uniwersytety

Międzynarodowa kompetencja jest niezbędna dla lidera biznesu. Globalne partnerstwo są zatem jednym z kluczowych aktywów HHL jest. Podajemy nasz numer selektywną studentów z ponad 130 partnerskich uczelni na całym świecie.

Praca

Skoncentruj się na studenta

Poza Executive Coaching Usługi kariera EADA i HHL stanowi bardzo indywidualną obsługę kariery. Wiesz, co chcesz - nagradzanie i wyzwanie kariery z możliwością awansu.

Wiemy, jak pomóc osiągnąć ten cel poprzez wprowadzenie ważnych kontaktów biznesowych i możliwości rozwoju kariery bezpośrednio do Ciebie.

Indywidualna Strategia Kariery

 • Poszczególne sesje doradcze
 • Kariera Analiza Potencjału
 • Writing Plan Kariery

Przygotowanie aplikacji

 • CV i list motywacyjny piśmie
 • Przygotowanie Wywiad
 • Case study szkolenia

Poszukiwania pracy

 • Rekrutacja Platforma HHL Online
 • Streszczenie Książki
 • Dostęp do HHL Network i partnerów korporacyjnych

Aplikacja

Dołącz do naszej następnej klasy EMBA!

Dopuszczenie do naszego programu Global Executive MBA jest bardzo konkurencyjny. Świadomie wybrać zróżnicowane ciało studenta, taki, który odzwierciedla różnorodność środowisk, kultur i narodowości, i obejmuje szeroki zakres interesów osobistych i zawodowych ambicji.

Rekrutacja odbywa się raz w roku ze studiów rozpoczynających się na początku października. Działamy toczenia procesu przyjęcia. Rekrutacja Komitet ocenia i odpowiada na wniosek w terminie jednego miesiąca po jego otrzymaniu. Kolejna runda czym polega wywiad z jednym z dyrektorów programowych.

Kryteria przyjęcia na studia

 • Wypełniony pierwszego stopnia w każdej dyscyplinie z uznanych uczelni
 • Podyplomowy staż pracy co najmniej 5 lat. Średnio uczniowie w naszej Global Executive MBA mają 12-letnie doświadczenie zawodowe.

Dokumenty aplikacyjne

Proszę podać następujące dokumenty aplikacyjne, przesyłając je na naszej internetowej platformy aplikacyjnej. Wnioskodawcy muszą przedstawić następujące dokumenty aplikacyjne:

 • Życiorys
 • List motywacyjny
 • Finał transkrypt i certyfikat stopnia
 • Dowód minimum 5 lat odpowiedniego doświadczenia zawodowego
 • Dowód bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
 • 2 listy polecające
 • EADA / HHL Internecie Wstęp Test (alternatywnie GMAT / GRE)
 • Wsparcie firmy list
 • Kopia paszportu
 • Zdjęcie paszportowe

Terminy składania wniosków

 • 31 stycznia: wczesne Współczynnik skolaryzacji z 15% zniżką
 • 31 maja: wczesne Współczynnik skolaryzacji z 10% zniżką
 • 30 lipca: wszyscy kandydaci ubiegający się o stypendium
 • 31 sierpnia: wszyscy kandydaci ubiegający się o programie Global Executive MBA

Opłaty i Finansowanie

Która się opłaca

Obecne czesne za cały Global Executive MBA to 45.000 EUR - włącznie z:

 • Materiały naukowe (książki, notatki, foldery i indywidualna licencja na Harvard materiałów akademickich)
 • Transport do wizyt w przedsiębiorstwach we wszystkich modułów podstawowych i fakultatywnych
 • Witamy i zamknięcia kolacje wszystkich modułów
 • Pełna noclegi wyżywienie w Residential Training Center w EADA
 • Połowa noclegi wyżywienie podczas modułowych tygodni w HHL (The Westin Leipzig Hotel)
 • Połowa noclegi wyżywienie podczas Międzynarodowego Fakultet Modules (Brazylia, Chiny, Indie)

Kandydaci ubiegający się o programie dnia 31 stycznia / 31 maja skorzystają z obniżki opłaty o 15% / 10%. Wczesny Ptak Zniżka jest dostępna dla tych, którzy przesłanych wszystkie obowiązkowe dokumenty i złożyć ich stosowanie przez te terminy i pomyślnie przeszły wywiad, jak również test wprowadzenia HHL do końca lutego / czerwcu. W celu zakwalifikowania się do Early Bird Rabat płatność Prowizja muszą zostać dostarczone do końca marca / lipcu. Czekamy na Państwa dokumentów aplikacyjnych. Zależy nam, aby zapewnić doskonałą obsługę oraz wspieranie wybitnych i wysoko zmotywowanych kandydatów. Dołącz do naszej następnej Global Executive MBA Class!

Zasady płatności

Po zostali przyjęci, prosimy o depozyt w wysokości 10% (EUR 4500) w ciągu 4 tygodni, aby zapewnić sobie miejsce w programie. Pozostałe koszty mają być wypłacone w trzech ratach.

Opcje finansowania

Gdy są dopuszczone do HHL można ubiegać się o kredyt studencki i różnych środków edukacyjnych.

Informacje dla podatników w Niemczech

Czesnego dla globalnego programu Executive MBA, jak również koszty związane z nauką (łącznie. podróży i zakwaterowania) są odliczane od podatku, jak przewidywanych kosztów zawodowych. W celu uzyskania szczegółowych informacji należy skontaktować się z doradcą podatkowym prawną.

Alumni Network &

Dołącz do naszej globalnej sieci

Jako uczestnik programu Global Executive MBA, staniesz się przez całe życie członkiem stowarzyszenia absolwentów i uzyskać dostęp do silnej międzynarodowej sieci biznesowej w oparciu o wieloletnią tradycją z dwóch współpracujących ze sobą szkół biznesu.

Nasi absolwenci pracują na całym świecie, reprezentujących kilkadziesiąt krajów i różnych branż o dużej wartości. Oferujemy więcej niż tylko stopniu. Twoje osobiste doświadczenia z kolegami i profesorów będzie trwać przez całe życie.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Why HHL? Not only Germany’s oldest business school HHL also continues to be one of the country’s leading management institutions, offering international business education based on elite academic st ... Czytaj więcej

Why HHL? Not only Germany’s oldest business school HHL also continues to be one of the country’s leading management institutions, offering international business education based on elite academic standards. Ranking/Accreditation Pokaż mniej
Kitzscher , Monachium , Morro de São Paulo , Guangzhou , Kalkuta , Barcelona + 5 Więcej Mniej