Read the Official Description

Obecnie Globalna Sieć Uniwersytetów obsługuje ponad 20 000 studentów, w tym ponad 2000 absolwentów i absolwentów ponad 50 000 liderów. 500 pełnoetatowych wykładów i prowadzenia badań. Najnowocześniejsze centra badawcze oferują wykształcenie kadry kierowniczej i stosowane badania naukowe w zakresie przedsiębiorczości, ładu korporacyjnego, biznesu rodzinnego, odpowiedzialności społecznej, mikrofinansowania, małych i średnich przedsiębiorstw, jak również międzynarodowej logistyki, zarządzania turystyką, zarządzania mediami i komunikacją, zarządzanie, prognozy gospodarcze i przemysłowe, międzynarodowe standardy gospodarcze i finansowe, przywództwo i etyka.

Global Leadership MBA stara się zaszczepić nową postawę biznesową w naszych studentach, tworząc liderów, którzy są wykwalifikowani, zrównoważeni i mają wizję z uczciwością. Korporacje muszą dziś opanować świat biznesu stały i nowe wyzwania.

Obecne kluczowe wyzwania dla sukcesu to wizja, globalizacja, adaptowalność, technologie, przywództwo i etyka. I chociaż tradycyjne programy MBA skupiają się przede wszystkim na dążeniu przyszłych przywódców do najlepszych narzędzi i technik, które sprostają tym wyzwaniom, przyspieszenie zmian prowadzi do coraz pilniejszej potrzeby wzmocnienia wszystkich dziedzin ludzkiej zdolności, w tym przywództwa i wymiarów etycznych.


Global Leadership MBA uczy uczniów zrozumieć wpływ nowych technologii i na nowo rozwinąć praktyki biznesowe. Wspieramy zrównoważony rozwój umiejętności biznesowych, mentalności przywódców i zachowań etycznych w celu poprawy skuteczności poszczególnych obszarów organizacji i firm: Stanów Zjednoczonych Ameryki, Europy i Ameryki Łacińskiej. Program rozpoczyna pierwszy czteromiesięczny okres w Stanach Zjednoczonych. Drugi, czteromiesięczny okres nauczany jest w Ameryce Łacińskiej, a trzeci czwarty miesiąc jest nauczany w Europie. W Manili odbędzie się trzytygodniowy wyjazd studyjny do Azji.

Program taught in:
Język angielski
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019