Read the Official Description

Globalny MBA MBA dla kadry kierowniczej (GEMBA) firmy Darden jest przeznaczony dla doświadczonych menedżerów, którzy dążą do dalszej kariery zawodowej, kontynuując pracę w pełnym wymiarze godzin.


21-miesięczny program jest nauczany przez ten sam wyższy wydział, który uczy się w innych programach stopnia Darden i koncentruje się na przygotowaniu studentów do gotowości globalnej do zarządzania firmą w międzynarodowym otoczeniu i gotowości do prowadzenia organizacji, która prowadzi działalność w wielu krajach. Darden osiąga ten cel zarówno poprzez globalną treść programu nauczania, jak i kontekst, w jakim je dostarczamy.

Po ukończeniu Darden GEMBA będziesz gotów rozwijać się w firmach rozproszonych na całym świecie, na różnych rynkach, w różnych kulturach iw regionach wschodzących.

Międzynarodowe rezydencje

Przez cały program weźmiesz udział w sześciu międzynarodowych rezydencjach - raz w Brazylii, Europie, Chinach i Indiach, a dwa razy w Stanach Zjednoczonych. W tych rezydencjach będziesz podróżować z najwyższym wydziałem Darden i uczestniczyć w zajęciach dotyczących spraw przypadków, odwiedzić wpływowe firmy podczas eksploracji globalnych liderów, zdobywać wiedzę i kontakty z kulturą, a także uczą się pracować ponad granicami międzynarodowymi.

Nauka na odległość

Około jedna trzecia prac nad kursem GEMBA odbywa się poprzez naukę na odległość. W celu zapewnienia wyśmienitych doświadczeń edukacyjnych pomiędzy pobytami, będziesz uczestniczyć w zajęciach on-line, pracować nad indywidualnymi zadaniami, uczestniczyć w małych projektach grupowych i spotkaniu zespołowym, spotkać się indywidualnie z wykładowcami.

Program taught in:
Język angielski

See 1 more programs offered by University of Virginia Darden School of Business »

Ten kurs jest Łączone online i stacjonarne
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
21 miesięcy
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019