Globalna mba dla kadry kierowniczej

University of Virginia Darden School of Business

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Globalna mba dla kadry kierowniczej

University of Virginia Darden School of Business

Globalny MBA MBA dla kadry kierowniczej (GEMBA) firmy Darden jest przeznaczony dla doświadczonych menedżerów, którzy dążą do dalszej kariery zawodowej, kontynuując pracę w pełnym wymiarze godzin.


21-miesięczny program jest nauczany przez ten sam wyższy wydział, który uczy się w innych programach stopnia Darden i koncentruje się na przygotowaniu studentów do gotowości globalnej do zarządzania firmą w międzynarodowym otoczeniu i gotowości do prowadzenia organizacji, która prowadzi działalność w wielu krajach. Darden osiąga ten cel zarówno poprzez globalną treść programu nauczania, jak i kontekst, w jakim je dostarczamy.

Po ukończeniu Darden GEMBA będziesz gotów rozwijać się w firmach rozproszonych na całym świecie, na różnych rynkach, w różnych kulturach iw regionach wschodzących.

Międzynarodowe rezydencje

Przez cały program weźmiesz udział w sześciu międzynarodowych rezydencjach - raz w Brazylii, Europie, Chinach i Indiach, a dwa razy w Stanach Zjednoczonych. W tych rezydencjach będziesz podróżować z najwyższym wydziałem Darden i uczestniczyć w zajęciach dotyczących spraw przypadków, odwiedzić wpływowe firmy podczas eksploracji globalnych liderów, zdobywać wiedzę i kontakty z kulturą, a także uczą się pracować ponad granicami międzynarodowymi.

Nauka na odległość

Około jedna trzecia prac nad kursem GEMBA odbywa się poprzez naukę na odległość. W celu zapewnienia wyśmienitych doświadczeń edukacyjnych pomiędzy pobytami, będziesz uczestniczyć w zajęciach on-line, pracować nad indywidualnymi zadaniami, uczestniczyć w małych projektach grupowych i spotkaniu zespołowym, spotkać się indywidualnie z wykładowcami.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Łączone online i stacjonarne
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
21 miesięcy
Locations
Stany Zjednoczone - Charlottesville, Virginia
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - Charlottesville, Virginia
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą