Read the Official Description

Global Leader Program jest flagowym angielskim programem The NUCB Business School którym The NUCB Business School zarówno studenci z wymiany zawodowej, jak i zagraniczni reprezentujący ponad 40 różnych narodowości, instruktorzy praktycy z międzynarodowym doświadczeniem biznesowym oraz wyspecjalizowany zespół administracyjny, który pomaga w rozwoju kariery podczas rekrutacji i ukończenie szkoły.

Położony w biznesowej i finansowej dzielnicy Nagoi w nowym kampusie Marunouchi Tower, zapraszamy do odwiedzenia naszego kampusu i dowiedzenia się, w jaki sposób możesz podnieść umiejętności potrzebne do osiągnięcia kolejnego poziomu w swojej karierze poprzez Globalny Program Liderów The NUCB Business School !

Global Leader Program (GLP) to program magisterski przeznaczony dla tych, którzy poszukują jakości i elastyczności, aby podnieść swoje kwalifikacje do przyszłego zatrudnienia i możliwości przywództwa. Celem programu jest kultywowanie wysoko wykwalifikowanych specjalistów o globalnym nastawieniu, silnym poczuciu etyki i zdolności do pozytywnego wkładu w międzynarodową społeczność biznesową.

 • Początek programu: wrzesień / kwiecień
 • Czas trwania: 1 rok w pełnym wymiarze godzin (MBA), 2 lata (MBA / MSc)
 • Język nauczania: angielski
 • Wymagania: 3 lata doświadczenia zawodowego (MBA)
 • Wielkość klasy: średnia 40
 • Dodatkowe programy: Studiuj za granicą, program podwójny
 • Stopień: MBA / MSc

NUCB is located in greater Nagoya, the industrial heart of Japan.

Mistrzowie w zarządzaniu

DPL oferuje dwie ścieżki kształcenia, zależne od kontekstu wnioskodawcy w momencie rejestracji. Kandydaci z ponad trzyletnim doświadczeniem zawodowym wchodzą na roczny, pełnoetatowy Masters in Management Track. Dwuletnia opcja na Master in Management przez GLP jest również dostępna dla studentów, którzy chcą podjąć podwójny program studiów lub odbyć zagraniczną wymianę z jedną z zagranicznych instytucji partnerskich The NUCB Business School . Wielu studentów, którzy śledzą dwuletni utwór, kontynuuje pracę w Japonii, jednocześnie zdobywając tytuł magistra. Dla kandydatów, którzy mają mniej niż trzy lata doświadczenia zawodowego, szkoła oferuje dwuletni kurs dla Masters z innym zestawem obowiązkowych kursów niż roczny tytuł Mistrza.

Urban Business School

Kampus Marunouchi Tower Campus znajduje się w centrum Nagoyi i oferuje doskonały dostęp do centrów azjatyckiego biznesu i kultury japońskiej. Wiele organizacji międzynarodowych i instytucji finansowych opiera swoją siedzibę w Nagoi, w pobliżu dzielnic rozrywkowych i handlowych. The NUCB Business School do wykorzystania swojej lokalizacji, aby przyciągnąć najlepszych profesjonalistów z branży, a także kadry wywierającej silny wpływ globalny.

NUCB is located in greater Nagoya, the industrial heart of Japan.

Aktywne uczenie się

The NUCB Business School prowadzi kursy w 100% po angielsku, zgodnie z metodą studium przypadku. Sprawdzona w klasach biznesowych na całym świecie ta metodologia nauczania ułatwia komunikację między studentami o ogromnie zróżnicowanym pochodzeniu i perspektywach. Ponadto The NUCB Business School ma własne centrum spraw z ponad 1000 spraw, które są szczególnie ukierunkowane na firmy japońskie i azjatyckie. Ponad 100 nowych spraw jest publikowanych każdego roku przez absolwent szkoły zarządzania w przypadkach zbadanych i napisanych przez samych uczniów pod nadzorem wydziału.

GLP najlepiej pasuje do tych, którzy chcą

 • Ucz się z nowatorskich przypadków biznesowych
 • Zdobądź nowe informacje na temat azjatyckich i japońskich sposobów prowadzenia działalności
 • Poszerz ich perspektywy
 • Rozwiń ich globalną sieć
 • Zastosuj innowacyjne rozwiązania dla swojej firmy

Terminy składania wniosków - kwiecień 2019 r. Rejestracja

Runda aplikacji

* Tylko dla wnioskodawców krajowych.

** Na żądanie mogą być wymagane wywiady dla tych, którzy wymagają decyzji na wczesnym etapie decyzji lub na podstawie terminu (na stypendium takie jak MEXT), po złożeniu wniosku prosimy o kontakt ze szkołą, aby poprosić o termin rozmowy.

Tylko japońska szkoła biznesu Akredytowana przez AACSB i AMBA

Istnieje ponad 10 000 programów edukacyjnych na świecie. Międzynarodowe stowarzyszenia, takie jak AACSB International i AMBA, akredytują szkoły biznesu, które spełniają surowe standardy jakości kształcenia. W międzynarodowej społeczności biznesowej tylko programy z międzynarodową akredytacją są uważane za "prawdziwe programy MBA".

Program taught in:
Język angielski
Last updated January 21, 2019
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Kwiec. 2019
Wrześ. 2019
Duration
1 - 2 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
2,250,000 JPY
Zajęcia obejmują prawie wszystkie materiały naukowe i lunch w formie bufetu w weekendy.
By locations
By date
Data początkowa
Kwiec. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Kwiec. 2019

Wrześ. 2019

Why Choose the NUCB Business School

Case Methodology