Global Executive MBA

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

Global Executive MBA jest nauczany poprzez naszą innowacyjną metodologię hybrydową, która łączy wirtualne okresy nauki z okresami stacjonarnymi w Madrycie, Szanghaju i Nowym Jorku.

Nasza metodologia hybrydowa jest wynikiem połączenia najlepszych obu metod w celu zapewnienia unikalnego, elastycznego i globalnego formatu szkolenia. Zwiększ możliwości rozszerzenia granic działających na zglobalizowanym rynku klientów, konkurentów i dostawców.

Jest to innowacyjny program zarządzania skierowany do profesjonalistów z doświadczeniem menedżerskim, którzy odkrywają nowe horyzonty globalnego zarządzania przedsiębiorstwem. W tym celu kieruje się niezbędną wiedzą, aby prowadzić organizację stosowaną w rzeczywistości firm działających w Azji, Europie i Ameryce, dzięki trzem międzynarodowym pobytom w Madrycie, Szanghaju i Nowym Jorku.

Global Executive MBA został zaprojektowany w celu poprawy i rozszerzenia umiejętności biznesowych i menedżerskich uczestniczących specjalistów, którzy zajmują stanowiska odpowiedzialne w wiodących firmach i organizacjach. W trakcie programu zdobędziesz globalną wizję firmy, jej działania i organizacji, a także rozwiniesz umiejętności niezbędne do prowadzenia projektu na skalę międzynarodową.

134934_pexels-photo-2897883.jpeg

Powody podjęcia tego mistrza w EAE Business School

 1. Program mieszkaniowy w Madrycie, Szanghaju i Nowym Jorku
  Część treści, a także obrona końcowego projektu MBA, są nauczane w trzech salach mieszkalnych na początku, w środku i na końcu programu, odpowiednio w Madrycie ( EAE ), Szanghaju (Uniwersytet w Szanghaju) i Nowym Jorku (Uniwersytet Kean) .
 2. Orientacja szyta na miarę
  Podczas Global Executive MBA będziesz mógł przeprowadzić indywidualne sesje coachingowe, które poprowadzą Cię osobiście i zawodowo przez cały proces rozwoju rezydencji.


 3. Sieci biznesowe
  „Spotkania z profesjonalistami z dużych firm i innymi studentami, które pozwolą Ci poszerzyć swoją sieć kontaktów. W 2018 roku zorganizowaliśmy spotkania z kadrą kierowniczą firm takich jak m.in.Google, Vodafone, Accenture, Intel, Cepsa, Bacardi czy Telefónica.”


 4. EAE Emprende
  Dzięki naszemu inkubatorowi biznesu szkolimy, finansujemy i towarzyszymy Twoim przedsiębiorczym projektom. EAE Lab zapewni Ci niezbędne zasoby i środowisko, abyś mógł zidentyfikować przewagi konkurencyjne i rozwinąć swój pomysł na biznes.


 5. Partner Zatrudnienia Executive
  Promujemy ustawiczne dokształcanie profili menedżerskich, zwiększając ich projekcję zawodową.

Polecane

 • + 77 000 menedżerów przeszkolonych od 1958 r
 • Top 25 wśród 25 najlepszych szkół biznesu na świecie Ranking América Economía 2019
 • Top 50 wśród 50 najlepszych w Europie rankingu QS Global MBA 2019
 • Pierwsza szkoła biznesu w Hiszpanii do nauczania oficjalnych mistrzów uniwersyteckich
 • 103 różnych narodowości w 2018 r

134935_pexels-photo.jpg

Raport o zatrudnieniu

 • 85% studentów uzyskało nowe oferty pracy na koniec studiów magisterskich
 • 81% Zwiększ wynagrodzenie do 30% w rok po ukończeniu studiów magisterskich EAE
 • + 7 000 ofert pracy i staży opublikowanych w 2018 r
 • 5 najlepszych firm rekrutacyjnych 2018: LVMH, Shneider Electric, Nestlé, Repsol i Coca Cola

Opcje finansowania

W EAE wiemy, że utalentowani studenci Global Executive MBA inspirują nas pozytywnie i są motorem postępu dla naszej społeczności. Stypendia EAE nagradzają twój wysiłek na drodze do doskonałości i są zobowiązaniem do równości i sprawiedliwości społecznej, która poszerza możliwości dostępu do naszych programów edukacyjnych.

 • 25% studentów otrzymuje pomoc finansową
 • 12 środków własnych na 12 miesięcy bez odsetek
 • 4 różne rodzaje stypendiów EAE
Ostatnia aktualizacja Sie 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

EAE is an international Institution of higher education in the field of management. With more than 50 years experience in business education it has provided training for more than 56,000 executives an ... Czytaj więcej

EAE is an international Institution of higher education in the field of management. With more than 50 years experience in business education it has provided training for more than 56,000 executives and managers. Every year students from more than 45 nationalities gain professional qualification at EAE to hold positions of responsibility within the business world. Pokaż mniej
Barcelona , Madryt , Barcelona , Madryt , Nowy Jork , Szanghaj + 5 Więcej Mniej