Top 20 Globalnie przez 7 kolejnych lat, 13 w 2016 - Financial Times rankingu EMBA

China Europe International Business School (CEIBS) jest wiodącą międzynarodową szkołą biznesu w Chinach. Szkoła jest autonomicznym non-pro t joint venture założona w 1994 roku na mocy umowy między rządem Chin i Komisji Europejskiej. Siedziba firmy znajduje się w jego największego kampusu w piaście finansowej Szanghaju, Pudong, CEIBS posiada również kampus w kapitał polityczny Chin, Pekinie. Lorange Institute of Business, Zurich jest bazą CEIBS 'w samym sercu Europy. Zajęcia oferowane są również w miejscach CEIBS 'w Shenzhen w południowych Chinach, a także w

Akra, tętniącej życiem stolicy Ghany

. CEIBS jest najpierw w Azji na bazie szkoły biznesu w celu osiągnięcia czołowych światowych rankingach jego MBA Global EMBA i programów dla kadry zarządzającej i jest szkołą biznesu w Chinach najpierw zarobić uznanych międzynarodowo akredytację EQUIS.

CEIBS Globalny EMBA jest 18-miesięczna podróż learning która równoważy China głębokość i szerokość i globalne oferuje nieograniczone możliwości, aby rozwinąć swoją globalną sieć, mając jednocześnie dostęp do największego w Chinach absolwentów szkół biznesu społeczności. Nauka z kolegami iz wysokich osiągających oraz zespół światowej klasy wykładowców dostarczy Ci wiedzy światowej klasy trzeba wziąć swoją karierę i swoją organizację na wyższy poziom.

Język angielski
Czas trwania: 18 miesięcy, początek września
Harmonogram: w niepełnym wymiarze godzin, 8 dni co dwa miesiące
Dni od od Fice: 60
Lokalizacja: Zurych, Szanghaj i Accra

Profil 2012-2016 Globalny EMBA Uczestników

Średni wiek 39 lat pracy średnie Doświadczenie 14 Średnie Lata Zarządzania Doświadczenie 10 krajach / regionach stanowiły 23 uczestników zagranicznych 34% Kobieta 31% uczestników

Nauce PODRÓŻ ...

III FUNKCJE INTEGRACJA DLA BIZNESU • spółki projektowej • Zintegrowane symulacyjne • Globalne Fakultety (wybrać przynajmniej jeden) USA, Brazylia, Indie, Japonia / Korea, Afryka

I MASTERING podstaw biznesu

• Zrozumienie Economics & Markets • Globalne Trendy • Staje zorientowane na klienta • Zarządzanie łańcucha wartości • Ocena kondycji finansowej • Zachowanie Organizacyjne

MOŻLIWOŚCI II budynku strategiczne

• Wykonanie • Zarządzanie strategiczne ponad granicami • • The Leading Change • Innowacyjna Organizacja zajęć / specjalizacji

Kryteria przyjęcia na studia

  • Licencjackie Wyższe wykształcenie lub powyżej.
  • Doświadczenie 10 years'work z 7 lat na stanowiskach kierowniczych. (Zapraszamy do kontaktu z nami do oceny swojego doświadczenia)
  • Silne znajomość w mowie i piśmie języka angielskiego.

Czesne

Czesne za spożycie 2017 jest CHF 90000.

Jak aplikować

GEMBA operuje przyjęć toczenia, co oznacza, że ​​kandydaci mogą złożyć wniosek w dowolnym momencie

przywództwo

Przekształć swoją zdolność do bardziej efektywnie prowadzić swoich współpracowników i organizacji.

Wpływ

Popraw swoją skuteczność zarządzania i zwrot z inwestycji poprzez zastosowanie nowych umiejętności, wiedzy i struktur wewnątrz firmy.

Wydział

Praca ze światowej klasy wykładowców i ekspertów branżowych w całej podróży 20-miesięcznej, która równoważy China głębokość i globalny zasięg.

Sieć

Rozszerz swój globalny zasięg i sieć, a dostęp do społeczności absolwentów szkół biznesu.

Globalny

Opracowanie większe uznanie globalnych możliwości biznesowych poprzez udział w co najmniej trzech globalnych modułów odkrycia.

rówieśnicy Ucz się od wysokich osiągnięcia kolegów i rozwijanie umiejętności współpracy potrzebne, aby sprostać wyzwaniom złożonych dzisiejszym globalnym środowisku biznesowym.

"Nie da się opisać słowami taką niesamowitą podróż. CEIBS GEMBA dał mi możliwość nie tylko rozwijać się jako profesjonalny, ale co ważniejsze, aby rozwijać się jako człowiek przeżywa prawdziwą naukę o 360 stopni. Program jest trzeba zrobić, jeśli chcesz cieszyć się prawdziwą przekrój doświadczenie kulturowe i być w stanie z powodzeniem robić interesy z Chinami. "" Moje doświadczenie w CEIBS Globalny EMBA transformacyjny był jednym z osobistego i zawodowego punktu widzenia przywództwa. CEIBS dąży nie tylko do dostarczania światowej klasy edukacji biznesowej, ale do kształtowania i tworzenia globalnych liderów biznesu jutra. "

Louise Vogler, Kanada Globalny EMBA 2010 Credit Regionalną cer, Hurtownie bank Standard Chartered Bank David Sancho, Hiszpania Globalny EMBA 2012 CEO (Azja Wschodnia i Indie), Mango

"Moje doświadczenie w CEIBS Globalny EMBA transformacyjny był jednym z osobistego i zawodowego punktu widzenia przywództwa. CEIBS dąży nie tylko do dostarczania światowej klasy edukacji biznesowej, ale do kształtowania i tworzenia globalnych liderów biznesu jutra. "

Louise Vogler, Kanada Globalny EMBA 2010 Credit Regionalną cer, Hurtownie bank Standard Chartered Bank

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 2 więcej kursów w CEIBS Africa »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
18 miesięcy
Zaoczne
Cena
90,000 CHF
Wg lokalizacji
Wg daty