Przeczytaj oficjalny opis

Nasz program Executive MBA jest jedynym akredytowanym przez AMBA programem MBA w Szwecji. Jest to program zarządzania w niepełnym wymiarze godzin prowadzony w języku angielskim przez 21 miesięcy, który:

- Inspiruje Cię do dostępu do najnowszych myśli w zarządzaniu

- Wyzwanie, aby zastosować te nowe spostrzeżenia do codziennej pracy

- Daje ci przewagę w sukcesach w zglobalizowanym świecie

- Zapewnia wiedzę i umiejętności potrzebne do rozwoju nowego biznesu

- Tworzy cenne sieci osobiste i zawodowe

- Skupia się na zarządzaniu skandynawskim i azjatyckim

Jeśli chcesz osiągnąć postęp w rozwoju kariery i jesteś przygotowany na inwestycję, nasz program Executive MBA jest Twoim idealnym wyborem!

Pięć powodów sponsorowania najlepszych talentów:

  1. Zachowaj najlepszych wykonawców
  2. Skrótowe międzynarodowe doświadczenie
  3. Natychmiastowe zastosowanie w miejscu pracy
  4. Nawiguj w coraz większej złożoności
  5. Employer branding

JEŚLI UWAŻASZ DOŁĄCZYĆ DO PROGRAMU MBA w Göteborgu, prawdopodobnie jesteś już zaangażowany w dyskusję z organizacją macierzystą na temat sponsoringu. Aby wesprzeć Cię w tych dyskusjach, opracowaliśmy Przewodnik dla Sponsorów, który możesz pobrać z naszej strony internetowej.

Daktyle

Program Executive MBA jest programem w niepełnym wymiarze godzin prowadzonym w języku angielskim przez 21 miesięcy. Rocznie przyjmuje się jedną porcję, począwszy od pierwszego czwartku października. Należy pamiętać, że stosujemy dopuszczenie do toczenia i przetwarzanie zgłoszeń na zasadzie "kto pierwszy, ten lepszy". Zaplanowane trzydniowe sesje lekcyjne w czwartki, piątki i soboty odbywają się w trzytygodniowej przerwie świątecznej i letniej. Ogólnie rzecz biorąc, będziesz mieć około jedenastu trzydniowych zajęć w klasie rocznie.

Dwa oddzielne jednotygodniowe rezydencje w Azji

Program "Gothenburg Executive MBA" obejmuje dwie oddzielne ośmiodniowe rezydencje w naszych partnerskich uniwersytetach; Uniwersytet Zhejiang w Hangzhou i Shanghai Jaio Tong University w Chinach oraz Indyjski Instytut Zarządzania w Bangalore w Indiach. Rezydencja w Chinach ma miejsce w kwietniu w czasie 2. Rezydencja w Bangalore w Indiach ma miejsce w styczniu w czwartym terminie. Uczestnicy naszego programu będą podróżować do Azji z intensywnymi planami pracy w pełnym wymiarze godzin. Podczas rezydencji, klasa zazwyczaj spędza poranki w kampusie z warsztatami akademickimi prowadzonymi przez lokalny wydział. Popołudnia są przeznaczone na dobrze przygotowane wyjazdy terenowe do międzynarodowych i lokalnych firm i organizacji. Wieczory są używane do odprawiania i refleksji.

Program prowadzony przez:
Język angielski
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Paź 2019
Duration
21 miesięcy
Zaoczne
Cena
435,000 SEK
Deadline
Skontaktuj się ze szkołą
rolling admission
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Paź 2019
Data końcowa
Czerwiec 12, 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń
Skontaktuj się ze szkołą
rolling admission

Paź 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Skontaktuj się ze szkołą
rolling admission
Data końcowa
Czerwiec 12, 2020

Robert Wu interview about Executive MBA in Gothenburg