Full-time MBA

Pierwsze miejsce w Wielkiej Brytanii i 18. na świecie przez The Economist *, Warwick Full-time MBA tworzy przedsiębiorczych, kreatywnych i skutecznych liderów
Nasz pełnoetatowy MBA jest katalizatorem, którego potrzebujesz, aby zmienić swoją karierę. Niezależnie od tego, czy chcesz zmienić funkcję pracy, sektor, lokalizację, czy po prostu zwiększyć swój potencjał zarobkowy, damy Ci pewność siebie i umiejętności, aby osiągnąć swój potencjał.

12 miesięcy zanurzenia
Nasz 12-miesięczny program jest intensywny, szybki i porywający. Dzięki międzynarodowym podróżom, nieograniczonym szkoleniom, dogłębnej pracy z wiodącymi firmami i grupą rówieśników z różnych sektorów i kultur, będziesz rozwijać się zarówno osobiście, jak i naukowo. Oprócz wykładów, seminariów, ćwiczeń grupowych, studiów przypadków i projektów, będziesz miał możliwość wzięcia udziału w jednym z najbardziej innowacyjnych doświadczeń edukacyjnych.

Ciągle innowacyjne
Jako dumna część Uniwersytetu w Warwick, mamy długoletnią reputację w dziedzinie innowacji. Nasze pragnienie działania w różny sposób leży w naszych fundamentach, badaniach i naszych metodach nauczania. Dowodzą tego nasze badania w takich dziedzinach, jak Big Data i Behavioural Science, w sposobie osadzenia przywództwa, a nie dodane do Warwick Full-time MBA oraz w naszym nauczaniu, które wykorzystuje scenariusze i elementy działania, aby odkryć nowe podejścia. do największych problemów biznesowych.

Trudne analizy biznesowe dzięki aplikacji w świecie rzeczywistym
Przedsiębiorczość w duchu i praktyce, otwieramy nowe tereny dzięki naszym badaniom. Stale stawiamy sobie wyzwania, aby podejmować nauczanie i uczenie się poza klasą poprzez sprowadzanie wiodących ekspertów jako profesorów praktyki i wizytujących wykładowców. Nasza wiedza w świecie rzeczywistym, połączona z naszymi interdyscyplinarnymi globalnymi badaniami, pozwala nam budować cenne powiązania z międzynarodowymi organizacjami, takimi jak Jaguar Land Rover, Amazon i Deloitte.

Należy pamiętać, że tryby dostępności i dostawy mogą się różnić.

Aktualne informacje o kursach i czesne można znaleźć na stronie www. WBS .ac.uk.

* Economist / WhichMBA? 2018 globalny ranking pełnoetatowych kursów MBA

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 2 więcej kursów w Warwick Business School »

Ostatnia aktualizacja December 8, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa