Rozważ korzyści:

Studentom i-Rate Wydział pierwsze: Isenberg studiów MBA składa się z jasnych i zmotywowanych uczniów z różnych środowisk i doświadczeń zawodowych. Szkoła prowadzi selektywną proces rekrutacji w celu zapewnienia zaangażowania program jakości i studentów do nauki i kariery zawodowej. Isenberg MBA wydziału są uznane przez państwo jako doskonałych nauczycieli, naukowców i konsultantów.

Wysoka jakość i starannie zaprojektowane Curriculum: Pierwszy program nauczania rok stanowi podstawę wiedzy biznesowej niezbędne do osiągnięcia sukcesu w letni staż, podstawowym etapem pomiędzy pierwszym i drugim roku programu. Drugi rok pozwala studentom skupić się na określonych obszarach zainteresowania zawodowe i uzyskać cenne doświadczenia w świecie rzeczywistym podczas semestralne projekt doradczy. Isenberg program MBA jest akredytowany przez AACSB.

Indywidualnego programu: uczniowie Isenberg współpracować w pracy naukowej, doświadczenia zawodowego akcji i rosną razem, poza salą lekcyjną. Studenci są pewni siebie i opartych na siebie, ale nie na zewnątrz konkurencyjne. Wydział poznać studentów MBA jako jednostki i zrozumieć ich akademickich i zawodowych interesów.

Nowy instrument: Isenberg MBA University mieści się w nowej 47.000 stóp kwadratowych Alfond Management Center. Center, otwarty w 2002 roku jako dodatek do oryginalnego budynku Szkoły, oferuje state-of-the-art nauki udogodnień, w tym bezprzewodowy dostęp do Internetu, w czasie rzeczywistym, centrum handlowe, sale lekcyjne z DVD, audio-konferencji i wideokonferencji możliwości, oraz szeroki laboratorium komputerowym. Centrum znajduje się również kilka sal konferencyjnych breakout na mniejsze grupy dyskusyjne, pokoje przesłuchań rekrutacji na uczelniach oraz salon studentów MBA.

Ogromną wartość: Isenberg MBA jest jednym z największych wartości w Absolwent edukacji biznesowej. Wielu studentów studiów dziennych otrzymają staże, które pociągają za sobą współpracując profesorów Isenberg najnowszych badań i zajęć w klasie. W zamian za tę pracę, student otrzymuje czesne w całości i stanowi dodatkową dwutygodnika stypendium i ubezpieczenie zdrowotne.

Szeroki dostęp do zasobów: University of Massachusetts jest światowej klasy uniwersyteckim znanym ze swoich wybitnych kształcenia akademickiego i badań naukowych. Uniwersytetu inżynierii, matematyki i szkoły sportowe zarządzanie przez studentów MBA możliwości dywersyfikacji ich doświadczenia MBA przez drugie dania roku. Lokalizacja zapewnia bogate możliwości Isenberg dla apetyty intelektualne, artystyczne, na zewnątrz, i kulinarnym. Amherst jest dogodnie usytuowany w okolicy pięciu College w Massachusetts, w tym Uniwersytetu, Amherst College, Hampshire College, Mt. Holyoke College i Smith College. Głównych miast Boston, Nowy Jork i Hartford w pobliżu, a także malownicze góry i wybrzeża Nowej Anglii.

To daje Kariera Sukces: Isenberg studentów MBA konsekwentnie wykonywane z powodzeniem w ich szuka staży i pracy. Cel ten realizowany jest poprzez sieć absolwentów, połączeń przedsiębiorstw w Isenberg School oraz University of Massachusetts, a także poprzez przygotowanie poszukiwanie pracy przez wymagany kurs zarządzania karierą i Chase Centrum Kariery ..

Zobacz 1 więcej kursów w Eugene M. Isenberg School of Management, University of Massachusetts, Amherst »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Cena
45,746 USD
25454, jeśli mieszkasz w stanie.