Przeczytaj oficjalny opis

Rozważ korzyści:

Studentom i-Rate Wydział pierwsze: Isenberg studiów MBA składa się z jasnych i zmotywowanych uczniów z różnych środowisk i doświadczeń zawodowych. Szkoła prowadzi selektywną proces rekrutacji w celu zapewnienia zaangażowania program jakości i studentów do nauki i kariery zawodowej. Isenberg MBA wydziału są uznane przez państwo jako doskonałych nauczycieli, naukowców i konsultantów.

Wysoka jakość i starannie zaprojektowane Curriculum: Pierwszy program nauczania rok stanowi podstawę wiedzy biznesowej niezbędne do osiągnięcia sukcesu w letni staż, podstawowym etapem pomiędzy pierwszym i drugim roku programu. Drugi rok pozwala studentom skupić się na określonych obszarach zainteresowania zawodowe i uzyskać cenne doświadczenia w świecie rzeczywistym podczas semestralne projekt doradczy. Isenberg program MBA jest akredytowany przez AACSB.

Indywidualnego programu: uczniowie Isenberg współpracować w pracy naukowej, doświadczenia zawodowego akcji i rosną razem, poza salą lekcyjną. Studenci są pewni siebie i opartych na siebie, ale nie na zewnątrz konkurencyjne. Wydział poznać studentów MBA jako jednostki i zrozumieć ich akademickich i zawodowych interesów.

Nowy instrument: Isenberg MBA University mieści się w nowej 47.000 stóp kwadratowych Alfond Management Center. Center, otwarty w 2002 roku jako dodatek do oryginalnego budynku Szkoły, oferuje state-of-the-art nauki udogodnień, w tym bezprzewodowy dostęp do Internetu, w czasie rzeczywistym, centrum handlowe, sale lekcyjne z DVD, audio-konferencji i wideokonferencji możliwości, oraz szeroki laboratorium komputerowym. Centrum znajduje się również kilka sal konferencyjnych breakout na mniejsze grupy dyskusyjne, pokoje przesłuchań rekrutacji na uczelniach oraz salon studentów MBA.

Ogromną wartość: Isenberg MBA jest jednym z największych wartości w Absolwent edukacji biznesowej. Wielu studentów studiów dziennych otrzymają staże, które pociągają za sobą współpracując profesorów Isenberg najnowszych badań i zajęć w klasie. W zamian za tę pracę, student otrzymuje czesne w całości i stanowi dodatkową dwutygodnika stypendium i ubezpieczenie zdrowotne.

Szeroki dostęp do zasobów: University of Massachusetts jest światowej klasy uniwersyteckim znanym ze swoich wybitnych kształcenia akademickiego i badań naukowych. Uniwersytetu inżynierii, matematyki i szkoły sportowe zarządzanie przez studentów MBA możliwości dywersyfikacji ich doświadczenia MBA przez drugie dania roku. Lokalizacja zapewnia bogate możliwości Isenberg dla apetyty intelektualne, artystyczne, na zewnątrz, i kulinarnym. Amherst jest dogodnie usytuowany w okolicy pięciu College w Massachusetts, w tym Uniwersytetu, Amherst College, Hampshire College, Mt. Holyoke College i Smith College. Głównych miast Boston, Nowy Jork i Hartford w pobliżu, a także malownicze góry i wybrzeża Nowej Anglii.

To daje Kariera Sukces: Isenberg studentów MBA konsekwentnie wykonywane z powodzeniem w ich szuka staży i pracy. Cel ten realizowany jest poprzez sieć absolwentów, połączeń przedsiębiorstw w Isenberg School oraz University of Massachusetts, a także poprzez przygotowanie poszukiwanie pracy przez wymagany kurs zarządzania karierą i Chase Centrum Kariery ..

Zobacz 1 więcej kursów w Eugene M. Isenberg School of Management, University of Massachusetts, Amherst »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Cena
45,746 USD
25454, jeśli mieszkasz w stanie.
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrześ. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa