Full-time MBA

Informacje ogólne

Opis programu

Roczny Trinity MBA to coś więcej niż program studiów - to zmieniacz gier. Niezależnie od tego, czy chcesz szybko śledzić swoją obecną trajektorię kariery, czy też obrócić się w zupełnie nowym kierunku, Trinity MBA przedstawia podróż edukacyjną, która pomaga uczniom wykorzystać ich potencjał. Program roczny to intensywny i satysfakcjonujący rok nauki.

Nasze trzy główne obszary doskonałości to:

 • Uczenie się na żywo
 • Przywództwo
 • Międzynarodowa ostrość

Nasza globalna społeczność studentów uczy się najnowocześniejszych technik zarządzania zarówno od wiodących naukowców, jak i wysoko wydajnych biznesmenów. Nasz globalny zasięg jest widoczny w klasie; nasi uczniowie są niezwykle różnorodni, a nasz zespół dydaktyczny odpowiada temu poziomowi różnorodności.

Akredytacja

Trinity Business School jest uznawany przez następujące prestiżowe międzynarodowe instytucje akredytujące: Association of MBAs (AMBA) i EQUIS (The European Quality Improvement System). To plasuje nas w ścisłej czołówce 1% szkół biznesu na całym świecie.

 • Uczenie się na żywo

Trinity MBA zrywa z tradycyjnym podejściem. Koncentrujemy się na Live Action Learning - wprowadzaniu Cię do prawdziwych firm z prawdziwymi problemami. Zabierając Cię poza strefę komfortu, wykorzystasz to, czego nauczyłeś się w klasie i zastosujesz to w rzeczywistych problemach biznesowych.

W ramach programu podejmiesz trzy projekty firmowe z różnych branż; każdy z nich dotyczy konkretnych strategicznych problemów biznesowych. Pracując w grupach, przeprowadzisz analizę problemu, opracujesz strategię i dostarczysz rozwiązania bezpośrednio starszym interesariuszom każdej firmy. Na każdym etapie będziesz wspierany przez korepetytora, coaching indywidualny i zespołowy oraz warsztaty różnych umiejętności.

 • Rozwój przywództwa

Przywództwo i rozwój zawodowy jest integralną częścią Trinity MBA. Indywidualny i zespołowy coaching, warsztaty i gościnne wykłady branżowe są prowadzone przez cały czas trwania programu. Trzy odrębne moduły uczenia się przywództwa zapewniają narzędzia do rozwijania osobistego stylu przywództwa, samoświadomości i wiedzy. Trinity MBA rozpoczyna wyjątkowy tydzień wprowadzający w hrabstwie Mayo w Irlandii. Całkowicie wciągające, rustykalne i offline doświadczenie, zaczniesz swoją podróż w zakresie przywództwa i rozwoju zawodowego i zbudujesz więzi z kolegami z klasy.

 • Międzynarodowa ostrość

Nasi studenci i wykładowcy MBA są wysoce międzynarodową i zróżnicowaną społecznością. Twoi koledzy z klasy odniosą sukces i będą pochodzić ze wszystkich zakątków świata. We wszystkim, co robimy, koncentrujemy się na globalizacji - od modułów, które dostarczamy, po dostępne na całym świecie doświadczenia. W Południowej Afryce, Brazylii i Belgii trwają trzytygodniowe międzynarodowe obozy wyborcze, które ożywiają naukę w klasie.

Lokalizacja

Trinity Business School znajduje się w sercu Trinity College Dublin, najstarszego i najbardziej prestiżowego uniwersytetu w Irlandii, w centrum Dublina; prężne centrum globalnego biznesu. Nasz najnowocześniejszy budynek jest siedzibą światowej klasy obiektów, a międzynarodowy wydział koncentruje się na naszych podstawowych wartościach nowoczesnego zarządzania, zrównoważonego rozwoju i etycznego przywództwa.

Kluczowe statystyki

 • 48% wzrost wynagrodzenia podstawowego po MBA
 • 2,5 lat zwrotu z inwestycji
 • 48% absolwentów zmieniło kraj zatrudnienia
 • 88% zatrudnionych 3 miesiące po ukończeniu studiów

Proces aplikacji

Przyjmujemy holistyczne podejście do oceny wniosków. Wraz z twoim doświadczeniem zawodowym i dyplomami naukowymi chcemy dowiedzieć się więcej o tobie i twoich celach poprzez proces aplikacyjny.

Wymagania wstępne

 • Licencjat lub równoważny
 • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego lub kierowniczego
 • Preferowany minimalny wynik GMAT 550 lub równoważny wynik GRE *
 • Dowód znajomości języka angielskiego, jeśli angielski nie jest Twoim językiem ojczystym

129157_business-792113_960_720.jpgkaboompics / Pixabay

Jak złożyć wniosek:

Wypełnij internetowy formularz zgłoszeniowy , dołącz dokumentację pomocniczą (CV, transkrypcje, GMAT) i odpowiedz na trzy pytania opisowe.

Stypendium

Kandydaci samofinansujący powinni ubiegać się o stypendium, pobierając formularz z sekcji Opłaty i stypendia na stronie internetowej Trinity MBA i przesyłając wypełniony formularz do formularza online. tcd.ie/business/mba

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszych informacji lub wyślij nam swoje CV, aby przejrzeć wstępny wniosek.

email: TheTrinityMBA@tcd.ie Telefon: 353-1-896-4867

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Our graduates benefit from having earned a cutting edge business degree from a university that is both well-known and highly ranked across the world. Trinity is ranked 1st in Ireland and among the top ... Czytaj więcej

Our graduates benefit from having earned a cutting edge business degree from a university that is both well-known and highly ranked across the world. Trinity is ranked 1st in Ireland and among the top global universities. Pokaż mniej